'Conte introduceert seksregels bij Spurs: ook Guardiola streng'

816 stemmen
'Conte introduceert seksregels bij Spurs: ook Guardiola streng'

Tottenham Hotspur stuurde enkele weken geleden zijn coach Nuno Espirto Santo de laan uit, nadat die nog maar sinds afgelopen zomer in dienst was. Zijn vervanger is intussen bekend, want zoals geweten werd Antonio Conte aangesteld als nieuwe coach van de Londenaren. En die wil meteen wat veranderen bij Spurs.


Zo heeft hij de spelers al op een streng dieet gezet, waarbij alle vettige sauzen moeten worden gemeden door de spelers. Maar daar blijft het volgens SportBible niet bij. Zo zou de Italiaan immers ook zijn seks-regels mee hebben genomen naar Noord-Londen. Die paste Conte ook al toe bij vorige clubs Chelsea en Inter Milan.

Bij het Franse L’Équipe klapte hij daar destijds over uit de biecht. “Tijdens drukke speelmomenten is het best dat het seksuele contact eerder van korte duur is. Je moet zo min mogelijk inspanningen leveren. De beste positie (tijdens de seks, nvdr) voor de spelers is als ze bovenaan liggen. Ook doen ze het best met hun eigen vrouw, zo dienen ze geen exceptionele prestatie te leveren.”

Ook Guardiola voert opvallend 'seksbeleid'
Naast Conte heeft ook Pep Guardiola zo zijn eigen regels wat betreft seks tijdens het seizoen. Daarover sprak ex-Anderlecht speler Samir Nasri al eens in een eerder interview. “Het is onmogelijk om goed te spelen als je geen seks hebt met je vrouw”, denkt de City-coach naar verluidt. Nasri gaf ook enkele duidelijke voorbeelden aan van regels die hij oplegde aan spelers.

“Volgens Guardiola moet seksuele activiteit vóór middernacht gebeuren. Daardoor zou de spiermassa van Messi flink zijn toegenomen. Ook haalde hij op die manier het beste uit Lewandowski, en minimaliseert het volgens Pep het aantal spierblessures."

LEES OOK: 'Droomtransfer Joaquin Seys: Club Brugge hakt knoop door'

🚀

Acht jij het nodig dat coaches hun spelers hier regels voor opleggen?

Meest recent

'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

9
9
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

71
71
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

56
56
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

181
181
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

88
88
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

118
118
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

97
97
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

61
61
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

383
383
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

343
343
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

389
389
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

871
871
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

756
756
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

242
242
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

553
553
'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

700
700
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

267
267
'Droomtransfer Joaquin Seys: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde deze zomer al een smak miljoenen op, maar het heeft nog meer spelers die een ...

1004
1004
‘Anderlecht krijgt mokerslag: Lukaku breekt zijn woord’

Romelu Lukaku beloofde om nog als speler van Anderlecht naar een groot toernooi te trekken. Maar die ...

866
866
'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

408
408
'Anderlecht gaat all-in: finale topaanwinst onderweg'

RSC Anderlecht is met een verdiende overwinning aan de competitie begonnen. Maar tegen een ...

926
926
'Nieuwe grootmacht meldt zich voor El Ouahdi'

KRC Genk begon zijn seizoen in mineur, want het ging in zijn openingsmatch in de competitie meteen ...

211
211
Antwerp houdt hart vast: revelatie meteen tijdlang out

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, want het pakte in zijn eerste competitiewedstrijd meteen de ...

378
378
Sibierski krijgt duidelijke opdracht: "Dat mist Anderlecht"

Anderlecht kan terugblikken op een tot dusver geslaagd seizoensbegin. Het ligt op koers om de ...

519
519
Glorieuze rentree Frey: "Nog nooit zo'n goal gemaakt"

Een stevig vernieuwd Antwerp heeft zijn start in de Jupiler Pro League niet gemist. Het klopte in ...

125
125

Meer sportnieuws