Kompany en Anderlecht aangepakt na 'pijnlijke misstap'

door
Kompany en Anderlecht aangepakt na 'pijnlijke misstap'

RSC Anderlecht werkt zondagmiddag een belangrijke thuiswedstrijd tegen KV Kortrijk af. De Brusselaars staan immers op een teleurstellende achtste plaats en willen dringend een inhaalbeweging inzetten. Bovendien heeft Paars-Wit iets recht te zetten na de makke prestatie van vlak voor de interland-break tegen Antwerp.


RSCA verloor in die match met 2-0 en toonde zich vooral offensief onmondig. Ook het middenveld maakte geen geweldige indruk op de Bosuil en dat was niet de eerste keer dit seizoen. Josh Cullen is dan wel een een bijzonder nuttige pion en knapt enorm veel werk op, zijn voetballende bijdrage is doorgaans beperkt. Zijn maatje Kristoffer Olsson is dan weer vooral een speler die het risico schuwt en mist wat gif in zijn spel. Nochtans heeft Paars-Wit een middenvelder op de loonlijst staan die zowel voor diepgang als voor vechtlust kan zorgen: Adrien Trebel.

De Fransman kwam vorig seizoen nog vrij degelijk voor de dag, maar werd tijdens de voorbereiding andermaal in de B-kern gezet in afwachting van een transfer. Het vertrek kwam er uiteindelijk niet. Toch hield men Trebel tot dusver bij de beloften, ook al strijkt hij nog steeds een stevig salaris op. Volgens ex-speler Kara Mbodj is dat een zware vergissing van Anderlecht en coach Vincent Kompany. "Iedereen kent Adrien. Het is een strijder, een speler met techniek en een leider. Waarom zet je iemand met zo'n kwaliteiten niet op het veld? Leg het mij uit!", trekt de Senegalees van leer bij La Dernière Heure.

GEEN SPELERS MET KARAKTER
Bij de keuze om Trebel links te laten liggen, spelen uiteraard niet alleen sportieve factoren een rol. Toch blijft het vreemd dat men een speler die gewoon uitbetaald wordt, niet gebruikt. Indien hij de nodige minuten zou krijgen wordt het ook makkelijker om hem uiteindelijk van de hand te doen. "Anderlecht houdt niet meer van spelers met een sterk karakter. Die storen. Ze willen vooral spelers die zich stil houden, daar bestaat geen twijfel over", aldus Mbodj, die Trebel alvast aanbeveelt bij zijn huidige club in Qatar.

LEES OOK: Anderlecht in lastig parket: drie opties voor Stroeykens

Trebel moet een nieuwe kans krijgen ...

Meest recent

Monaco wél met goed gevoel naar CL dankzij oude bekende

Volgende week zijn Union en Club Brugge een eerste keer aan zet in de Champions League. In hun ...

21
21
Vanaken duidt oorzaak aan voor pijnlijke nederlaag

Club Brugge trekt met een flinke kater de Champions League in. Het leed zaterdag immers al zijn ...

137
137
Onklopbare Scherpen schat kansen Union tegen PSV in

Union trekt met een goed gevoel richting de Champions League, nadat het zaterdagavond in zijn ...

19
19
De Bruyne zet Napoli op weg naar nieuwe vlotte zege

De veelbesproken overgang van Kevin De Bruyne naar Napoli deze zomer blijkt vooralsnog een schot in ...

40
40
Zoon van oud-sterkhouder Club weldra in JPL?

De transfermarkt is sinds enkele dagen gesloten in België, maar heel wat clubs blijven ...

62
62
Keiharde blamage: Hongerige Wolven vloeren dramatisch Club

Onze tweede deelnemer aan de CL, Club Brugge, heeft vanavond een ferm blauwtje gelopen in ...

140
140
2 opmerkelijke VAR-beslissingen: werd Club bestolen?

Club Brugge beleeft geen makkelijke avond in La Louvière. De bekerwinnaar lijkt met het hoofd ...

490
490
Union gewaarschuwd: PSV houdt doelpuntenkermis in Nijmegen

Dinsdagavond maakt Union zijn grote debuut in de Champions League. Daarbij krijgt het PSV als eerste ...

19
19
KV Kortrijk raast door CPL, De Camargo onder zware druk

KV Kortrijk leeft voorlopig aan 200% na de degradatie uit de Jupiler Pro League. De Kerels vloerden ...

47
47
Pocognoli meldt alsnog flinke opsteker voor Champions League

Union boekte zaterdag een zeer nipte zege op het veld van rode lantaarn Dender, dat pas door een ...

16
16
Keeperskwestie Club laait weer op: fans woedend

Club Brugge probeert zaterdagavond in La Louvière vertrouwen te tanken met het oog op de ...

398
398
Godts schittert bij Ajax maar krijgt tóch tik

Mika Godts heeft zaterdag nog eens zijn enorme talent laten zien bij Ajax. Onze jonge landgenoot ...

47
47
Kompany glundert: Bayern haalt snoeihard uit tegen HSV

Vincent Kompany blijft voorlopig een foutloos parcours rijden met Bayern München dit seizoen. ...

105
105
Openda debuteert in sensationele zege Juve tegen Inter

In de Serie A stond zaterdag de Derby dell'Italia op het programma. Net als vorig seizoen - toen ...

61
61
Union spartelt voorbij Dender en tankt vertrouwen voor CL

Na een zeer moeizame wedstrijd heeft Union in de slotfase toch de drie punten gepakt in Denderleeuw. ...

41
41
Zorgen in omgeving Viktor Verhulst: “Is hij zwakbegaafd?”

In de nieuwste aflevering van ‘De Verhulstjes’ klinkt er plots ongerustheid in het ...

96
96
Hayen zorgt voor verrassingen in basiself Club Brugge

Club Brugge speelt om 20u45 in en tegen La Louvière. Blauw-Zwart verloor op de vorige ...

205
205
Genk liet toptalent gaan: De Condé maakt bizarre eis bekend

Bij KRC Genk hebben ze toch wel wat wijzigingen doorgevoerd op de jeugdacademie. Er is een ander ...

300
300
STVV zoekt oplossing: Vrancken baalt om vertrek

STVV kende een zeer goede mercato. De club deed enkele zeer goede transfers, maar ze verkochten ook ...

60
60
Beresterke Godts de grote held bij Ajax

Ajax begon niet al te best aan het seizoen in de Eredivisie. Ze namen het vandaag in de eigen ArenA ...

45
45
Mbappé flikt het weer en trekt Real Madrid over de streep

Real Madrid moest al om 16u15 aan de bak. Ze gingen op bezoek bij Real Sociedad, altijd een ...

52
52
Lommel doet gouden zaken in pittige Limburgse derby

Na een pittige Limburgse derby heeft Lommel gouden zaken gedaan. De bezoekers pakten de zege bij ...

69
69
Essevee straft pover OHL af met dodelijke efficiëntie

Essevee blijft het niet onaardig doen bij zijn terugkeer op het hoogste niveau. Vandaag won een ...

41
41
Twee Rode Duivels vallen geblesseerd uit, Tolu maakt debuut

Arsenal won eerder op de dag vlot van Nottingham Forest, maar om 16u stonden er nog een aantal ...

59
59
Straffe Bakayoko laat Bundesliga zijn enorme talent zien

Bayer Leverkusen won gisteren zijn duel en dat was nodig na een 1 op 6. Vandaag stonden er in de ...

59
59

Meer sportnieuws