'Conte introduceert seksregels bij Spurs: ook Guardiola streng'

816 stemmen
'Conte introduceert seksregels bij Spurs: ook Guardiola streng'

Tottenham Hotspur stuurde enkele weken geleden zijn coach Nuno Espirto Santo de laan uit, nadat die nog maar sinds afgelopen zomer in dienst was. Zijn vervanger is intussen bekend, want zoals geweten werd Antonio Conte aangesteld als nieuwe coach van de Londenaren. En die wil meteen wat veranderen bij Spurs.


Zo heeft hij de spelers al op een streng dieet gezet, waarbij alle vettige sauzen moeten worden gemeden door de spelers. Maar daar blijft het volgens SportBible niet bij. Zo zou de Italiaan immers ook zijn seks-regels mee hebben genomen naar Noord-Londen. Die paste Conte ook al toe bij vorige clubs Chelsea en Inter Milan.

Bij het Franse L’Équipe klapte hij daar destijds over uit de biecht. “Tijdens drukke speelmomenten is het best dat het seksuele contact eerder van korte duur is. Je moet zo min mogelijk inspanningen leveren. De beste positie (tijdens de seks, nvdr) voor de spelers is als ze bovenaan liggen. Ook doen ze het best met hun eigen vrouw, zo dienen ze geen exceptionele prestatie te leveren.”

Ook Guardiola voert opvallend 'seksbeleid'
Naast Conte heeft ook Pep Guardiola zo zijn eigen regels wat betreft seks tijdens het seizoen. Daarover sprak ex-Anderlecht speler Samir Nasri al eens in een eerder interview. “Het is onmogelijk om goed te spelen als je geen seks hebt met je vrouw”, denkt de City-coach naar verluidt. Nasri gaf ook enkele duidelijke voorbeelden aan van regels die hij oplegde aan spelers.

“Volgens Guardiola moet seksuele activiteit vóór middernacht gebeuren. Daardoor zou de spiermassa van Messi flink zijn toegenomen. Ook haalde hij op die manier het beste uit Lewandowski, en minimaliseert het volgens Pep het aantal spierblessures."

LEES OOK: Al ruim 265 mil. gespendeerd: 'Spurs blijft gaan op mercato'

Acht jij het nodig dat coaches hun spelers hier regels voor opleggen?

Meest recent

Wilmots apetrots: Standard pakt uit met nieuwe zomertransfer

Standard Luik is druk in de weer op de zomermercato. De Rouches hopen weer mee te kunnen doen om de ...

7
7
‘Stunt van formaat: Club verliest toptalent aan JPL-club’

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdopleiding en de werking met Club NXT. ...

96
96
Wending: Ferrera krijgt toch straf na uithaal richting refs

Yannick Ferrera degradeerde met Dender naar de Challenger Pro League. Na de laatste speeldag haalde ...

28
28
Burgess onthult exacte reden voor vertrek Union SG

Christian Burgess groeide de afgelopen seizoenen uit tot een icoon bij Union SG. De centrale ...

143
143
FIFA start onderzoek naar clash Argentinië – Engeland

De halve finale tussen Argentinië en Engeland zindert nog na. The Three Lions kwamen op ...

46
46
Lommel sluit straffe transferdeal met Atletico Madrid

Lommel is straks de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League, nadat de Limburgers ...

23
23
'Puzzelen voor Leko: debutanten én nodige afwezigen'

Bij Club Brugge hebben ze nog twee weken om zich klaar te stomen voor hun eerste officiële ...

254
254
OHL pakt uit en houdt jeugdinternational aan boord

Bij OH Leuven hopen ze komend seizoen beter te doen, nadat ze in de voorbije jaargang maar net de ...

23
23
'Beveren wil transfervrije slag slaan bij Standard'

SK Beveren veroverde vorig seizoen met groot machtsvertoon de titel in de Challenger Pro League, ...

97
97
'Nieuwe Lukaku-wending: straffe bestemming duikt op'

Romelu Lukaku speelde een opmerkelijk sterk WK. Na een seizoen met amper 64 speelminuten waren er ...

326
326
Anderlecht kondigt vertrek van jeugdproduct aan

Anderlecht heeft minder dan een week om zich klaar te stomen voor zijn eerste Europese opdracht, ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Praet verbaast, Club gaat voor opvolger Tzolis'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

338
338
Vrouw van Wesley Sonck doet hartverscheurende onthulling

Wesley Sonck was tijdens het WK weer alomtegenwoordig bij de uitzendingen op Sporza. De ...

157
157
KAA Gent verrast met aankondiging van flanktalent

KAA Gent is de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten, niet enkel voor de A-kern, maar ...

117
117
‘Standard troeft Anderlecht en Union af met toptransfer’

Standard Luik hoopt weer snel aan de top van het Belgische voetbal te staan. Marc Wilmots wil deze ...

278
278
'Club Brugge schrikt: opvallende constructie voor Ordonez'

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een knaltransfer. Clubs zoals Liverpool, ...

498
498
Voetbalbond USA na Balogun-affaire: “Trump doet wat hij wil”

De situatie rond Folarin Balogun blijft voortduren. De aanvaller was aanvankelijk geschorst voor de ...

262
262
‘Tzolis neemt geen risico’s en hakt knoop door bij Club’

Christos Tzolis is op weg naar Arsenal. De interesse van de Engelse grootmacht was al een tijdje ...

326
326
'Straf: Club troefde deze 2 Europese topclubs af voor Sommer'

Bij Club Brugge begint het elftal voor komend seizoen stilaan vorm te krijgen. Eén van de ...

283
283
STVV heeft eindelijk tweede nieuwkomer beet

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, waarin het de derde plaats pakte en zo een ticket voor de ...

96
96
Grote verrassing: Barça plukt talent weg bij Charleroi

FC Barcelona veroverde afgelopen seizoen voor de tweede keer op rij de Spaanse titel, maar staat ...

82
82
Sam Kerkhofs haalt snoeihard uit na zware beschuldigingen

Een dossier dat al dagen voor verhitte discussies zorgt, krijgt plots een opvallende sportieve link. ...

169
169
'Roma gaat na Moreira meteen voor volgende Rode Duivel'

AS Roma eindigde vorig seizoen knap als derde in de Serie A en mag zich daardoor in de komende ...

163
163
Vader De Cat onthult: daarom vertrek bij Anderlecht

Anderlecht heeft deze zomer al stevig kunnen cashen op de transfermarkt. Het incasseerde 10 miljoen ...

624
624
'Anderlecht moet niet rekenen op straffe terugkeer'

Bij Anderlecht is er deze zomer nog versterking broodnodig, zeker in het offensieve compartiment. ...

244
244

Meer sportnieuws