'Om deze reden vertrok Dwomoh echt bij Genk'

door
'Om deze reden vertrok Dwomoh echt bij Genk'

Antwerp stond de voorbije jaren niet meteen bekend als een club waar de jeugd veel kansen kreeg, maar dit seizoen lijkt een jonge Belg helemaal te gaan ontbolsteren op de Bosuil. De laatste weken kreeg de amper 17-jarige Pierre Dwomoh volop zijn kans van Brian Priske en de piepjonge middenvelder groeide uit tot één van de lichtpunten bij de Great Old.


Dwomoh kwam tot dusver vijf keer in actie voor Antwerp, waar hij debuteerde met een invalbeurt in de Europa League op Fenerbahçe. Sindsdien volgden nog invalbeurten tegen Club Brugge en opnieuw Fenerbahçe, terwijl hij tegen Westerlo en Anderlecht zelfs aan de aftrap kwam. Tegen Paars-Wit vormde hij op het middenveld een driehoek met Yusuf en Nainggolan.

Antwerp betaalde in de zomer 1,5 miljoen euro om Dwomoh over te nemen van KRC Genk, waar hij vorig seizoen ook al twee keer had mogen invallen bij de hoofdmacht. Na Nieuwjaar belandde het toptalent echter in de B-kern, na een aanvaring met beloftencoach Hans Somers tijdens een oefenwedstrijd.

HANDLEIDING
Dat was volgens Het Laatste Nieuws echter niet de reden dat Dwomoh vertrokken is uit Genk. De plooien met Somers werden uiteindelijk gladgestreken, maar in Genk vond men dat de middenvelder te weinig geduld aan de dag legde. Dwomoh vond op zijn beurt dan weer dat hij meer speelkansen verdiende en dat de club zijn beloftes niet nakwam. Daar kon Antwerp van profiteren en daardoor lijken ze nu een goudklompje in handen te hebben, zij het wel één met een dikke handleiding.

LEES OOK: D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zal Dwomoh deze lijn kunnen doortrekken?

Meest recent

Club Brugge in titelmodus: forse waarschuwing voor Union

Club Brugge heeft de reguliere competitie op fraaie wijze afgesloten. Zelfs zonder de geblesseerde ...

9
9
Enorme euforie bij Gent: actie De Mil maakt kleedkamer gek

Even werd het nog bibberen, maar AA Gent heeft zich zondag dan toch geplaatst voor de Champions' ...

9
9
Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

160
160
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

81
81
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

86
86
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

38
38
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

84
84
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

296
296
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

356
356
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

226
226
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

242
242
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

273
273
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

517
517
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

106
106
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

163
163
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

223
223
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

123
123
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

66
66
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

93
93
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

173
173
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

55
55
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

28
28
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

82
82
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

85
85
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

237
237

Meer sportnieuws