'Om deze reden vertrok Dwomoh echt bij Genk'

door
'Om deze reden vertrok Dwomoh echt bij Genk'

Antwerp stond de voorbije jaren niet meteen bekend als een club waar de jeugd veel kansen kreeg, maar dit seizoen lijkt een jonge Belg helemaal te gaan ontbolsteren op de Bosuil. De laatste weken kreeg de amper 17-jarige Pierre Dwomoh volop zijn kans van Brian Priske en de piepjonge middenvelder groeide uit tot één van de lichtpunten bij de Great Old.


Dwomoh kwam tot dusver vijf keer in actie voor Antwerp, waar hij debuteerde met een invalbeurt in de Europa League op Fenerbahçe. Sindsdien volgden nog invalbeurten tegen Club Brugge en opnieuw Fenerbahçe, terwijl hij tegen Westerlo en Anderlecht zelfs aan de aftrap kwam. Tegen Paars-Wit vormde hij op het middenveld een driehoek met Yusuf en Nainggolan.

Antwerp betaalde in de zomer 1,5 miljoen euro om Dwomoh over te nemen van KRC Genk, waar hij vorig seizoen ook al twee keer had mogen invallen bij de hoofdmacht. Na Nieuwjaar belandde het toptalent echter in de B-kern, na een aanvaring met beloftencoach Hans Somers tijdens een oefenwedstrijd.

HANDLEIDING
Dat was volgens Het Laatste Nieuws echter niet de reden dat Dwomoh vertrokken is uit Genk. De plooien met Somers werden uiteindelijk gladgestreken, maar in Genk vond men dat de middenvelder te weinig geduld aan de dag legde. Dwomoh vond op zijn beurt dan weer dat hij meer speelkansen verdiende en dat de club zijn beloftes niet nakwam. Daar kon Antwerp van profiteren en daardoor lijken ze nu een goudklompje in handen te hebben, zij het wel één met een dikke handleiding.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Zal Dwomoh deze lijn kunnen doortrekken?

Meest recent

'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

10
10
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

6
6
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

75
75
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

88
88
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

80
80
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

60
60
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

13
13
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

199
199
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

37
37
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

47
47
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

65
65
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

97
97
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

219
219
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

456
456
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

208
208
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

366
366
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

230
230
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

134
134
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

372
372
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

607
607
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

243
243
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

285
285
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

117
117
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

173
173
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

429
429

Meer sportnieuws