'Om deze reden vertrok Dwomoh echt bij Genk'

door
'Om deze reden vertrok Dwomoh echt bij Genk'

Antwerp stond de voorbije jaren niet meteen bekend als een club waar de jeugd veel kansen kreeg, maar dit seizoen lijkt een jonge Belg helemaal te gaan ontbolsteren op de Bosuil. De laatste weken kreeg de amper 17-jarige Pierre Dwomoh volop zijn kans van Brian Priske en de piepjonge middenvelder groeide uit tot één van de lichtpunten bij de Great Old.


Dwomoh kwam tot dusver vijf keer in actie voor Antwerp, waar hij debuteerde met een invalbeurt in de Europa League op Fenerbahçe. Sindsdien volgden nog invalbeurten tegen Club Brugge en opnieuw Fenerbahçe, terwijl hij tegen Westerlo en Anderlecht zelfs aan de aftrap kwam. Tegen Paars-Wit vormde hij op het middenveld een driehoek met Yusuf en Nainggolan.

Antwerp betaalde in de zomer 1,5 miljoen euro om Dwomoh over te nemen van KRC Genk, waar hij vorig seizoen ook al twee keer had mogen invallen bij de hoofdmacht. Na Nieuwjaar belandde het toptalent echter in de B-kern, na een aanvaring met beloftencoach Hans Somers tijdens een oefenwedstrijd.

HANDLEIDING
Dat was volgens Het Laatste Nieuws echter niet de reden dat Dwomoh vertrokken is uit Genk. De plooien met Somers werden uiteindelijk gladgestreken, maar in Genk vond men dat de middenvelder te weinig geduld aan de dag legde. Dwomoh vond op zijn beurt dan weer dat hij meer speelkansen verdiende en dat de club zijn beloftes niet nakwam. Daar kon Antwerp van profiteren en daardoor lijken ze nu een goudklompje in handen te hebben, zij het wel één met een dikke handleiding.

LEES OOK: Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Zal Dwomoh deze lijn kunnen doortrekken?

Meest recent

Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

0
0
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

79
79
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

117
117
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

70
70
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

126
126
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

174
174
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

50
50
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

123
123
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

80
80
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

87
87
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

77
77
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

473
473
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

412
412
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

75
75
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

218
218
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

254
254
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

262
262
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

82
82
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

181
181
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

55
55
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

29
29
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

434
434
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

531
531
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

439
439
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

62
62

Meer sportnieuws