Vanhaezebrouck streng voor Gentse uitblinker

door
Vanhaezebrouck streng voor Gentse uitblinker

AA Gent heeft de competitie zaterdagavond met een goed resultaat hervat. De Buffalo's gingen namelijk met de volle buit aan de haal op het veld van Zulte Waregem: 1-2. Een meer dan behoorlijke prestatie, al zag coach Hein Vanhaezebrouck ook voldoende ruimte voor verbetering.


De grote uitblinker aan Gentse zijde was Nurio Fortuna. Die lijkt steeds meer zijn draai te vinden na een zwak eerste seizoen in Gentse loondienst. Tegen Zulte Waregem speelde hij defensief een sterke wedstrijd, maar droeg hij vooral in aanvallend opzicht zijn steentje bij. Zo lag Nurio met twee assists aan de basis van de overwinning.

Toch vond Vanhaezebrouck dat de polyvalente verdediger nog beter had moeten doen. Zo zat ook een derde assist er zeker in. "We moeten het binnen de groep wel eens hebben over het afsluiten van matchen. Ik begreep het wel. Nurio leverde twee assists af en kwam voor doel. Hij wou zelf scoren. Alleen stond Lemajic beter gepositioneerd. Hij moest voor die derde assist gegaan zijn, maar het is menselijk om zelf te willen trappen", aldus de Gentse trainer op de clubwebstek.

DRIE PUNTEN TELLEN
Nurio beseft zelf ook dat hij de bal misschien beter had afgegeven. Maar hij was vooral tevreden met de overwinning. "Met twee assists én een overwinning moet je dat altijd zijn. Natuurlijk hadden we graag de nul gehouden. Maar over mijn prestatie ben ik zeker meer dan tevreden. Volgens de coach had ik wel drie assists moeten hebben. Maar goed, we nemen de drie punten mee naar huis en dat is het belangrijkste."

LEES OOK: Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Gent gaat nog meedoen voor de top 4 ...

Meest recent

Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

0
0
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

32
32
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

87
87
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

70
70
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

56
56
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

31
31
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

40
40
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

21
21
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

112
112
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

85
85
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

49
49
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

84
84
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

354
354
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

126
126
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

517
517
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

566
566
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

83
83
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

373
373
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

241
241
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

309
309
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

101
101
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

74
74
Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Club Brugge heeft zijn reeks van vier opeenvolgende competitiezeges zien stranden op eigen veld. Zo ...

591
591
Sensatie in FA Cup, Ajax speelt derde plaats kwijt

De Engelse FA Cup telt twee ploegen uit de Premier League minder. Zowel Fulham FC als Sunderland FC ...

87
87
Commotie in AA Gent - KV Mechelen: "Spookpenalty!"

Zondagnamiddag stond een cruciaal duel op het programma in de strijd om de Champions' Play-Offs. Zo ...

195
195

Meer sportnieuws