Antwerp eindelijk op volle sterkte?

door
Antwerp eindelijk op volle sterkte?

De positie van Brian Priske leek even onder vuur te staan, maar dankzij een vlotte zege tegen Anderlecht schudde Antwerp twee weken geleden alle twijfels van zich af. Nu is het tijd om te bevestigen voor het stamnummer één, te beginnen zondag op bezoek bij STVV.


Daar kan de Great Old gewoon rekenen op Ally Samatta, tijdens de interlandbreak slachtoffer van een heuse coronasoap. Voor het overige viel er nog meer goed nieuws te noteren op de Bosuil, waar aanvoerder Faris Haroun bijna klaar is voor zijn rentree. De 36-jarige middenvelder staat al bijna het hele seizoen aan de kant met een aanslepende blessure, maar sloot tijdens de onderbreking weer aan bij de groep.

Op het kunstgras van Stayen zal hij echter nog even gespaard wordt, zo wist Priske verder nog te vertellen. Wel opnieuw van de partij in Sint-Truiden: Birger Verstraete, geschorst tegen Anderlecht. De sterkhouder op het middenveld kan daar zo nog eens een tandem vormen met Radja Nainggolan, die zijn terugkeer tegen Anderlecht na een wekenlange activiteit naar verluidt zonder veel problemen verteerde.

ZIEKENBOEG LOOPT LEEG
Stilaan loopt de ziekenboeg dus leeg in Antwerpen, waar opvallend genoeg vooral de vele zomeraanwinsten de voorbije maanden reeds meermaals in de lappenmand terecht kwamen. Momenteel kan Priske wel nog altijd geen beroep doen op Koji Miyoshi, die volgens Het Laatste Nieuws net als rechtsachters Aurélio Buta en Jelle Bataille zonder verdere tegenslag de trainingen volgende week terug zal hervatten. Op de Bosuil hoopt men dan eindelijk op volle toeren te kunnen draaien.

LEES OOK: Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Denkt u dat Haroun weer titularis wordt bij Antwerp?

Meest recent

Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

21
21
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

77
77
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

79
79
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

108
108
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

176
176
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

428
428
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

145
145
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

206
206
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1273
1273
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

193
193
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

322
322
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

507
507
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

145
145
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

287
287
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

353
353
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

71
71
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

597
597
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

496
496
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

212
212
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

505
505
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

494
494
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

95
95
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

423
423
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

639
639
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

249
249

Meer sportnieuws