Clement doet Club-fans al stressen: "Gaan we snel weten"

door
Clement doet Club-fans al stressen:

Het valt te bedenken dat Philippe Clement de laatste interland van de Rode Duivels met een bang hartje heeft zitten bekijken. In de uitwedstrijd bij Wales stonden er met Hans Vanaken en Charles De Ketelaere immers twee van zijn sterkhouders tussen de lijnen.


Dat terwijl het in principe een overbodige interland betrof, gezien de Duivels al gekwalificeerd waren voor het WK in Qatar. Clement wou zich daarover echter niet negatief uitlaten in zijn persconferentie van donderdag. “Over de speelminuten beslist de bondscoach. Ik ben vooral blij dat zowat alle internationals met een positief verhaal zijn teruggekeerd van bij hun nationale ploeg”, klonk het immers volgens Het Nieuwsblad.

Amper drie dagen na deze wedstrijd komt Club Brugge al terug in actie in de Jupiler Pro League. Vrijdag maakt het immers de lastige verplaatsing naar KV Mechelen. Hierna volgt er het cruciale duel tegen RB Leipzig in de Champions League, de wedstrijd die zal bepalen of Blauw-Zwart ook na de winterstop nog actief zal zijn op het Europese toneel.

Cruciale periode
Het wordt dan ook een cruciale periode voor Club de komende weken, met ook de bekerwedstrijd in en tegen Genk voor de boeg. Daar is Clement zich maar al te goed van bewust, en deed hij de Club-fans al stressen door te stellen dat het welslagen van het seizoen van Club de komende weken wordt bepaald. “De komende periode is voor een deel richtinggevend voor ons seizoen”, beaamde Clement. "We gaan weten of we nog in Europa voetballen na de winter, en of er nog bekervoetbal wordt gespeeld.”

Echter mag de competitie niet uit het oog worden verloren, en wil Club zich ook daar meer constant tonen in zijn prestaties, te beginnen dus vrijdag op KV Mechelen. “We moeten op momenten scherper zijn. We moeten meer punten pakken in de competitie dan dat we tot nu toe deden”, waarna Clement meteen duidelijk maakte dat zijn ploeg de verplaatsing naar Malinois absoluut mag onderschatten. 

LEES OOK: 'Code rood bij Club Brugge: Belgische kapers op de kust'

Wat verwacht u?

Meest recent

'Code rood bij Club Brugge: Belgische kapers op de kust'

Club Brugge zet dinsdag de laatste rechte lijn in richting de Supercup, de eerste officiële ...

46
46
'Anderlecht pusht overbodig duo hardhandig richting exit'

De zomerstage zit erop, en dus is het stilaan tijd om knopen door te hakken bij RSC Anderlecht. ...

93
93
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Rigaux speelt open kaart'

Ruim een jaar na het vertrek van Vincent Mannaert heeft Club Brugge de start van een nieuw tijdperk ...

248
248
'De Condé staat pal: Genk weigert bod op steunpilaar'

Na een grotendeels geslaagde campagne sprak KRC Genk openlijk de ambitie uit om de kleedkamer in de ...

246
246
'Vuurwerk bij Club Brugge: volgende toptransfer op til'

De onderhandelingen met AC Milan omtrent Ardon Jashari zitten momenteel muurvast, maar de Speler van ...

959
959
'KRC Genk baalt: net te laat voor smaakmaker van AA Gent

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. De Buffalo's ...

182
182
'PSV verrast met komst Standard-flop'

PSV is héél actief op de transfermarkt. De Nederlandse landskampion verliest veel ...

111
111
AA Gent krijgt al meteen fikse domper met transfer van Brown

Bij AA Gent bleef het deze zomer tot dusver opvallend stil. Een stevige make-over van de kern leek ...

193
193
Blessure Coosemans: Anderlecht kent de uiteindelijke schade

RSC Anderlecht rondde afgelopen zaterdag zijn zomerse stage af met twee oefenwedstrijden. In het ...

427
427
Real Madrid slaat wild om zich heen: 168 miljoen euro

Real Madrid zit niet stil op de transfermarkt. De Koninklijke heeft zopas zijn volgende ingaande ...

149
149
Luka Modric heeft nieuwe club eindelijk helemaal beet

Het zat er al maanden aan te komen en nu heeft Luka Modric ook daadwerkelijk zijn volgende ...

72
72
Wanhopige RSCA-deal: Renard flirt met catastrofe

De zomermercato draait op volle toeren, maar bij Anderlecht lijkt de druk intussen te wegen. In ...

407
407
'Plottwist bij Club Brugge: Jashari in de etalage gezet'

De spanning stijgt bij Club Brugge, waar de soap rond Ardon Jashari richting haar ontknoping ...

804
804
DAZN staakt onderhandelingen: start JPL niet op tv

Binnen minder dan twee weken gaat de bal opnieuw aan het rollen in de Jupiler Pro League. Behalve ...

946
946
'Alarmbellen bij Club Brugge: Jashari-bom explodeert'

De afgelopen weken is er reeds veel inkt gevloeid over de vertrekwens van Ardon Jashari, die Club ...

1468
1468
'Renard in overdrive: Anderlecht pakt uit met drieklapper'

Besnik Hasi mocht al zes aanwinsten verwelkomen, en dus lijkt het nu vooral tijd voor uitgaand ...

624
624
Club Brugge verrast: sterkhouder tekent nieuw contract

Club Brugge bereidt zich voor op een leegloop, want in het zog van Ferran Jutglà, Chemsdine ...

367
367
Beerschot loopt leeg: volgende sterkhouder vertrekt

Bij Beerschot degradeerden ze naar de Challenger Pro League en de lichtpunten van vorig seizoen ...

234
234
KRC Genk stuurt Kompany wandelen met stevig statement

KRC Genk heeft een zeer grote slag weten te slaan. Ondanks interesse van het Bayern München van ...

370
370
'Anderlecht raast door: volgende transfer is een feit'

RSC Anderlecht is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Brusselaars gaan nog een nieuwe ...

310
310
Na 10 jaar is het over en out: lifestylemerk BALR. failliet

Toch wel straf nieuws vanuit het voetbal. Daar kwam vandaag het bericht dat een groot merk de boeken ...

436
436
'AA Gent laat smaakmaker door de handen glippen'

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. Sasha Tavolieri ...

274
274
'Lommel SK pakt uit met ex-speler van Tottenham'

Lommel SK verandert het geweer van schouder. De Limburgers gaan voluit voor promotie naar de Jupiler ...

89
89
Harde oorlog: UEFA en FIFA vliegen elkaar in de haren

Er heerst momenteel een oorlog tussen de UEFA, de Europese voetbalbond en de FIFA, de ...

209
209
“Discriminerend en vernederend” – Verjaardag Yamal ontspoort

Lamine Yamal is 18 jaar geworden en dat werd uitbundig gevierd, misschien wel té uitbundig. ...

239
239

Meer sportnieuws