'Buitenkans zorgt voor titanenstrijd tussen Barça en Real'

door
'Buitenkans zorgt voor titanenstrijd tussen Barça en Real'

Sportief gezien staat Real Madrid momenteel een stapje voor op aartsrivaal FC Barcelona, dat werd tijdens de meest recente Clasico nogmaals duidelijk. Maar de Catalanen hopen om die kloof weer weg te werken onder het bewind van nieuwe coach Xavi Hernandez. Al zal de selectie dan wel van extra kwaliteit voorzien moeten worden.


Iets wat niet evident wordt voor de Catalaanse grootmacht. Door de financiële problemen blijven de middelen zeer beperkt op Camp Nou. Daarom wordt gespeurd naar interessante buitenkansjes, bijvoorbeeld spelers die het einde van hun contract naderen en dus transfervrij opgepikt kunnen worden. Noussair Mazraoui behoort alvast tot die categorie. De Marokkaanse back is helemaal terug na het nodige blessureleed en speelt een uitstekend seizoen bij Ajax. Maar de Amsterdammers slaagden er tot dusver niet in zijn aflopende contract te verlengen.

De Nederlandse kampioen hoopt alvast om alsnog een doorbraak af te dwingen, toch komt een transfervrij vertrek steeds dichter. Onlangs nam Mazraoui met Mino Raiola alvast een nieuwe makelaar in dienst. Bovendien neemt de interesse vanuit het buitenland steeds feller toe. Volgens SPORT volgt Barcelona zijn situatie alvast van dichtbij op en zijn de Catalanen erg gecharmeerd. Maar voor zijn handtekening zal wel afgerekend moeten worden met ... Real Madrid.

BACK-UP VOOR CARVAJAL
De Madrilenen kampen al een tijdje met de nodige problemen op de rechtsback-positie. Dani Carvajal is in principe eerste keuze, de Spanjaard sukkelt echter van de ene blessure in de andere. Zijn doublure Alvaro Odriozola viel dan weer door de mand. Daarom werden allerlei noodoplossingen gebruikt. De komst van Mazraoui zou echter definitief komaf maken met de problemen. Het belooft dus weer een pittige strijd te worden tussen de twee Spaanse grootmachten, al liggen ook elders in Europa kapers op de kust voor de Marokkaan.

LEES OOK: Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

'Furo zorgt voor enorme plottwist bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

1
1
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

39
39
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

265
265
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

225
225
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

72
72
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

84
84
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

93
93
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

94
94
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

162
162
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

355
355
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

162
162
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

350
350
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

169
169
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

102
102
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

82
82
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

562
562
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

215
215
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

77
77
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

128
128
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

131
131
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

162
162
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

206
206
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

101
101
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

102
102
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

81
81

Meer sportnieuws