'Buitenkans zorgt voor titanenstrijd tussen Barça en Real'

106 stemmen
'Buitenkans zorgt voor titanenstrijd tussen Barça en Real'

Sportief gezien staat Real Madrid momenteel een stapje voor op aartsrivaal FC Barcelona, dat werd tijdens de meest recente Clasico nogmaals duidelijk. Maar de Catalanen hopen om die kloof weer weg te werken onder het bewind van nieuwe coach Xavi Hernandez. Al zal de selectie dan wel van extra kwaliteit voorzien moeten worden.


Iets wat niet evident wordt voor de Catalaanse grootmacht. Door de financiële problemen blijven de middelen zeer beperkt op Camp Nou. Daarom wordt gespeurd naar interessante buitenkansjes, bijvoorbeeld spelers die het einde van hun contract naderen en dus transfervrij opgepikt kunnen worden. Noussair Mazraoui behoort alvast tot die categorie. De Marokkaanse back is helemaal terug na het nodige blessureleed en speelt een uitstekend seizoen bij Ajax. Maar de Amsterdammers slaagden er tot dusver niet in zijn aflopende contract te verlengen.

De Nederlandse kampioen hoopt alvast om alsnog een doorbraak af te dwingen, toch komt een transfervrij vertrek steeds dichter. Onlangs nam Mazraoui met Mino Raiola alvast een nieuwe makelaar in dienst. Bovendien neemt de interesse vanuit het buitenland steeds feller toe. Volgens SPORT volgt Barcelona zijn situatie alvast van dichtbij op en zijn de Catalanen erg gecharmeerd. Maar voor zijn handtekening zal wel afgerekend moeten worden met ... Real Madrid.

BACK-UP VOOR CARVAJAL
De Madrilenen kampen al een tijdje met de nodige problemen op de rechtsback-positie. Dani Carvajal is in principe eerste keuze, de Spanjaard sukkelt echter van de ene blessure in de andere. Zijn doublure Alvaro Odriozola viel dan weer door de mand. Daarom werden allerlei noodoplossingen gebruikt. De komst van Mazraoui zou echter definitief komaf maken met de problemen. Het belooft dus weer een pittige strijd te worden tussen de twee Spaanse grootmachten, al liggen ook elders in Europa kapers op de kust voor de Marokkaan.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

🚀

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

11
11
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

47
47
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

397
397
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

32
32
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

285
285
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

28
28
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

16
16
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

28
28
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

198
198
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

231
231
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

182
182
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

688
688
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

510
510
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

380
380
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

245
245
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

248
248
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

96
96
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

64
64
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

236
236
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

103
103
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

76
76
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

439
439
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

212
212
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

253
253
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

525
525

Meer sportnieuws