Clement doet Club-fans al stressen: "Gaan we snel weten"

door
Clement doet Club-fans al stressen:

Het valt te bedenken dat Philippe Clement de laatste interland van de Rode Duivels met een bang hartje heeft zitten bekijken. In de uitwedstrijd bij Wales stonden er met Hans Vanaken en Charles De Ketelaere immers twee van zijn sterkhouders tussen de lijnen.


Dat terwijl het in principe een overbodige interland betrof, gezien de Duivels al gekwalificeerd waren voor het WK in Qatar. Clement wou zich daarover echter niet negatief uitlaten in zijn persconferentie van donderdag. “Over de speelminuten beslist de bondscoach. Ik ben vooral blij dat zowat alle internationals met een positief verhaal zijn teruggekeerd van bij hun nationale ploeg”, klonk het immers volgens Het Nieuwsblad.

Amper drie dagen na deze wedstrijd komt Club Brugge al terug in actie in de Jupiler Pro League. Vrijdag maakt het immers de lastige verplaatsing naar KV Mechelen. Hierna volgt er het cruciale duel tegen RB Leipzig in de Champions League, de wedstrijd die zal bepalen of Blauw-Zwart ook na de winterstop nog actief zal zijn op het Europese toneel.

Cruciale periode
Het wordt dan ook een cruciale periode voor Club de komende weken, met ook de bekerwedstrijd in en tegen Genk voor de boeg. Daar is Clement zich maar al te goed van bewust, en deed hij de Club-fans al stressen door te stellen dat het welslagen van het seizoen van Club de komende weken wordt bepaald. “De komende periode is voor een deel richtinggevend voor ons seizoen”, beaamde Clement. "We gaan weten of we nog in Europa voetballen na de winter, en of er nog bekervoetbal wordt gespeeld.”

Echter mag de competitie niet uit het oog worden verloren, en wil Club zich ook daar meer constant tonen in zijn prestaties, te beginnen dus vrijdag op KV Mechelen. “We moeten op momenten scherper zijn. We moeten meer punten pakken in de competitie dan dat we tot nu toe deden”, waarna Clement meteen duidelijk maakte dat zijn ploeg de verplaatsing naar Malinois absoluut mag onderschatten. 

LEES OOK: Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Wat verwacht u?

Meest recent

Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

7
7
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

61
61
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

31
31
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

250
250
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

43
43
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

159
159
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

462
462
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

159
159
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

741
741
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

431
431
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

366
366
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

532
532
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

23
23
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

64
64
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

511
511
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

386
386
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

273
273
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

319
319
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

102
102
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

728
728
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

272
272
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

536
536
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

771
771
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

220
220
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

453
453

Meer sportnieuws