Vanhaezebrouck streng voor Gentse uitblinker

168 stemmen
Vanhaezebrouck streng voor Gentse uitblinker

AA Gent heeft de competitie zaterdagavond met een goed resultaat hervat. De Buffalo's gingen namelijk met de volle buit aan de haal op het veld van Zulte Waregem: 1-2. Een meer dan behoorlijke prestatie, al zag coach Hein Vanhaezebrouck ook voldoende ruimte voor verbetering.


De grote uitblinker aan Gentse zijde was Nurio Fortuna. Die lijkt steeds meer zijn draai te vinden na een zwak eerste seizoen in Gentse loondienst. Tegen Zulte Waregem speelde hij defensief een sterke wedstrijd, maar droeg hij vooral in aanvallend opzicht zijn steentje bij. Zo lag Nurio met twee assists aan de basis van de overwinning.

Toch vond Vanhaezebrouck dat de polyvalente verdediger nog beter had moeten doen. Zo zat ook een derde assist er zeker in. "We moeten het binnen de groep wel eens hebben over het afsluiten van matchen. Ik begreep het wel. Nurio leverde twee assists af en kwam voor doel. Hij wou zelf scoren. Alleen stond Lemajic beter gepositioneerd. Hij moest voor die derde assist gegaan zijn, maar het is menselijk om zelf te willen trappen", aldus de Gentse trainer op de clubwebstek.

DRIE PUNTEN TELLEN
Nurio beseft zelf ook dat hij de bal misschien beter had afgegeven. Maar hij was vooral tevreden met de overwinning. "Met twee assists én een overwinning moet je dat altijd zijn. Natuurlijk hadden we graag de nul gehouden. Maar over mijn prestatie ben ik zeker meer dan tevreden. Volgens de coach had ik wel drie assists moeten hebben. Maar goed, we nemen de drie punten mee naar huis en dat is het belangrijkste."

LEES OOK: Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

🚀

Gent gaat nog meedoen voor de top 4 ...

Meest recent

Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

9
9
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

10
10
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

26
26
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

39
39
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

44
44
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

116
116
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

227
227
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

852
852
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

186
186
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

92
92
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

178
178
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

99
99
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

278
278
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

109
109
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

548
548
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

547
547
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

425
425
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

966
966
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

227
227
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

290
290
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

446
446
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

60
60
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

603
603
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

237
237
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

187
187

Meer sportnieuws