Samatta-soap kent 'happy ending' voor Antwerp

104 stemmen
Samatta-soap kent 'happy ending' voor Antwerp

Antwerp FC hervat dit weekend de competitie met een verplaatsing op het veld van STVV. Voor die wedstrijd zal coach Brian Priske dan toch beroep kunnen doen op Ally Samatta. De Tanzaniaanse spits is op tijd terug in ons land geraakt na een ronduit bizar 'avontuur' op Afrikaanse bodem.


Samatta reisde afgelopen week naar Tanzania af voor twee WK-kwalificatieduels. Maar in het laatste duel tegen Madagaskar ontbrak hij plots op het wedstrijdblad. Al snel raakte bekend dat de spits, net als twee ploegmaats, positief zou hebben getest op het corona-virus. Soldaten van Madagaskar waren zelfs het spelershotel binnen gevallen om ervoor te zorgen dat de drie in quarantaine bleven. Maar volgens de resultaten van de Tanzaniaanse bond bleek er helemaal geen sprake van een positieve test.

Bij zijn terugkeer in het vaderland, legde Samatta wederom een test af en deze bleek andermaal negatief. Er wordt dan ook vermoed dat er geknoeid is met de resultaten door de lokale autoriteiten van Madagaskar. Op die manier konden Samatta en zijn twee ploegmaats immers niet ingezet worden tijdens de interland. Daar zijn voor alle duidelijkheid wel geen concrete bewijzen voor en het valt ook te betwijfelen of die ooit nog gevonden zullen worden.

TERUG AAN HET TRAINEN
Bij Antwerp is men in ieder geval tevreden dat het zijn aanvaller niet hoeft te missen tijdens de drukke weken die eraan komen. "Sinds donderdag traint hij opnieuw mee met de groep", werd Priske geciteerd bij Het Laatste Nieuws. "Voor zijn terugreis legde Samatta al een negatieve coronatest af en bij aankomst nog eens. Het was een vreemde situatie, die vooral heel jammer was voor Ally zelf. Een paar dagen voor de match in Madagaskar leverde hij nog een goede prestatie af tegen Congo."

De FIFA had intercontinentale verplaatsingen op dit moment moeten verbieden ...

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

67
67
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

12
12
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

40
40
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

25
25
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

90
90
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

112
112
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

26
26
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

44
44
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

254
254
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

151
151
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

40
40
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

205
205
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

139
139
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

134
134
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

89
89
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

421
421
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

327
327
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

131
131
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

129
129
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

92
92
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

164
164
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

197
197
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws