Antwerp eindelijk op volle sterkte?

door
Antwerp eindelijk op volle sterkte?

De positie van Brian Priske leek even onder vuur te staan, maar dankzij een vlotte zege tegen Anderlecht schudde Antwerp twee weken geleden alle twijfels van zich af. Nu is het tijd om te bevestigen voor het stamnummer één, te beginnen zondag op bezoek bij STVV.


Daar kan de Great Old gewoon rekenen op Ally Samatta, tijdens de interlandbreak slachtoffer van een heuse coronasoap. Voor het overige viel er nog meer goed nieuws te noteren op de Bosuil, waar aanvoerder Faris Haroun bijna klaar is voor zijn rentree. De 36-jarige middenvelder staat al bijna het hele seizoen aan de kant met een aanslepende blessure, maar sloot tijdens de onderbreking weer aan bij de groep.

Op het kunstgras van Stayen zal hij echter nog even gespaard wordt, zo wist Priske verder nog te vertellen. Wel opnieuw van de partij in Sint-Truiden: Birger Verstraete, geschorst tegen Anderlecht. De sterkhouder op het middenveld kan daar zo nog eens een tandem vormen met Radja Nainggolan, die zijn terugkeer tegen Anderlecht na een wekenlange activiteit naar verluidt zonder veel problemen verteerde.

ZIEKENBOEG LOOPT LEEG
Stilaan loopt de ziekenboeg dus leeg in Antwerpen, waar opvallend genoeg vooral de vele zomeraanwinsten de voorbije maanden reeds meermaals in de lappenmand terecht kwamen. Momenteel kan Priske wel nog altijd geen beroep doen op Koji Miyoshi, die volgens Het Laatste Nieuws net als rechtsachters Aurélio Buta en Jelle Bataille zonder verdere tegenslag de trainingen volgende week terug zal hervatten. Op de Bosuil hoopt men dan eindelijk op volle toeren te kunnen draaien.

LEES OOK: Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Denkt u dat Haroun weer titularis wordt bij Antwerp?

Meest recent

VN op bezoek bij KRC Genk: hét verhaal achter 25 jaar succes

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

0
0
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

153
153
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

38
38
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

122
122
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

117
117
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

69
69
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

244
244
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

107
107
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

551
551
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

401
401
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

450
450
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

119
119
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

610
610
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

217
217
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

270
270
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

337
337
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

136
136
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

92
92
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

238
238
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

218
218
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

93
93
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

106
106
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

322
322
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

309
309

Meer sportnieuws