'Eén man heeft lot van Solskjaer in handen'

door
'Eén man heeft lot van Solskjaer in handen'

Het is meer dan ooit crisis bij Manchester United, want dat kreeg zaterdag alweer een oorveeg in de Premier League. Het verliet Watford met het schaamrood op de wangen na een 4-1-vernedering, waardoor de roep om het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer luider dan ooit klinkt.


Deze keer zou die ook gehoor kunnen krijgen, want er werd zaterdagavond alvast spoedoverleg gehouden door het bestuur van United. Over de uitkomst van dat overleg bestaat nog discussie - de Britse journalist Duncan Castles meldt bijvoorbeeld dat het bestuur besloten heeft om Solskjaer op straat te zetten, terwijl Fabrizio Romano het erop houdt dat er nog geen beslissing genomen is. Hij voegt er wel aan toe dat een deel van de bestuurders de Noor buiten willen en dat de eindbeslissing bij eigenaar Joel Glazer ligt.

De verwachting bij de spelers is wel dat Solskjaer zal moeten beschikken, stellen ze bij Manchester Evening News. Eén van de factoren die kan helpen om Solskjaer te ontslaan, is als er snel een opvolger gevonden kan worden. De naam van Zinedine Zidane viel al, maar de pas genoemde krant schuift een andere kandidaat naar voor.

FAVORIET
Hoewel Glazer Zizou zou willen binnenhalen, zou de favoriet van het clubbestuur Brendan Rodgers zijn. De Noord-Ier mislukte nog bij zijn eerste poging aan de top bij Liverpool, maar leverde de voorbije jaren wel uitstekend werk bij Leicester City. Bij United zal hij een coherent geheel moeten zien te maken van een ploeg die de voorbije maanden helemaal uit balans leek.


LEES OOK: Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Wie is de beste optie om Solskjaer op te volgen?

Meest recent

Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

6
6
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

49
49
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

446
446
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

227
227
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

231
231
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

253
253
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

102
102
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

453
453
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

384
384
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

244
244
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

157
157
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

375
375
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

210
210
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

280
280
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

79
79
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

192
192
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

439
439
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

41
41
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

127
127
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

441
441
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

350
350
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

135
135
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

348
348
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

32
32

Meer sportnieuws