'Real-speler valt vrouw aan, matchfixing bij PSG?'

door
'Real-speler valt vrouw aan, matchfixing bij PSG?'

Het Franse voetbal werd de voorbije maanden al geplaagd door schandalen, met supportersgeweld en international Benjamin Mendy (Man City) die in de gevangenis zit op beschuldiging van verkrachting. Maar het lijkt erop dat de beerput nu pas geopend zal worden, nadat Romain Molina donderdagavond met enkele schokkende onthullingen naar buiten kwam.


Molina is niet de eerste de beste. De onderzoeksjournalist bracht onder meer seksueel misbruik van jonge vrouwelijke voetbalsters door de voorzitter van de Haïtiaanse voetbalbond aan het licht. Ook over het Belgische voetbal deed hij al enkele gepeperde uitspraken. In een live-uitzending op Twitter kwam hij deze keer met zware beschuldigingen aan het adres van onder meer PSG en een Franse international.

Daarbij vertelde hij over gewelddadig gedrag van een speler dat in de doofpot gestopt werd. "We hebben het hier over fysieke agressie tegen een vrouw, aanranding enzovoort... Hij maakte een helikopterbeweging met zijn geslachtsdeel, het meisje wou dat niet. Hij verkocht haar een rechtse en een schop tegen het hoofd terwijl ze op de grond lag", verklaarde Molina onder meer. Namen noemde hij niet, maar op sociale media wordt gefluisterd dat het zou gaan om een incident uit 2018 met Ferland Mendy, tegenwoordig speler van Real Madrid.

"JULLIE ZIJN NIET KLAAR"
Daarnaast leek Molina ook te hinten naar een nakend matchfixingschandaal bij PSG. "Er was de affaire VA-OM en er zullen nog dergelijke affaires volgen. Ik heb de documenten om dat te staven. Ik zal er meer over vertellen in een boek. Jullie zijn niet klaar voor wat er in maart/april naar buiten zal komen. Er zal een voor en na zijn in het wereldvoetbal", aldus Molina.

De affaire VA-OM was een omkoopschandaal dat in 1993 aan het licht kwam. Daarbij werden spelers van Valenciennes benaderd door spelers en bestuursleden van Olympique Marseille, dat toen getraind werd door Raymond Goethals, om zich in te houden in hun onderlinge partij in ruil voor een geldsom. Op die manier kon Marseille zich van de titel verzekeren en zich tegelijk sparen voor de Champions League-finale enkele dagen later. Daarin zou Marseille uiteindelijk AC Milan met 1-0  verslaan.

LEES OOK: Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Denk je dat deze onthullingen een vervolg zullen krijgen?

Meest recent

'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

32
32
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

25
25
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

168
168
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

289
289
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

92
92
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

285
285
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

394
394
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

258
258
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

73
73
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

65
65
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

61
61
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

133
133
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

210
210
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

309
309
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

353
353
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

128
128
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

125
125
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

686
686
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

239
239
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

801
801
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

248
248
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

152
152
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

179
179
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

274
274
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

717
717

Meer sportnieuws