'De Ketelaere & co mogen WK-selectie vergeten'

1855 stemmen
'De Ketelaere & co mogen WK-selectie vergeten'

De interlandbreak zit er alweer op, en de Rode Duivels hebben gedaan wat er van hen werd verwacht. Zo werd vorige week zaterdag de kwalificatie voor het WK in Qatar veiliggesteld, en werd er met een vrij experimenteel elftal dinsdag niet verloren op het veld van Wales.


Echt overtuigend was het evenwel niet in Cardiff, en konden ook de nieuwelingen zich niet bepaald manifesteren. Zo had Charles De Ketelaere het bijvoorbeeld erg moeilijk, en kon hij de lijn van zijn prestaties bij Club Brugge niet doortrekken. Theate en Saelemaekers waren lichtpunten, maar desondanks vond Timmy Simons niet dat er één van de nieuwelingen écht zijn stempel heeft kunnen drukken.

Volgens de ex-speler van Club Brugge wordt het dan ook moeilijk voor deze jongens – reken daar ook nog Faes, Lokonga en Vanzeir bij – om de WK-selectie te halen. “Het wordt een moeilijk verhaal voor hen. De plaatsen zullen heel duur zijn en ik heb niet de indruk dat er iemand echt zijn stempel heeft gedrukt tegen Wales.”

Selectie van 23 of 26?
Bovengenoemde spelers zullen zich in maart dus stevig moeten bewijzen om hun plaats in de WK-selectie te kunnen bemachtigen. Dat geldt zelfs ook voor mannen als Trossard, Origi en Benteke. Veel zal ook afhangen of er straks 23 of 26 spelers mee mogen naar het Wereldkampioenschap. Afgelopen EK mochten de selecties worden uitgebreid naar 26 spelers, maar het is momenteel nog niet beslist of dat ook voor Qatar het geval zal zijn.

LEES OOK: Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

De Ketelaere moet altijd mee naar het WK...

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

9
9
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

38
38
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

147
147
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

104
104
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

56
56
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

190
190
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

72
72
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

226
226
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

87
87
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

58
58
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

39
39
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

97
97
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

468
468
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

94
94
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

79
79
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

223
223
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

86
86
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

76
76
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

139
139
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

44
44
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

408
408
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

72
72

Meer sportnieuws