'Om deze reden vertrok Dwomoh echt bij Genk'

door
'Om deze reden vertrok Dwomoh echt bij Genk'

Antwerp stond de voorbije jaren niet meteen bekend als een club waar de jeugd veel kansen kreeg, maar dit seizoen lijkt een jonge Belg helemaal te gaan ontbolsteren op de Bosuil. De laatste weken kreeg de amper 17-jarige Pierre Dwomoh volop zijn kans van Brian Priske en de piepjonge middenvelder groeide uit tot één van de lichtpunten bij de Great Old.


Dwomoh kwam tot dusver vijf keer in actie voor Antwerp, waar hij debuteerde met een invalbeurt in de Europa League op Fenerbahçe. Sindsdien volgden nog invalbeurten tegen Club Brugge en opnieuw Fenerbahçe, terwijl hij tegen Westerlo en Anderlecht zelfs aan de aftrap kwam. Tegen Paars-Wit vormde hij op het middenveld een driehoek met Yusuf en Nainggolan.

Antwerp betaalde in de zomer 1,5 miljoen euro om Dwomoh over te nemen van KRC Genk, waar hij vorig seizoen ook al twee keer had mogen invallen bij de hoofdmacht. Na Nieuwjaar belandde het toptalent echter in de B-kern, na een aanvaring met beloftencoach Hans Somers tijdens een oefenwedstrijd.

HANDLEIDING
Dat was volgens Het Laatste Nieuws echter niet de reden dat Dwomoh vertrokken is uit Genk. De plooien met Somers werden uiteindelijk gladgestreken, maar in Genk vond men dat de middenvelder te weinig geduld aan de dag legde. Dwomoh vond op zijn beurt dan weer dat hij meer speelkansen verdiende en dat de club zijn beloftes niet nakwam. Daar kon Antwerp van profiteren en daardoor lijken ze nu een goudklompje in handen te hebben, zij het wel één met een dikke handleiding.

LEES OOK: "Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

Zal Dwomoh deze lijn kunnen doortrekken?

Meest recent

Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

20
20
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

3
3
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

13
13
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

7
7
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

18
18
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

23
23
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

28
28
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

27
27
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

13
13
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

65
65
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

26
26
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

58
58
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

466
466
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

183
183
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

232
232
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

56
56
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

403
403
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

18
18
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

87
87
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

96
96
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

124
124
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1086
1086
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

178
178
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

55
55
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

40
40

Meer sportnieuws