'Real-speler valt vrouw aan, matchfixing bij PSG?'

door
'Real-speler valt vrouw aan, matchfixing bij PSG?'

Het Franse voetbal werd de voorbije maanden al geplaagd door schandalen, met supportersgeweld en international Benjamin Mendy (Man City) die in de gevangenis zit op beschuldiging van verkrachting. Maar het lijkt erop dat de beerput nu pas geopend zal worden, nadat Romain Molina donderdagavond met enkele schokkende onthullingen naar buiten kwam.


Molina is niet de eerste de beste. De onderzoeksjournalist bracht onder meer seksueel misbruik van jonge vrouwelijke voetbalsters door de voorzitter van de Haïtiaanse voetbalbond aan het licht. Ook over het Belgische voetbal deed hij al enkele gepeperde uitspraken. In een live-uitzending op Twitter kwam hij deze keer met zware beschuldigingen aan het adres van onder meer PSG en een Franse international.

Daarbij vertelde hij over gewelddadig gedrag van een speler dat in de doofpot gestopt werd. "We hebben het hier over fysieke agressie tegen een vrouw, aanranding enzovoort... Hij maakte een helikopterbeweging met zijn geslachtsdeel, het meisje wou dat niet. Hij verkocht haar een rechtse en een schop tegen het hoofd terwijl ze op de grond lag", verklaarde Molina onder meer. Namen noemde hij niet, maar op sociale media wordt gefluisterd dat het zou gaan om een incident uit 2018 met Ferland Mendy, tegenwoordig speler van Real Madrid.

"JULLIE ZIJN NIET KLAAR"
Daarnaast leek Molina ook te hinten naar een nakend matchfixingschandaal bij PSG. "Er was de affaire VA-OM en er zullen nog dergelijke affaires volgen. Ik heb de documenten om dat te staven. Ik zal er meer over vertellen in een boek. Jullie zijn niet klaar voor wat er in maart/april naar buiten zal komen. Er zal een voor en na zijn in het wereldvoetbal", aldus Molina.

De affaire VA-OM was een omkoopschandaal dat in 1993 aan het licht kwam. Daarbij werden spelers van Valenciennes benaderd door spelers en bestuursleden van Olympique Marseille, dat toen getraind werd door Raymond Goethals, om zich in te houden in hun onderlinge partij in ruil voor een geldsom. Op die manier kon Marseille zich van de titel verzekeren en zich tegelijk sparen voor de Champions League-finale enkele dagen later. Daarin zou Marseille uiteindelijk AC Milan met 1-0  verslaan.

LEES OOK: Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

Denk je dat deze onthullingen een vervolg zullen krijgen?

Meest recent

'Club Brugge all-in: tweede duurste aanwinst uit clubgeschiedenis'

Met Félix Lemaréchal heeft Club Brugge zijn eerste aanwinst van de mercato ...

139
139
SK Beveren wint na tumult in slotfase, Vanderhaeghe baalt

SK Beveren blijft door de competitie razen in de Challenger Pro League. Op de Freethiel boekte de ...

42
42
Onwaarschijnlijk: Racing Genk faalt na knotsgekke slotfase

Racing Genk blijft krasselen in de eigen competitie. De Limburgers leken lange tijd op weg naar een ...

173
173
Anderlecht-Dender: Hasi verbaast met debutant in basiself

RSC Anderlecht liet de voorbije matchen dure steken vallen in de Jupiler Pro League en bleef tijdens ...

108
108
Cruciale zeges Chelsea en Villa, CDK wéér van belang

Charles De Ketelaere is goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen in de Serie A. Zondag was de Rode ...

18
18
"Héél slecht" - Janssen houdt zich niet in na 0 op 6

De goede sfeer na de opflakkering vlak voor nieuwjaar, is inmiddels weer gaan liggen bij Antwerp FC. ...

137
137
Club dokt fors voor Lemaréchal: exacte transfersom bekend

Club Brugge heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zaterdag werd de komst van ...

416
416
Hommeles bij Antwerp: harde kern pakt Paul Gheysens aan

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen. Na de nederlaag van vorig weekend ...

264
264
'Xabi Alonso staat voor sensationele nieuwe trainersjob'

Amper een half seizoen na zijn komst, werd Xabi Alonso alweer bedankt voor bewezen diensten als ...

132
132
Winnend Charleroi legt pijnpunten Antwerp genadeloos bloot

Wat een week moest worden van revanche, draaide voor Antwerp uit op een nieuwe ontgoocheling. Na de ...

102
102
Hayen maakt statement met basiself, Vanzeir op de bank

KRC Genk boekte donderdag in Utrecht zijn eerste zege onder coach Nicky Hayen. Die goede lijn wil ...

61
61
Drama op Bosuil: noodlot slaat toe bij Van Helden

Rein Van Helden heeft een week van uitersten achter de rug. De verdediger rondde zijn transfer van ...

160
160
Enorme verrassing in JPL: "Grote bos bloemen in zijn reet"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

421
421
Union gered voor VAR: Mazzu haalt messcherp uit

Union SG heeft niet bepaald het beste weekend achter de rug. Terwijl de eerste achtervolgers telkens ...

150
150
Grote schlemiel bij verliezend Bayern: Kompany reageert

Bayern München heeft zaterdagnamiddag een kruis moeten maken over een ongeslagen seizoen in de ...

97
97
Club vol voor flankaanvaller: JPL-sensatie naar Brugge?

Met middenvelder Félix Lemaréchal wist Club Brugge KV zaterdag zijn eerste ...

639
639
'Hasi grijpt in: twee grote slachtoffers in basiself'

Na twee opeenvolgende nederlagen in de competitie, wil RSC Anderlecht zo snel mogelijk aankopen met ...

555
555
Drie wissels bij Antwerp: aanwinst meteen in basis

Antwerp FC werd vorig weekend stevig met de voeten op de grond gezet door FCV Dender. En zondag ...

51
51
De Mil laat zich gelden: sterkhouders klappen uit de biecht

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

598
598
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge laat zich gaan, optater Kompany'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

278
278
'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Jesper Fredberg werkte twee jaar voor RSC Anderlecht. De Deen bezorgde RSCA nét geen titel en ...

187
187
STVV vindt wéér parel: Vrancken onder de indruk

STVV won met 1-2 van La Louvière en liep zo twee punten in op leider Union SG. De Truienaars ...

186
186
Anderlecht heeft ruwe diamant: Hasi velt oordeel

RSC Anderlecht haalde sinds januari 2025 héél veel spelers in huis. Ook bij RSCA ...

514
514
Diakhon onder stoom: "Door hen lukt het nu wél"

Bij Club Brugge komt Mamadou Diakhon steeds meer boven water. De winger van 9 miljoen euro doet het ...

400
400
Hubert verklaart zeer matige prestatie van Union SG

Als Union SG dit seizoen weer de titel wil winnen, zal het toch stilaan beter moeten gaan ...

82
82

Meer sportnieuws