'Conte schuift Spurs-icoon zonder pardon opzij'

266
'Conte schuift Spurs-icoon zonder pardon opzij'

Na een behoorlijk tegenvallende start van het seizoen, besloot het bestuur van Tottenham Hotspur om in te grijpen. Zo werd coach Nuno Espirito Santo aan de kant geschoven om droomtrainer Antonio Conte naar Londen te halen. De start van de Italiaan was echter allesbehalve spectaculair.


In de eerste partij onder Conte geraakte Tottenham slechts met heel veel moeite voorbij Vitesse, vervolgens eindigde het competitieduel tegen Everton op 0-0. Tijdens de interland-break zal de veldheer de ploeg ongetwijfeld nog meer naar zijn hand hebben gezet. Toch wordt het allicht afwachten tot na de komende mercato's alvorens het Conte-effect echt zichtbaar wordt. De markante Italiaan zou namelijk een enorm bedrag ter beschikking krijgen om de selectie helemaal naar zijn hand te zetten.

Die transferplannen blijven wel niet zonder gevolgen. Zo moet een aantal spelers zich nu al zorgen maken. Daarbij ook Hugo Lloris. De Franse doelman staat al sinds 2012 onder de lat bij Tottenham. Hij draagt er de aanvoerdersband en geldt inmiddels als een clubboegbeeld. Maar de 34-jarige Lloris heeft een aflopend contract en Conte zou hebben aangegeven dat de club die overeenkomst niet moet verlengen.

OPVOLGER IN VIZIER
Zo zou de Italiaan al een nieuwe keeper in het vizier hebben. Volgens The Telegraph zijn de pijlen namelijk gericht op Jordan Pickford. De nummer één van de Engelse nationale ploeg staat momenteel tussen de palen bij Everton, dat hem in 2017 wegplukte bij Southampton. Zijn contract loopt er wel nog tot medio 2024. Tottenham zal dus met de nodige mijoenen over de brug moeten komen. Everton lijkt namelijk niet van plan om zijn sterkhouder zonder slag of stoot naar een rechtstreekse Premier League-concurrent te laten gaan.

Wie vindt u momenteel de beste doelman?

Meest recent

Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

5
5
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

5
5
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

66
66
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

18
18
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

13
13
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

5
5
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

227
227
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

61
61
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

15
15
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

71
71
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

47
47
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

127
127
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

248
248
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

89
89
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

289
289
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

132
132
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

51
51
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

37
37
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

82
82
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

193
193

Meer sportnieuws