'De Ketelaere & co mogen WK-selectie vergeten'

1855 stemmen
'De Ketelaere & co mogen WK-selectie vergeten'

De interlandbreak zit er alweer op, en de Rode Duivels hebben gedaan wat er van hen werd verwacht. Zo werd vorige week zaterdag de kwalificatie voor het WK in Qatar veiliggesteld, en werd er met een vrij experimenteel elftal dinsdag niet verloren op het veld van Wales.


Echt overtuigend was het evenwel niet in Cardiff, en konden ook de nieuwelingen zich niet bepaald manifesteren. Zo had Charles De Ketelaere het bijvoorbeeld erg moeilijk, en kon hij de lijn van zijn prestaties bij Club Brugge niet doortrekken. Theate en Saelemaekers waren lichtpunten, maar desondanks vond Timmy Simons niet dat er één van de nieuwelingen écht zijn stempel heeft kunnen drukken.

Volgens de ex-speler van Club Brugge wordt het dan ook moeilijk voor deze jongens – reken daar ook nog Faes, Lokonga en Vanzeir bij – om de WK-selectie te halen. “Het wordt een moeilijk verhaal voor hen. De plaatsen zullen heel duur zijn en ik heb niet de indruk dat er iemand echt zijn stempel heeft gedrukt tegen Wales.”

Selectie van 23 of 26?
Bovengenoemde spelers zullen zich in maart dus stevig moeten bewijzen om hun plaats in de WK-selectie te kunnen bemachtigen. Dat geldt zelfs ook voor mannen als Trossard, Origi en Benteke. Veel zal ook afhangen of er straks 23 of 26 spelers mee mogen naar het Wereldkampioenschap. Afgelopen EK mochten de selecties worden uitgebreid naar 26 spelers, maar het is momenteel nog niet beslist of dat ook voor Qatar het geval zal zijn.

LEES OOK: Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

De Ketelaere moet altijd mee naar het WK...

Meest recent

Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

1
1
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

13
13
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

43
43
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

81
81
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

38
38
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

25
25
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

48
48
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

295
295
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

303
303
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

212
212
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

166
166
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

203
203
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

439
439
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

128
128
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

74
74
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

118
118
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

542
542
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

106
106
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

369
369
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

195
195
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

198
198
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

337
337
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

333
333
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

173
173
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

87
87

Meer sportnieuws