Elsner ziet groot probleem: "Mag geen obsessie worden"

door
Elsner ziet groot probleem:

Standard kent alweer een pover seizoen. De club moet dringend gaan winnen, wat al zeven competitiewedstrijden niet meer is gelukt. Luka Elsner weet dat er eindelijk eens drie punten moeten gepakt worden.


"De periode tot aan Nieuwjaar is een sleutelperiode. We moeten ons weten te positioneren op een positie die als springplank kan dienen voor het tweede deel van het seizoen”, aldus Elsner via de officiële kanalen van de club. De Rouches wisten bovendien thuis ook nog maar weinig potten te breken met een zeer magere 6 op 21. "Het mag geen obsessie worden, maar onze balans in eigen huis is heel pover. We moeten terug resultaten neerzetten op Sclessin en dat moet met nog meer grinta", vertelde hij verder.

Nood aan driepunter

Standard speelde op de vorige speeldag nog 2-2 tegen Club Brugge en ontvangt zaterdag KAS Eupen in eigen huis. Merveille Bokadi, die terug is na lang blessureleed, hoopt dat de ploeg eindelijk is vertrokken. “We hebben problemen gekend door een gebrek aan vertrouwen. Met de nieuwe staff zie je dat de sfeer binnen de groep goed zit en ik heb vertrouwen voor zaterdag”, zei Bokadi.

Standard staat op een dertiende plaats en moet dus dringend gaan winnen. Elsner gaf zijn ploeg nog een injectie aan ervaring door Maxime Lestienne aan de kern toe te voegen. Al is hij allesbehalve topfit en zal hij nog even tijd nodig hebben. De ex-speler van Club Brugge en PSV zal zich de komende weken en maanden wellicht moeten tonen via de nodige invalbeurten.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

Gaat Standard winnen van Eupen?

Meest recent

UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

15
15
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

19
19
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

19
19
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

42
42
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

23
23
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

57
57
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

233
233
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

97
97
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

331
331
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

109
109
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

163
163
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

282
282
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

353
353
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

73
73
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

128
128
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

513
513
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

144
144
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

102
102
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

275
275
'Vertrek na 16 seizoenen: Verschaeren nadert nieuwe club'

De clubleiding bij RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een nieuwe ...

951
951
Benfica-Real: Spaanse pers dropt straffe woorden over Courtois

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd compleet overschaduwd door de rel ...

295
295
‘Plottwist bij Anderlecht: controversiële TD op komst’

Anderlecht zoekt een nieuwe technisch directeur, en één kandidaat zorgt nu al voor ...

320
320
Club-Atlético: Leko laat opvallende naam uit basiself

Club Brugge moet woensdagavond opnieuw vol aan de bak in de Champions League. In de tussenronde op ...

328
328

Meer sportnieuws