'Conte introduceert seksregels bij Spurs: ook Guardiola streng'

816 stemmen
'Conte introduceert seksregels bij Spurs: ook Guardiola streng'

Tottenham Hotspur stuurde enkele weken geleden zijn coach Nuno Espirto Santo de laan uit, nadat die nog maar sinds afgelopen zomer in dienst was. Zijn vervanger is intussen bekend, want zoals geweten werd Antonio Conte aangesteld als nieuwe coach van de Londenaren. En die wil meteen wat veranderen bij Spurs.


Zo heeft hij de spelers al op een streng dieet gezet, waarbij alle vettige sauzen moeten worden gemeden door de spelers. Maar daar blijft het volgens SportBible niet bij. Zo zou de Italiaan immers ook zijn seks-regels mee hebben genomen naar Noord-Londen. Die paste Conte ook al toe bij vorige clubs Chelsea en Inter Milan.

Bij het Franse L’Équipe klapte hij daar destijds over uit de biecht. “Tijdens drukke speelmomenten is het best dat het seksuele contact eerder van korte duur is. Je moet zo min mogelijk inspanningen leveren. De beste positie (tijdens de seks, nvdr) voor de spelers is als ze bovenaan liggen. Ook doen ze het best met hun eigen vrouw, zo dienen ze geen exceptionele prestatie te leveren.”

Ook Guardiola voert opvallend 'seksbeleid'
Naast Conte heeft ook Pep Guardiola zo zijn eigen regels wat betreft seks tijdens het seizoen. Daarover sprak ex-Anderlecht speler Samir Nasri al eens in een eerder interview. “Het is onmogelijk om goed te spelen als je geen seks hebt met je vrouw”, denkt de City-coach naar verluidt. Nasri gaf ook enkele duidelijke voorbeelden aan van regels die hij oplegde aan spelers.

“Volgens Guardiola moet seksuele activiteit vóór middernacht gebeuren. Daardoor zou de spiermassa van Messi flink zijn toegenomen. Ook haalde hij op die manier het beste uit Lewandowski, en minimaliseert het volgens Pep het aantal spierblessures."

LEES OOK: 'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Acht jij het nodig dat coaches hun spelers hier regels voor opleggen?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

33
33
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

169
169
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

51
51
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

51
51
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

473
473
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

140
140
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

58
58
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

101
101
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

324
324
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

501
501
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

304
304
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

615
615
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

228
228
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

311
311
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

113
113
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

82
82
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

466
466
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

232
232
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

289
289
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

139
139
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

179
179
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

514
514
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

303
303

Meer sportnieuws