Clement doet Club-fans al stressen: "Gaan we snel weten"

door
Clement doet Club-fans al stressen:

Het valt te bedenken dat Philippe Clement de laatste interland van de Rode Duivels met een bang hartje heeft zitten bekijken. In de uitwedstrijd bij Wales stonden er met Hans Vanaken en Charles De Ketelaere immers twee van zijn sterkhouders tussen de lijnen.


Dat terwijl het in principe een overbodige interland betrof, gezien de Duivels al gekwalificeerd waren voor het WK in Qatar. Clement wou zich daarover echter niet negatief uitlaten in zijn persconferentie van donderdag. “Over de speelminuten beslist de bondscoach. Ik ben vooral blij dat zowat alle internationals met een positief verhaal zijn teruggekeerd van bij hun nationale ploeg”, klonk het immers volgens Het Nieuwsblad.

Amper drie dagen na deze wedstrijd komt Club Brugge al terug in actie in de Jupiler Pro League. Vrijdag maakt het immers de lastige verplaatsing naar KV Mechelen. Hierna volgt er het cruciale duel tegen RB Leipzig in de Champions League, de wedstrijd die zal bepalen of Blauw-Zwart ook na de winterstop nog actief zal zijn op het Europese toneel.

Cruciale periode
Het wordt dan ook een cruciale periode voor Club de komende weken, met ook de bekerwedstrijd in en tegen Genk voor de boeg. Daar is Clement zich maar al te goed van bewust, en deed hij de Club-fans al stressen door te stellen dat het welslagen van het seizoen van Club de komende weken wordt bepaald. “De komende periode is voor een deel richtinggevend voor ons seizoen”, beaamde Clement. "We gaan weten of we nog in Europa voetballen na de winter, en of er nog bekervoetbal wordt gespeeld.”

Echter mag de competitie niet uit het oog worden verloren, en wil Club zich ook daar meer constant tonen in zijn prestaties, te beginnen dus vrijdag op KV Mechelen. “We moeten op momenten scherper zijn. We moeten meer punten pakken in de competitie dan dat we tot nu toe deden”, waarna Clement meteen duidelijk maakte dat zijn ploeg de verplaatsing naar Malinois absoluut mag onderschatten. 

LEES OOK: 'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Wat verwacht u?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

7
7
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

11
11
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

28
28
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

49
49
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

67
67
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

19
19
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

67
67
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

225
225
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

101
101
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

182
182
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

49
49
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

186
186
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

85
85
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

133
133
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

84
84
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

336
336
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

233
233
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

326
326
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

301
301
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

435
435
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

213
213
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

65
65
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

367
367

Meer sportnieuws