'Standard kan eindelijk weer op sterkhouder rekenen'

75 stemmen
'Standard kan eindelijk weer op sterkhouder rekenen'

Bij Standard heeft Luka Elsner door de interlandbreak twee weken gehad om de ploeg weer wat meer naar zijn hand te zetten. De nieuwe trainer kon in zijn eerste weken nog geen overweldigende resultaten voorleggen, met een vier op twaalf in de competitie. De laatste partij van de Rouches was wel hoopgevend, want op het veld van landskampioen Club Brugge wisten ze een dubbele achterstand op te halen.


Desondanks heeft Elsner nog veel werk aan de winkel om Standard uit de rechterkolom weg te krijgen. In zijn eerste weken in Luik bleek vooral een gebrek aan creativiteit een pijnpunt te zijn voor zijn ploeg. Met de wederopstanding van Aron Dönnum in Brugge kan dat probleem al een beetje verholpen worden, evenals met de terugkeer van een sterkhouder.

La Dernière Heure weet immers dat Selim Amallah deze week de groepstrainingen hervat heeft bij Standard. De Marokkaanse offensieve middenvelder stond een maand aan de kant met een blessure aan de adductoren, maar lijkt nu weer klaar te zijn voor de strijd. Hij kon de voorbije dagen alvast pijnvrij trainen.

EUPEN
Het valt wel nog af te wachten of Amallah al komend weekend zijn wederoptreden zal maken, want Elsner en zijn staf willen niet te hard van stapel lopen met hem. Zaterdag speelt Standard thuis tegen AS Eupen en het is nog niet zeker dat de 24-jarige dan al in de groep zal zitten. Standard kan zijn efficiëntie wel gebruiken, dit seizoen was Amallah goed voor twee goals en twee assists in negen matchen.

LEES OOK: 'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord
84

Moet hij meteen in de selectie zitten?

Meest recent

Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

6
6
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

71
71
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

31
31
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

23
23
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

223
223
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

122
122
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

82
82
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

85
85
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

131
131
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

385
385
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

124
124
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

129
129
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

176
176
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

218
218
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

220
220
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

68
68
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

179
179
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

296
296
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

414
414
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

85
85
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

547
547
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

83
83
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

472
472
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

668
668
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

264
264

Meer sportnieuws