Clement doet Club-fans al stressen: "Gaan we snel weten"

door
Clement doet Club-fans al stressen:

Het valt te bedenken dat Philippe Clement de laatste interland van de Rode Duivels met een bang hartje heeft zitten bekijken. In de uitwedstrijd bij Wales stonden er met Hans Vanaken en Charles De Ketelaere immers twee van zijn sterkhouders tussen de lijnen.


Dat terwijl het in principe een overbodige interland betrof, gezien de Duivels al gekwalificeerd waren voor het WK in Qatar. Clement wou zich daarover echter niet negatief uitlaten in zijn persconferentie van donderdag. “Over de speelminuten beslist de bondscoach. Ik ben vooral blij dat zowat alle internationals met een positief verhaal zijn teruggekeerd van bij hun nationale ploeg”, klonk het immers volgens Het Nieuwsblad.

Amper drie dagen na deze wedstrijd komt Club Brugge al terug in actie in de Jupiler Pro League. Vrijdag maakt het immers de lastige verplaatsing naar KV Mechelen. Hierna volgt er het cruciale duel tegen RB Leipzig in de Champions League, de wedstrijd die zal bepalen of Blauw-Zwart ook na de winterstop nog actief zal zijn op het Europese toneel.

Cruciale periode
Het wordt dan ook een cruciale periode voor Club de komende weken, met ook de bekerwedstrijd in en tegen Genk voor de boeg. Daar is Clement zich maar al te goed van bewust, en deed hij de Club-fans al stressen door te stellen dat het welslagen van het seizoen van Club de komende weken wordt bepaald. “De komende periode is voor een deel richtinggevend voor ons seizoen”, beaamde Clement. "We gaan weten of we nog in Europa voetballen na de winter, en of er nog bekervoetbal wordt gespeeld.”

Echter mag de competitie niet uit het oog worden verloren, en wil Club zich ook daar meer constant tonen in zijn prestaties, te beginnen dus vrijdag op KV Mechelen. “We moeten op momenten scherper zijn. We moeten meer punten pakken in de competitie dan dat we tot nu toe deden”, waarna Clement meteen duidelijk maakte dat zijn ploeg de verplaatsing naar Malinois absoluut mag onderschatten. 

LEES OOK: Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Wat verwacht u?

Meest recent

Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

8
8
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

18
18
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

36
36
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

31
31
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

186
186
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

142
142
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

43
43
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

140
140
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

43
43
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

131
131
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

81
81
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

350
350
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

192
192
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

524
524
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

425
425
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

51
51
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

386
386
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

137
137
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

62
62
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

122
122
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

106
106
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

384
384
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

252
252
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

307
307
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

209
209

Meer sportnieuws