'Om deze reden vertrok Dwomoh echt bij Genk'

door
'Om deze reden vertrok Dwomoh echt bij Genk'

Antwerp stond de voorbije jaren niet meteen bekend als een club waar de jeugd veel kansen kreeg, maar dit seizoen lijkt een jonge Belg helemaal te gaan ontbolsteren op de Bosuil. De laatste weken kreeg de amper 17-jarige Pierre Dwomoh volop zijn kans van Brian Priske en de piepjonge middenvelder groeide uit tot één van de lichtpunten bij de Great Old.


Dwomoh kwam tot dusver vijf keer in actie voor Antwerp, waar hij debuteerde met een invalbeurt in de Europa League op Fenerbahçe. Sindsdien volgden nog invalbeurten tegen Club Brugge en opnieuw Fenerbahçe, terwijl hij tegen Westerlo en Anderlecht zelfs aan de aftrap kwam. Tegen Paars-Wit vormde hij op het middenveld een driehoek met Yusuf en Nainggolan.

Antwerp betaalde in de zomer 1,5 miljoen euro om Dwomoh over te nemen van KRC Genk, waar hij vorig seizoen ook al twee keer had mogen invallen bij de hoofdmacht. Na Nieuwjaar belandde het toptalent echter in de B-kern, na een aanvaring met beloftencoach Hans Somers tijdens een oefenwedstrijd.

HANDLEIDING
Dat was volgens Het Laatste Nieuws echter niet de reden dat Dwomoh vertrokken is uit Genk. De plooien met Somers werden uiteindelijk gladgestreken, maar in Genk vond men dat de middenvelder te weinig geduld aan de dag legde. Dwomoh vond op zijn beurt dan weer dat hij meer speelkansen verdiende en dat de club zijn beloftes niet nakwam. Daar kon Antwerp van profiteren en daardoor lijken ze nu een goudklompje in handen te hebben, zij het wel één met een dikke handleiding.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Zal Dwomoh deze lijn kunnen doortrekken?

Meest recent

Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

13
13
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

39
39
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

66
66
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

62
62
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

101
101
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

412
412
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

49
49
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

242
242
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

184
184
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

948
948
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

181
181
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

784
784
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

487
487
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

576
576
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

524
524
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

124
124
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

33
33
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

142
142
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

623
623
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

135
135
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

275
275
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

278
278
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

160
160
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

100
100
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

48
48

Meer sportnieuws