'Conte schuift Spurs-icoon zonder pardon opzij'

door
'Conte schuift Spurs-icoon zonder pardon opzij'

Na een behoorlijk tegenvallende start van het seizoen, besloot het bestuur van Tottenham Hotspur om in te grijpen. Zo werd coach Nuno Espirito Santo aan de kant geschoven om droomtrainer Antonio Conte naar Londen te halen. De start van de Italiaan was echter allesbehalve spectaculair.


In de eerste partij onder Conte geraakte Tottenham slechts met heel veel moeite voorbij Vitesse, vervolgens eindigde het competitieduel tegen Everton op 0-0. Tijdens de interland-break zal de veldheer de ploeg ongetwijfeld nog meer naar zijn hand hebben gezet. Toch wordt het allicht afwachten tot na de komende mercato's alvorens het Conte-effect echt zichtbaar wordt. De markante Italiaan zou namelijk een enorm bedrag ter beschikking krijgen om de selectie helemaal naar zijn hand te zetten.

Die transferplannen blijven wel niet zonder gevolgen. Zo moet een aantal spelers zich nu al zorgen maken. Daarbij ook Hugo Lloris. De Franse doelman staat al sinds 2012 onder de lat bij Tottenham. Hij draagt er de aanvoerdersband en geldt inmiddels als een clubboegbeeld. Maar de 34-jarige Lloris heeft een aflopend contract en Conte zou hebben aangegeven dat de club die overeenkomst niet moet verlengen.

OPVOLGER IN VIZIER
Zo zou de Italiaan al een nieuwe keeper in het vizier hebben. Volgens The Telegraph zijn de pijlen namelijk gericht op Jordan Pickford. De nummer één van de Engelse nationale ploeg staat momenteel tussen de palen bij Everton, dat hem in 2017 wegplukte bij Southampton. Zijn contract loopt er wel nog tot medio 2024. Tottenham zal dus met de nodige mijoenen over de brug moeten komen. Everton lijkt namelijk niet van plan om zijn sterkhouder zonder slag of stoot naar een rechtstreekse Premier League-concurrent te laten gaan.

LEES OOK: ‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Wie vindt u momenteel de beste doelman?

Meest recent

Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

11
11
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

14
14
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

54
54
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

375
375
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

21
21
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

60
60
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

26
26
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

159
159
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

66
66
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

107
107
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

103
103
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

104
104
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

98
98
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

250
250
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

268
268
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

164
164
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

137
137
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

182
182
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

150
150
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

111
111
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

291
291
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

406
406
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

54
54
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

219
219

Meer sportnieuws