'Eén man heeft lot van Solskjaer in handen'

door
'Eén man heeft lot van Solskjaer in handen'

Het is meer dan ooit crisis bij Manchester United, want dat kreeg zaterdag alweer een oorveeg in de Premier League. Het verliet Watford met het schaamrood op de wangen na een 4-1-vernedering, waardoor de roep om het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer luider dan ooit klinkt.


Deze keer zou die ook gehoor kunnen krijgen, want er werd zaterdagavond alvast spoedoverleg gehouden door het bestuur van United. Over de uitkomst van dat overleg bestaat nog discussie - de Britse journalist Duncan Castles meldt bijvoorbeeld dat het bestuur besloten heeft om Solskjaer op straat te zetten, terwijl Fabrizio Romano het erop houdt dat er nog geen beslissing genomen is. Hij voegt er wel aan toe dat een deel van de bestuurders de Noor buiten willen en dat de eindbeslissing bij eigenaar Joel Glazer ligt.

De verwachting bij de spelers is wel dat Solskjaer zal moeten beschikken, stellen ze bij Manchester Evening News. Eén van de factoren die kan helpen om Solskjaer te ontslaan, is als er snel een opvolger gevonden kan worden. De naam van Zinedine Zidane viel al, maar de pas genoemde krant schuift een andere kandidaat naar voor.

FAVORIET
Hoewel Glazer Zizou zou willen binnenhalen, zou de favoriet van het clubbestuur Brendan Rodgers zijn. De Noord-Ier mislukte nog bij zijn eerste poging aan de top bij Liverpool, maar leverde de voorbije jaren wel uitstekend werk bij Leicester City. Bij United zal hij een coherent geheel moeten zien te maken van een ploeg die de voorbije maanden helemaal uit balans leek.


LEES OOK: 'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Wie is de beste optie om Solskjaer op te volgen?

Meest recent

'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

1
1
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

22
22
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

66
66
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

26
26
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

16
16
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

252
252
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

230
230
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

20
20
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

299
299
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

30
30
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

182
182
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

197
197
Tinder-match met Van Gucht krijgt hallucinante wending

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

29
29
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

57
57
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

24
24
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

421
421
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

171
171
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

201
201
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

71
71
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

238
238
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

128
128
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

103
103
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

129
129
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

381
381

Meer sportnieuws