'PSG opent gesprekken met opvolger Pochettino'

160 stemmen
'PSG opent gesprekken met opvolger Pochettino'

Paris Saint-Germain haalde afgelopen zomer een hele lijst aan grote namen in huis en die kwaliteitsinjectie vertaalt zich ook in de resultaten. Zo staat er in de Ligue 1 geen maat op de Parijzenaars en de volgende ronde van de Champions League is binnen handbereik. Desondanks zou het bestuur niet helemaal tevreden zijn.


De resultaten mogen dan wel gezien worden, het geleverde spel laat nog te wensen over. Zo zit er veel te weinig lijn in het samenspel, van een tactisch patroon is amper sprake. Bovendien slaagt coach Mauricio Pochettino er voorlopig niet in om de droomvoorhoede met Lionel Messi, Neymar Jr. en Kylian Mbappé optimaal te laten renderen. En dus zou de Argentijnse trainer, die nog geen jaar aan het roer staat in het Parc des Princes, al moeten vrezen voor zijn job.

Vooral dan omdat er momenteel een ideale opvolger beschikbaar is. Zo zou het PSG-bestuur hoog oplopen met Zinedine Zidane. De Fransman zit zonder job nadat hij eind vorig seizoen afzwaaide bij Real Madrid. Volgens Mundo Deportivo zouden inmiddels al contacten lopen tussen de trainer en vertegenwoordigers van de club. Zidane zou niet op voorhand 'neen' zeggen tegen een dienstverband in Parijs.

CL-SPECIALIST
Pochettino wordt onder meer verweten dat hij niet goed kan omgaan met een kleedkamer vol sterren. Iets waar Zidane natuurlijk wel ervaring mee heeft van in zijn gloriejaren als speler én coach bij Real Madrid. Bovendien blijft het grote doel van PSG het winnen van de Champions League. Iets waar 'Zizou' ook een specialist in is. Als trainer van de Koninklijke won hij namelijk drie keer het kampioenenbal.

LEES OOK: 'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Wie is volgens u de beste trainer?

Meest recent

AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

11
11
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

102
102
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

258
258
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

196
196
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

205
205
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

17
17
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

52
52
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

123
123
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

42
42
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

61
61
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

48
48
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

67
67
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

75
75
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

122
122
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

378
378
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

95
95
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

153
153
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

90
90
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

518
518
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

448
448
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

139
139
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

442
442
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

312
312
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

300
300

Meer sportnieuws