D'Onofrio spreekt klare taal over overname Moeskroen

door
D'Onofrio spreekt klare taal over overname Moeskroen

Bij Moeskroen rommelt het alweer, want na de volledig mislukte competitiestart en het ontslag van technisch directeur Mbo Mpenza, trainer Enzo Scifo en assistent Emile Mpenza, duiken nu ook weer financiële problemen op bij de Henegouwers. De lonen van oktober zouden nog niet uitbetaald zijn en de club staat naar verluidt voor een prikje te koop.


De zoektocht naar een overnemer is volop aan de gang en de voorbije dagen viel een opvallende naam. Luciano D'Onofrio werd immers naar voor geschoven als één van de kandidaten om de club over te nemen. De Italo-Belg is momenteel clubloos nadat hij vorige zomer geen nieuw contract kreeg als sportieve baas bij Antwerp en is volgens de geruchten één van twee kandidaten om Moeskroen uit het slop te helpen.

D'Onofrio heeft die geruchten nu echter de kop ingedrukt. "Er is nooit sprake van geweest om die club over te nemen, noch van Eupen of Seraing, waar mijn naam eerder ook genoemd werd", klinkt het in een statement aan Belga. "Ik heb vrijdag ontdekt dat er geschreven werd over mijn zogenaamde interesse om Moeskroen over te nemen. Er werd zelfs gesproken over verregaande contacten met de eigenaar, die ik absoluut niet ken, zonder dat mij ooit die vraag gesteld werd."

STAKING?
Ondertussen blijven de spelers van Moeskroen wel wachten op hun loon. Er wordt zelfs geopperd dat ze in staking zouden kunnen gaan. "We hebben inderdaad gesproken over acties", geeft ancien Christophe Lepoint toe aan L'Avenir. "Maar een staking is niet aan de orde. Daar hebben wij niets mee te winnen. We moeten actief en in vorm blijven. We houden vertrouwen in de bevoegde personen en we blijven achter de club staan."

Denk je dat het nog tot een staking zal komen?

Meest recent

Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

16
16
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

177
177
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

36
36
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

66
66
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

169
169
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

30
30
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

87
87
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

141
141
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

83
83
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

148
148
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

86
86
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

160
160
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

53
53
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

337
337
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

403
403
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

186
186
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

82
82
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

371
371
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

280
280
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

44
44
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

425
425
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

114
114
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

105
105
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

575
575
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

133
133

Meer sportnieuws