Zorgenkind Club Brugge zakt knoerthard door het ijs

893 stemmen
Zorgenkind Club Brugge zakt knoerthard door het ijs

Club Brugge heeft in aanloop naar de levensbelangrijke Champions League-wedstrijd tegen RB Leipzig opnieuw een flinke tegenvaller geslikt. Zo hervatte Blauw-Zwart vrijdagavond zijn seizoen met een nederlaag op het veld van KV Mechelen: 2-1. Over het algemeen speelde de ploeg van coach Philippe Clement ook een erg matige wedstrijd.


Bij de start van de tweede helft kende de landskampioen nog een opleving, die goede periode leidde ook tot een 0-1-voorsprong. Maar vervolgens herviel Blauw-Zwart terug in het belabberde niveau van in de eerste helft. Een aantal basisspelers leverde ook een zorgwekkende prestatie. Noa Lang bijvoorbeeld, speelde één van zijn mindere wedstrijden van het seizoen op clubniveau. Ook dat andere goudhaantje Charles De Ketelaere zakte mee weg na de rust. Maar vooral Stanley Nsoki viel andermaal door de mand.

Door de lichte kwetsuur van Jack Hendry vormde de Fransman in het centrum een duo met Brandon Mechele, maar ook diens ervaring kon Nsoki niet helpen om een goede prestatie neer te zetten. Na een dramatische eerste helft werd hij dan ook vervangen. "Alweer een offday. Slordig, zowel verdedigend als voetballend. Intercepteerde vaak te nonchalant", beoordeelt Het Nieuwsblad zijn prestatie. Bij Het Laatste Nieuws is men met een 5 op 10 nog redelijk mild, al behoort Nsoki ook daar bij de laagst beoordeelde spelers.

GEBREK AAN FOCUS
Voor de Franse verdediger is het niet de eerste keer dit seizoen dat hij zo'n bedenkelijke prestatie neerzet. In de Champions League liet hij tegen PSG en Leipzig nochtans uitstekende dingen zien, maar doorgaans laat hij het toch afweten. En dat lijkt vooral een probleem van mentaliteit en focus. "Toen hij in de 45ste minuut werd gewisseld, had hij al verschillende concentratiefouten gemaakt. Zowel met zijn intercepties als in zijn passing", verklaart La Dernière Heure zijn 3 op 10.

LEES OOK: Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

Nsoki komt gewoonweg tekort voor het gewenste niveau van Club ...

Meest recent

'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

24
24
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

21
21
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

76
76
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

252
252
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

242
242
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

264
264
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

386
386
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

738
738
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

152
152
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

323
323
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

98
98
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

159
159
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

423
423
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

451
451
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

307
307
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

223
223
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

429
429
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

335
335
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

871
871
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

635
635
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

536
536
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

373
373
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

160
160

Meer sportnieuws