Zorgenkind Club Brugge zakt knoerthard door het ijs

893 stemmen
Zorgenkind Club Brugge zakt knoerthard door het ijs

Club Brugge heeft in aanloop naar de levensbelangrijke Champions League-wedstrijd tegen RB Leipzig opnieuw een flinke tegenvaller geslikt. Zo hervatte Blauw-Zwart vrijdagavond zijn seizoen met een nederlaag op het veld van KV Mechelen: 2-1. Over het algemeen speelde de ploeg van coach Philippe Clement ook een erg matige wedstrijd.


Bij de start van de tweede helft kende de landskampioen nog een opleving, die goede periode leidde ook tot een 0-1-voorsprong. Maar vervolgens herviel Blauw-Zwart terug in het belabberde niveau van in de eerste helft. Een aantal basisspelers leverde ook een zorgwekkende prestatie. Noa Lang bijvoorbeeld, speelde één van zijn mindere wedstrijden van het seizoen op clubniveau. Ook dat andere goudhaantje Charles De Ketelaere zakte mee weg na de rust. Maar vooral Stanley Nsoki viel andermaal door de mand.

Door de lichte kwetsuur van Jack Hendry vormde de Fransman in het centrum een duo met Brandon Mechele, maar ook diens ervaring kon Nsoki niet helpen om een goede prestatie neer te zetten. Na een dramatische eerste helft werd hij dan ook vervangen. "Alweer een offday. Slordig, zowel verdedigend als voetballend. Intercepteerde vaak te nonchalant", beoordeelt Het Nieuwsblad zijn prestatie. Bij Het Laatste Nieuws is men met een 5 op 10 nog redelijk mild, al behoort Nsoki ook daar bij de laagst beoordeelde spelers.

GEBREK AAN FOCUS
Voor de Franse verdediger is het niet de eerste keer dit seizoen dat hij zo'n bedenkelijke prestatie neerzet. In de Champions League liet hij tegen PSG en Leipzig nochtans uitstekende dingen zien, maar doorgaans laat hij het toch afweten. En dat lijkt vooral een probleem van mentaliteit en focus. "Toen hij in de 45ste minuut werd gewisseld, had hij al verschillende concentratiefouten gemaakt. Zowel met zijn intercepties als in zijn passing", verklaart La Dernière Heure zijn 3 op 10.

LEES OOK: Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Nsoki komt gewoonweg tekort voor het gewenste niveau van Club ...

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

103
103
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

82
82
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

79
79
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

38
38
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

38
38
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

37
37
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

119
119
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

115
115
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

451
451
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

80
80
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

161
161
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

325
325
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

962
962
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

509
509
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

950
950
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

161
161
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

460
460
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

837
837
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

572
572
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

356
356
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

599
599

Meer sportnieuws