D'Onofrio spreekt klare taal over overname Moeskroen

136 stemmen
D'Onofrio spreekt klare taal over overname Moeskroen

Bij Moeskroen rommelt het alweer, want na de volledig mislukte competitiestart en het ontslag van technisch directeur Mbo Mpenza, trainer Enzo Scifo en assistent Emile Mpenza, duiken nu ook weer financiële problemen op bij de Henegouwers. De lonen van oktober zouden nog niet uitbetaald zijn en de club staat naar verluidt voor een prikje te koop.


De zoektocht naar een overnemer is volop aan de gang en de voorbije dagen viel een opvallende naam. Luciano D'Onofrio werd immers naar voor geschoven als één van de kandidaten om de club over te nemen. De Italo-Belg is momenteel clubloos nadat hij vorige zomer geen nieuw contract kreeg als sportieve baas bij Antwerp en is volgens de geruchten één van twee kandidaten om Moeskroen uit het slop te helpen.

D'Onofrio heeft die geruchten nu echter de kop ingedrukt. "Er is nooit sprake van geweest om die club over te nemen, noch van Eupen of Seraing, waar mijn naam eerder ook genoemd werd", klinkt het in een statement aan Belga. "Ik heb vrijdag ontdekt dat er geschreven werd over mijn zogenaamde interesse om Moeskroen over te nemen. Er werd zelfs gesproken over verregaande contacten met de eigenaar, die ik absoluut niet ken, zonder dat mij ooit die vraag gesteld werd."

STAKING?
Ondertussen blijven de spelers van Moeskroen wel wachten op hun loon. Er wordt zelfs geopperd dat ze in staking zouden kunnen gaan. "We hebben inderdaad gesproken over acties", geeft ancien Christophe Lepoint toe aan L'Avenir. "Maar een staking is niet aan de orde. Daar hebben wij niets mee te winnen. We moeten actief en in vorm blijven. We houden vertrouwen in de bevoegde personen en we blijven achter de club staan."

Denk je dat het nog tot een staking zal komen?

Meest recent

Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

18
18
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

136
136
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

69
69
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

82
82
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

443
443
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

139
139
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

496
496
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

567
567
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

672
672
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

63
63
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

164
164
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

136
136
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

724
724
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

319
319
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

218
218
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

171
171
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

171
171
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

258
258
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

163
163
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

515
515
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

90
90
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

152
152
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

43
43
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

648
648
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

137
137

Meer sportnieuws