Antwerp eindelijk op volle sterkte?

399 stemmen
Antwerp eindelijk op volle sterkte?

De positie van Brian Priske leek even onder vuur te staan, maar dankzij een vlotte zege tegen Anderlecht schudde Antwerp twee weken geleden alle twijfels van zich af. Nu is het tijd om te bevestigen voor het stamnummer één, te beginnen zondag op bezoek bij STVV.


Daar kan de Great Old gewoon rekenen op Ally Samatta, tijdens de interlandbreak slachtoffer van een heuse coronasoap. Voor het overige viel er nog meer goed nieuws te noteren op de Bosuil, waar aanvoerder Faris Haroun bijna klaar is voor zijn rentree. De 36-jarige middenvelder staat al bijna het hele seizoen aan de kant met een aanslepende blessure, maar sloot tijdens de onderbreking weer aan bij de groep.

Op het kunstgras van Stayen zal hij echter nog even gespaard wordt, zo wist Priske verder nog te vertellen. Wel opnieuw van de partij in Sint-Truiden: Birger Verstraete, geschorst tegen Anderlecht. De sterkhouder op het middenveld kan daar zo nog eens een tandem vormen met Radja Nainggolan, die zijn terugkeer tegen Anderlecht na een wekenlange activiteit naar verluidt zonder veel problemen verteerde.

ZIEKENBOEG LOOPT LEEG
Stilaan loopt de ziekenboeg dus leeg in Antwerpen, waar opvallend genoeg vooral de vele zomeraanwinsten de voorbije maanden reeds meermaals in de lappenmand terecht kwamen. Momenteel kan Priske wel nog altijd geen beroep doen op Koji Miyoshi, die volgens Het Laatste Nieuws net als rechtsachters Aurélio Buta en Jelle Bataille zonder verdere tegenslag de trainingen volgende week terug zal hervatten. Op de Bosuil hoopt men dan eindelijk op volle toeren te kunnen draaien.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club strijdt met Antwerp, Anderlecht vreest’

Denkt u dat Haroun weer titularis wordt bij Antwerp?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

54
54
Kerkhofs onthult waar het fout liep tussen Courtois en Hasselt

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

7
7
Verrassing: Anderlecht-speler duikt plots op bij Marokko

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

29
29
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

34
34
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

74
74
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

56
56
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

274
274
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

125
125
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

255
255
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

167
167
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

210
210
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

56
56
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

268
268
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

161
161
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

490
490
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

118
118
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

98
98
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

387
387
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

141
141
Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

Luka Modric slaagde er dinsdagavond niet in om zijn Kroatië voorbij de Rode Duivels te loodsen. ...

799
799
Vandenbempt doet 'ongelooflijke' vaststelling bij De Bruyne

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

237
237
'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

Terwijl het WK met rasse schreden nadert, begint ook de transfercarrousel op toerental te raken. Zo ...

137
137
"Grootste slachtoffer experiment Garcia" - Degryse duidelijk

Rudi Garcia heeft dinsdag een goede beurt gemaakt als Belgisch bondscoach. Zijn experiment om met ...

222
222
Courtois verklapt: zó reageerde Modric na supersave

Thibaut Courtois heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste minuten namens de nationale ploeg ...

254
254
Vanaken zet Garcia met rug tegen muur: "Was echt frappant"

Verschillende Rode Duivels hebben dinsdagavond een goede beurt gemaakt in de oefenwedstrijd tegen ...

1757
1757
Eén Duivel valt hard door de mand: kranten geven 4 op 10

Met een 0-2-oefenzege op het veld van Kroatië hebben de Rode Duivels dinsdagavond extra ...

835
835

Meer sportnieuws