D'Onofrio spreekt klare taal over overname Moeskroen

door
D'Onofrio spreekt klare taal over overname Moeskroen

Bij Moeskroen rommelt het alweer, want na de volledig mislukte competitiestart en het ontslag van technisch directeur Mbo Mpenza, trainer Enzo Scifo en assistent Emile Mpenza, duiken nu ook weer financiële problemen op bij de Henegouwers. De lonen van oktober zouden nog niet uitbetaald zijn en de club staat naar verluidt voor een prikje te koop.


De zoektocht naar een overnemer is volop aan de gang en de voorbije dagen viel een opvallende naam. Luciano D'Onofrio werd immers naar voor geschoven als één van de kandidaten om de club over te nemen. De Italo-Belg is momenteel clubloos nadat hij vorige zomer geen nieuw contract kreeg als sportieve baas bij Antwerp en is volgens de geruchten één van twee kandidaten om Moeskroen uit het slop te helpen.

D'Onofrio heeft die geruchten nu echter de kop ingedrukt. "Er is nooit sprake van geweest om die club over te nemen, noch van Eupen of Seraing, waar mijn naam eerder ook genoemd werd", klinkt het in een statement aan Belga. "Ik heb vrijdag ontdekt dat er geschreven werd over mijn zogenaamde interesse om Moeskroen over te nemen. Er werd zelfs gesproken over verregaande contacten met de eigenaar, die ik absoluut niet ken, zonder dat mij ooit die vraag gesteld werd."

STAKING?
Ondertussen blijven de spelers van Moeskroen wel wachten op hun loon. Er wordt zelfs geopperd dat ze in staking zouden kunnen gaan. "We hebben inderdaad gesproken over acties", geeft ancien Christophe Lepoint toe aan L'Avenir. "Maar een staking is niet aan de orde. Daar hebben wij niets mee te winnen. We moeten actief en in vorm blijven. We houden vertrouwen in de bevoegde personen en we blijven achter de club staan."

Denk je dat het nog tot een staking zal komen?

Meest recent

'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

9
9
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

98
98
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

22
22
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

84
84
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

63
63
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

87
87
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

51
51
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

43
43
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

102
102
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

41
41
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

94
94
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

51
51
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

199
199
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

437
437
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

59
59
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

244
244
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

42
42
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

66
66
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

112
112
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

104
104
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

683
683
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

282
282
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

189
189
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

169
169
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

340
340

Meer sportnieuws