'De Ketelaere & co mogen WK-selectie vergeten'

door
'De Ketelaere & co mogen WK-selectie vergeten'

De interlandbreak zit er alweer op, en de Rode Duivels hebben gedaan wat er van hen werd verwacht. Zo werd vorige week zaterdag de kwalificatie voor het WK in Qatar veiliggesteld, en werd er met een vrij experimenteel elftal dinsdag niet verloren op het veld van Wales.


Echt overtuigend was het evenwel niet in Cardiff, en konden ook de nieuwelingen zich niet bepaald manifesteren. Zo had Charles De Ketelaere het bijvoorbeeld erg moeilijk, en kon hij de lijn van zijn prestaties bij Club Brugge niet doortrekken. Theate en Saelemaekers waren lichtpunten, maar desondanks vond Timmy Simons niet dat er één van de nieuwelingen écht zijn stempel heeft kunnen drukken.

Volgens de ex-speler van Club Brugge wordt het dan ook moeilijk voor deze jongens – reken daar ook nog Faes, Lokonga en Vanzeir bij – om de WK-selectie te halen. “Het wordt een moeilijk verhaal voor hen. De plaatsen zullen heel duur zijn en ik heb niet de indruk dat er iemand echt zijn stempel heeft gedrukt tegen Wales.”

Selectie van 23 of 26?
Bovengenoemde spelers zullen zich in maart dus stevig moeten bewijzen om hun plaats in de WK-selectie te kunnen bemachtigen. Dat geldt zelfs ook voor mannen als Trossard, Origi en Benteke. Veel zal ook afhangen of er straks 23 of 26 spelers mee mogen naar het Wereldkampioenschap. Afgelopen EK mochten de selecties worden uitgebreid naar 26 spelers, maar het is momenteel nog niet beslist of dat ook voor Qatar het geval zal zijn.

LEES OOK: Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

De Ketelaere moet altijd mee naar het WK...

Meest recent

'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

6
6
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

21
21
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

126
126
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

27
27
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

43
43
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

121
121
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

32
32
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

40
40
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

30
30
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

121
121
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

242
242
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

47
47
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

65
65
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

36
36
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

164
164
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

224
224
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

178
178
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

333
333
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

558
558
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

210
210
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

279
279
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

402
402
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

122
122
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

498
498

Meer sportnieuws