'Buitenkans zorgt voor titanenstrijd tussen Barça en Real'

door
'Buitenkans zorgt voor titanenstrijd tussen Barça en Real'

Sportief gezien staat Real Madrid momenteel een stapje voor op aartsrivaal FC Barcelona, dat werd tijdens de meest recente Clasico nogmaals duidelijk. Maar de Catalanen hopen om die kloof weer weg te werken onder het bewind van nieuwe coach Xavi Hernandez. Al zal de selectie dan wel van extra kwaliteit voorzien moeten worden.


Iets wat niet evident wordt voor de Catalaanse grootmacht. Door de financiële problemen blijven de middelen zeer beperkt op Camp Nou. Daarom wordt gespeurd naar interessante buitenkansjes, bijvoorbeeld spelers die het einde van hun contract naderen en dus transfervrij opgepikt kunnen worden. Noussair Mazraoui behoort alvast tot die categorie. De Marokkaanse back is helemaal terug na het nodige blessureleed en speelt een uitstekend seizoen bij Ajax. Maar de Amsterdammers slaagden er tot dusver niet in zijn aflopende contract te verlengen.

De Nederlandse kampioen hoopt alvast om alsnog een doorbraak af te dwingen, toch komt een transfervrij vertrek steeds dichter. Onlangs nam Mazraoui met Mino Raiola alvast een nieuwe makelaar in dienst. Bovendien neemt de interesse vanuit het buitenland steeds feller toe. Volgens SPORT volgt Barcelona zijn situatie alvast van dichtbij op en zijn de Catalanen erg gecharmeerd. Maar voor zijn handtekening zal wel afgerekend moeten worden met ... Real Madrid.

BACK-UP VOOR CARVAJAL
De Madrilenen kampen al een tijdje met de nodige problemen op de rechtsback-positie. Dani Carvajal is in principe eerste keuze, de Spanjaard sukkelt echter van de ene blessure in de andere. Zijn doublure Alvaro Odriozola viel dan weer door de mand. Daarom werden allerlei noodoplossingen gebruikt. De komst van Mazraoui zou echter definitief komaf maken met de problemen. Het belooft dus weer een pittige strijd te worden tussen de twee Spaanse grootmachten, al liggen ook elders in Europa kapers op de kust voor de Marokkaan.

LEES OOK: Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

161
161
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

72
72
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

79
79
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

238
238
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

430
430
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

203
203
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

269
269
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

305
305
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

148
148
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

127
127
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

74
74
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

243
243
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

272
272
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

53
53
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

440
440
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

329
329
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

537
537
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

49
49
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

465
465
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

63
63
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

507
507
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

158
158
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

377
377
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

267
267

Meer sportnieuws