Martinez begint vanaf nul: deze Duivels haken af in maart

door
Martinez begint vanaf nul: deze Duivels haken af in maart

De Rode Duivels hebben er hun laatste interlandbreak van dit jaar opzitten, en die sloten ze af met een vier op zes tegen Estland en Wales. Het belangrijkste daaraan was dat de kwalificatie voor het Wereldkampioenschap in Qatar werd veiliggesteld én dat de Duivels hun eerste plaats op de FIFA-wereldranking nog steeds in bezit hebben.


Dat laatste is uiteraard meer een symbolische titel, maar toch. Het is inmiddels al meer dan drie jaar dat de Belgen op de nummer één positie prijken op de Wereldranking. Dat is namelijk al het geval sinds september 2018. Toch best een knappe prestatie, die de mannen van de ‘Gouden Generatie’ zich op de hoed mogen steken.

Van die generatie zijn inmiddels al heel wat namen afgehaakt, en zullen er straks na het WK in Qatar vermoedelijk nog volgen. In tussentijd bereidt bondscoach Martinez zich wel al voor op de toekomst. Zo kwamen er al heel wat nieuwe namen bij de selectie, maar in maart wil de Spaanse oefenmeester het pas echt drastisch aanpakken.

Géén De Bruyne & co
Zo zal hij voor de interlands van begin 2022 - de tegenstanders voor deze oefeninterlands zijn nog niet bekend - immers enkel spelers oproepen die nog niet aan 50 caps zitten. En dat maakt een enorm fraai elftal aan spelers die er dan niet zullen bijlopen. VTM-journalist Jarno Bertho wist ze allemaal op te lijsten. Een verzameling aan Duivels, goed voor in totaal 1069 caps voor de nationale ploeg.

LEES OOK: Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

Zal er een groot kwaliteitsgebrek zijn zonder deze toppers?

Meest recent

Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

3
3
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

5
5
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

55
55
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

46
46
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

96
96
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

54
54
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

60
60
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

41
41
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

88
88
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

159
159
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

47
47
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

365
365
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

64
64
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

221
221
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

158
158
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

83
83
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

109
109
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

93
93
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

66
66
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

361
361
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

322
322
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

298
298
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

65
65
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

74
74

Meer sportnieuws