'PSG opent gesprekken met opvolger Pochettino'

160 stemmen
'PSG opent gesprekken met opvolger Pochettino'

Paris Saint-Germain haalde afgelopen zomer een hele lijst aan grote namen in huis en die kwaliteitsinjectie vertaalt zich ook in de resultaten. Zo staat er in de Ligue 1 geen maat op de Parijzenaars en de volgende ronde van de Champions League is binnen handbereik. Desondanks zou het bestuur niet helemaal tevreden zijn.


De resultaten mogen dan wel gezien worden, het geleverde spel laat nog te wensen over. Zo zit er veel te weinig lijn in het samenspel, van een tactisch patroon is amper sprake. Bovendien slaagt coach Mauricio Pochettino er voorlopig niet in om de droomvoorhoede met Lionel Messi, Neymar Jr. en Kylian Mbappé optimaal te laten renderen. En dus zou de Argentijnse trainer, die nog geen jaar aan het roer staat in het Parc des Princes, al moeten vrezen voor zijn job.

Vooral dan omdat er momenteel een ideale opvolger beschikbaar is. Zo zou het PSG-bestuur hoog oplopen met Zinedine Zidane. De Fransman zit zonder job nadat hij eind vorig seizoen afzwaaide bij Real Madrid. Volgens Mundo Deportivo zouden inmiddels al contacten lopen tussen de trainer en vertegenwoordigers van de club. Zidane zou niet op voorhand 'neen' zeggen tegen een dienstverband in Parijs.

CL-SPECIALIST
Pochettino wordt onder meer verweten dat hij niet goed kan omgaan met een kleedkamer vol sterren. Iets waar Zidane natuurlijk wel ervaring mee heeft van in zijn gloriejaren als speler én coach bij Real Madrid. Bovendien blijft het grote doel van PSG het winnen van de Champions League. Iets waar 'Zizou' ook een specialist in is. Als trainer van de Koninklijke won hij namelijk drie keer het kampioenenbal.

LEES OOK: 'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Wie is volgens u de beste trainer?

Meest recent

Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

6
6
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

31
31
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

43
43
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

373
373
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

262
262
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

179
179
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

256
256
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

52
52
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

68
68
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

142
142
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

163
163
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

87
87
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

153
153
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

62
62
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

171
171
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

164
164
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

26
26
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

196
196
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

433
433
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

287
287
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

83
83
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

918
918
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

530
530
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

603
603
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

413
413

Meer sportnieuws