'Conte schuift Spurs-icoon zonder pardon opzij'

door
'Conte schuift Spurs-icoon zonder pardon opzij'

Na een behoorlijk tegenvallende start van het seizoen, besloot het bestuur van Tottenham Hotspur om in te grijpen. Zo werd coach Nuno Espirito Santo aan de kant geschoven om droomtrainer Antonio Conte naar Londen te halen. De start van de Italiaan was echter allesbehalve spectaculair.


In de eerste partij onder Conte geraakte Tottenham slechts met heel veel moeite voorbij Vitesse, vervolgens eindigde het competitieduel tegen Everton op 0-0. Tijdens de interland-break zal de veldheer de ploeg ongetwijfeld nog meer naar zijn hand hebben gezet. Toch wordt het allicht afwachten tot na de komende mercato's alvorens het Conte-effect echt zichtbaar wordt. De markante Italiaan zou namelijk een enorm bedrag ter beschikking krijgen om de selectie helemaal naar zijn hand te zetten.

Die transferplannen blijven wel niet zonder gevolgen. Zo moet een aantal spelers zich nu al zorgen maken. Daarbij ook Hugo Lloris. De Franse doelman staat al sinds 2012 onder de lat bij Tottenham. Hij draagt er de aanvoerdersband en geldt inmiddels als een clubboegbeeld. Maar de 34-jarige Lloris heeft een aflopend contract en Conte zou hebben aangegeven dat de club die overeenkomst niet moet verlengen.

OPVOLGER IN VIZIER
Zo zou de Italiaan al een nieuwe keeper in het vizier hebben. Volgens The Telegraph zijn de pijlen namelijk gericht op Jordan Pickford. De nummer één van de Engelse nationale ploeg staat momenteel tussen de palen bij Everton, dat hem in 2017 wegplukte bij Southampton. Zijn contract loopt er wel nog tot medio 2024. Tottenham zal dus met de nodige mijoenen over de brug moeten komen. Everton lijkt namelijk niet van plan om zijn sterkhouder zonder slag of stoot naar een rechtstreekse Premier League-concurrent te laten gaan.

LEES OOK: 'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Wie vindt u momenteel de beste doelman?

Meest recent

'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku al na WK?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

16
16
Rigaux haalt gram: nieuw succesrecept bij Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

21
21
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

70
70
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

39
39
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

54
54
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

43
43
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

242
242
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

55
55
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

39
39
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

215
215
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

73
73
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

53
53
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

152
152
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

131
131
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

205
205
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

547
547
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

133
133
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

97
97
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

441
441
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

125
125
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

166
166
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

489
489
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

249
249
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

239
239

Meer sportnieuws