'Conte introduceert seksregels bij Spurs: ook Guardiola streng'

816 stemmen
'Conte introduceert seksregels bij Spurs: ook Guardiola streng'

Tottenham Hotspur stuurde enkele weken geleden zijn coach Nuno Espirto Santo de laan uit, nadat die nog maar sinds afgelopen zomer in dienst was. Zijn vervanger is intussen bekend, want zoals geweten werd Antonio Conte aangesteld als nieuwe coach van de Londenaren. En die wil meteen wat veranderen bij Spurs.


Zo heeft hij de spelers al op een streng dieet gezet, waarbij alle vettige sauzen moeten worden gemeden door de spelers. Maar daar blijft het volgens SportBible niet bij. Zo zou de Italiaan immers ook zijn seks-regels mee hebben genomen naar Noord-Londen. Die paste Conte ook al toe bij vorige clubs Chelsea en Inter Milan.

Bij het Franse L’Équipe klapte hij daar destijds over uit de biecht. “Tijdens drukke speelmomenten is het best dat het seksuele contact eerder van korte duur is. Je moet zo min mogelijk inspanningen leveren. De beste positie (tijdens de seks, nvdr) voor de spelers is als ze bovenaan liggen. Ook doen ze het best met hun eigen vrouw, zo dienen ze geen exceptionele prestatie te leveren.”

Ook Guardiola voert opvallend 'seksbeleid'
Naast Conte heeft ook Pep Guardiola zo zijn eigen regels wat betreft seks tijdens het seizoen. Daarover sprak ex-Anderlecht speler Samir Nasri al eens in een eerder interview. “Het is onmogelijk om goed te spelen als je geen seks hebt met je vrouw”, denkt de City-coach naar verluidt. Nasri gaf ook enkele duidelijke voorbeelden aan van regels die hij oplegde aan spelers.

“Volgens Guardiola moet seksuele activiteit vóór middernacht gebeuren. Daardoor zou de spiermassa van Messi flink zijn toegenomen. Ook haalde hij op die manier het beste uit Lewandowski, en minimaliseert het volgens Pep het aantal spierblessures."

LEES OOK: Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

🚀

Acht jij het nodig dat coaches hun spelers hier regels voor opleggen?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

104
104
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

21
21
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

40
40
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

77
77
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

167
167
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

647
647
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

114
114
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

206
206
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

161
161
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

145
145
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

261
261
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

44
44
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

169
169
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

509
509
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

248
248
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

232
232
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

469
469
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

343
343
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

149
149
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws