'Eén man heeft lot van Solskjaer in handen'

door
'Eén man heeft lot van Solskjaer in handen'

Het is meer dan ooit crisis bij Manchester United, want dat kreeg zaterdag alweer een oorveeg in de Premier League. Het verliet Watford met het schaamrood op de wangen na een 4-1-vernedering, waardoor de roep om het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer luider dan ooit klinkt.


Deze keer zou die ook gehoor kunnen krijgen, want er werd zaterdagavond alvast spoedoverleg gehouden door het bestuur van United. Over de uitkomst van dat overleg bestaat nog discussie - de Britse journalist Duncan Castles meldt bijvoorbeeld dat het bestuur besloten heeft om Solskjaer op straat te zetten, terwijl Fabrizio Romano het erop houdt dat er nog geen beslissing genomen is. Hij voegt er wel aan toe dat een deel van de bestuurders de Noor buiten willen en dat de eindbeslissing bij eigenaar Joel Glazer ligt.

De verwachting bij de spelers is wel dat Solskjaer zal moeten beschikken, stellen ze bij Manchester Evening News. Eén van de factoren die kan helpen om Solskjaer te ontslaan, is als er snel een opvolger gevonden kan worden. De naam van Zinedine Zidane viel al, maar de pas genoemde krant schuift een andere kandidaat naar voor.

FAVORIET
Hoewel Glazer Zizou zou willen binnenhalen, zou de favoriet van het clubbestuur Brendan Rodgers zijn. De Noord-Ier mislukte nog bij zijn eerste poging aan de top bij Liverpool, maar leverde de voorbije jaren wel uitstekend werk bij Leicester City. Bij United zal hij een coherent geheel moeten zien te maken van een ploeg die de voorbije maanden helemaal uit balans leek.


LEES OOK: 'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

Wie is de beste optie om Solskjaer op te volgen?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

47
47
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

25
25
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

71
71
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

101
101
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

286
286
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

279
279
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

187
187
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

217
217
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

192
192
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

115
115
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

129
129
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

61
61
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

176
176
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

451
451
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

390
390
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

280
280
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

142
142
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

433
433
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

823
823
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

290
290
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

236
236
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

182
182
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

444
444
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

162
162

Meer sportnieuws