Zorgenkind Club Brugge zakt knoerthard door het ijs

893 stemmen
Zorgenkind Club Brugge zakt knoerthard door het ijs

Club Brugge heeft in aanloop naar de levensbelangrijke Champions League-wedstrijd tegen RB Leipzig opnieuw een flinke tegenvaller geslikt. Zo hervatte Blauw-Zwart vrijdagavond zijn seizoen met een nederlaag op het veld van KV Mechelen: 2-1. Over het algemeen speelde de ploeg van coach Philippe Clement ook een erg matige wedstrijd.


Bij de start van de tweede helft kende de landskampioen nog een opleving, die goede periode leidde ook tot een 0-1-voorsprong. Maar vervolgens herviel Blauw-Zwart terug in het belabberde niveau van in de eerste helft. Een aantal basisspelers leverde ook een zorgwekkende prestatie. Noa Lang bijvoorbeeld, speelde één van zijn mindere wedstrijden van het seizoen op clubniveau. Ook dat andere goudhaantje Charles De Ketelaere zakte mee weg na de rust. Maar vooral Stanley Nsoki viel andermaal door de mand.

Door de lichte kwetsuur van Jack Hendry vormde de Fransman in het centrum een duo met Brandon Mechele, maar ook diens ervaring kon Nsoki niet helpen om een goede prestatie neer te zetten. Na een dramatische eerste helft werd hij dan ook vervangen. "Alweer een offday. Slordig, zowel verdedigend als voetballend. Intercepteerde vaak te nonchalant", beoordeelt Het Nieuwsblad zijn prestatie. Bij Het Laatste Nieuws is men met een 5 op 10 nog redelijk mild, al behoort Nsoki ook daar bij de laagst beoordeelde spelers.

GEBREK AAN FOCUS
Voor de Franse verdediger is het niet de eerste keer dit seizoen dat hij zo'n bedenkelijke prestatie neerzet. In de Champions League liet hij tegen PSG en Leipzig nochtans uitstekende dingen zien, maar doorgaans laat hij het toch afweten. En dat lijkt vooral een probleem van mentaliteit en focus. "Toen hij in de 45ste minuut werd gewisseld, had hij al verschillende concentratiefouten gemaakt. Zowel met zijn intercepties als in zijn passing", verklaart La Dernière Heure zijn 3 op 10.

LEES OOK: KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

Nsoki komt gewoonweg tekort voor het gewenste niveau van Club ...

Meest recent

'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

0
0
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

26
26
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

73
73
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

98
98
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

78
78
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

93
93
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

216
216
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

246
246
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

178
178
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

159
159
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

244
244
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

206
206
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

76
76
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

51
51
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

460
460
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

223
223
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

349
349
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

163
163
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

243
243
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

118
118
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

467
467
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

197
197
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

359
359
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

265
265

Meer sportnieuws