Clement doet Club-fans al stressen: "Gaan we snel weten"

448 stemmen
Clement doet Club-fans al stressen:

Het valt te bedenken dat Philippe Clement de laatste interland van de Rode Duivels met een bang hartje heeft zitten bekijken. In de uitwedstrijd bij Wales stonden er met Hans Vanaken en Charles De Ketelaere immers twee van zijn sterkhouders tussen de lijnen.


Dat terwijl het in principe een overbodige interland betrof, gezien de Duivels al gekwalificeerd waren voor het WK in Qatar. Clement wou zich daarover echter niet negatief uitlaten in zijn persconferentie van donderdag. “Over de speelminuten beslist de bondscoach. Ik ben vooral blij dat zowat alle internationals met een positief verhaal zijn teruggekeerd van bij hun nationale ploeg”, klonk het immers volgens Het Nieuwsblad.

Amper drie dagen na deze wedstrijd komt Club Brugge al terug in actie in de Jupiler Pro League. Vrijdag maakt het immers de lastige verplaatsing naar KV Mechelen. Hierna volgt er het cruciale duel tegen RB Leipzig in de Champions League, de wedstrijd die zal bepalen of Blauw-Zwart ook na de winterstop nog actief zal zijn op het Europese toneel.

Cruciale periode
Het wordt dan ook een cruciale periode voor Club de komende weken, met ook de bekerwedstrijd in en tegen Genk voor de boeg. Daar is Clement zich maar al te goed van bewust, en deed hij de Club-fans al stressen door te stellen dat het welslagen van het seizoen van Club de komende weken wordt bepaald. “De komende periode is voor een deel richtinggevend voor ons seizoen”, beaamde Clement. "We gaan weten of we nog in Europa voetballen na de winter, en of er nog bekervoetbal wordt gespeeld.”

Echter mag de competitie niet uit het oog worden verloren, en wil Club zich ook daar meer constant tonen in zijn prestaties, te beginnen dus vrijdag op KV Mechelen. “We moeten op momenten scherper zijn. We moeten meer punten pakken in de competitie dan dat we tot nu toe deden”, waarna Clement meteen duidelijk maakte dat zijn ploeg de verplaatsing naar Malinois absoluut mag onderschatten. 

LEES OOK: 'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Wat verwacht u?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

45
45
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

67
67
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

62
62
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

30
30
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

36
36
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

34
34
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

109
109
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

109
109
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

413
413
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

80
80
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

155
155
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

317
317
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

932
932
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

508
508
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

938
938
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

160
160
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

449
449
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

826
826
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

568
568
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

356
356
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

592
592

Meer sportnieuws