Opstellingen Cercle-Charleroi: 18-jarige debutant in basis

door
Opstellingen Cercle-Charleroi: 18-jarige debutant in basis

Cercle Brugge zette vlak voor de interland-break een hoopgevende prestatie neer door een fraai punt te rapen op het veld van KRC Genk. Dat vraagt wel voor een bevestiging, liefst zaterdagnamiddag al tijdens de thuiswedstrijd tegen Sporting Charleroi. Scheidsrechter Lawrence Visser fluit de wedstrijd op Jan Breydel om 16u15 op gang.


In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisteams aan beide zijden. Bij de thuisploeg zijn er weinig verrassingen voorzien. Coach Yves Vanderhaeghe kiest namelijk resoluut voor dezelfde starters als een tweetal weken geleden in Genk. Groen-Zwart heeft wel een extra reden om voor de zege te gaan. Vanderhaeghe verloor afgelopen week immers zijn vader, zijn spelers zullen hem ongetwijfeld van een gepast eerbetoon willen voorzien.

Bij de bezoekers schuift Edward Still wel met zijn pionnen. Zo brengt hij zelfs een basisdebutant tussen de lijnen. De 18-jarige Anthony Descotte start namelijk als diepste man. Shamar Nicholson is namelijk nog maar pas terug van zijn interland-verplichting bij Jamaica en begint op de bank. Ten opzichte van de 4-0-nederlaag tegen Union komen ook Loïc Bessilé, Jackson Tchatchoua en Adam Zorgane weer in de basiself.

CERCLE WIL REVANCHE
Indien we een herhaling krijgen van de vorige onderlinge confrontatie, mogen de toeschouwers zich opmaken voor een spektakelstuk. Charleroi won toen immers met 3-4, nadat de Vereniging een dubbele voorsprong uit handen gaf. Sowieso wil Groen-Zwart revanche, hun laatste vijf duels tegen Charleroi gingen namelijk telkens verloren.

Volg de tussenstand live op VoetbalNieuws

LEES OOK: Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

Wie wint?

Meest recent

‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

36
36
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

141
141
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

43
43
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

227
227
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

105
105
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

165
165
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

98
98
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

80
80
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

66
66
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

59
59
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

233
233
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

129
129
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

120
120
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

34
34
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

343
343
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

141
141
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

45
45
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

85
85
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

422
422
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

48
48
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

574
574
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

388
388
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

504
504
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

189
189
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

316
316

Meer sportnieuws