'Buitenkans zorgt voor titanenstrijd tussen Barça en Real'

door
'Buitenkans zorgt voor titanenstrijd tussen Barça en Real'

Sportief gezien staat Real Madrid momenteel een stapje voor op aartsrivaal FC Barcelona, dat werd tijdens de meest recente Clasico nogmaals duidelijk. Maar de Catalanen hopen om die kloof weer weg te werken onder het bewind van nieuwe coach Xavi Hernandez. Al zal de selectie dan wel van extra kwaliteit voorzien moeten worden.


Iets wat niet evident wordt voor de Catalaanse grootmacht. Door de financiële problemen blijven de middelen zeer beperkt op Camp Nou. Daarom wordt gespeurd naar interessante buitenkansjes, bijvoorbeeld spelers die het einde van hun contract naderen en dus transfervrij opgepikt kunnen worden. Noussair Mazraoui behoort alvast tot die categorie. De Marokkaanse back is helemaal terug na het nodige blessureleed en speelt een uitstekend seizoen bij Ajax. Maar de Amsterdammers slaagden er tot dusver niet in zijn aflopende contract te verlengen.

De Nederlandse kampioen hoopt alvast om alsnog een doorbraak af te dwingen, toch komt een transfervrij vertrek steeds dichter. Onlangs nam Mazraoui met Mino Raiola alvast een nieuwe makelaar in dienst. Bovendien neemt de interesse vanuit het buitenland steeds feller toe. Volgens SPORT volgt Barcelona zijn situatie alvast van dichtbij op en zijn de Catalanen erg gecharmeerd. Maar voor zijn handtekening zal wel afgerekend moeten worden met ... Real Madrid.

BACK-UP VOOR CARVAJAL
De Madrilenen kampen al een tijdje met de nodige problemen op de rechtsback-positie. Dani Carvajal is in principe eerste keuze, de Spanjaard sukkelt echter van de ene blessure in de andere. Zijn doublure Alvaro Odriozola viel dan weer door de mand. Daarom werden allerlei noodoplossingen gebruikt. De komst van Mazraoui zou echter definitief komaf maken met de problemen. Het belooft dus weer een pittige strijd te worden tussen de twee Spaanse grootmachten, al liggen ook elders in Europa kapers op de kust voor de Marokkaan.

LEES OOK: “Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

4
4
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

73
73
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

116
116
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

35
35
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

156
156
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

42
42
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

57
57
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

203
203
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

116
116
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

168
168
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

501
501
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

92
92
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

435
435
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

141
141
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

197
197
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

145
145
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

19
19
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

135
135
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

371
371
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

142
142
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

607
607
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

203
203
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

262
262
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

251
251
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

142
142

Meer sportnieuws