'Standard kan eindelijk weer op sterkhouder rekenen'

door
'Standard kan eindelijk weer op sterkhouder rekenen'

Bij Standard heeft Luka Elsner door de interlandbreak twee weken gehad om de ploeg weer wat meer naar zijn hand te zetten. De nieuwe trainer kon in zijn eerste weken nog geen overweldigende resultaten voorleggen, met een vier op twaalf in de competitie. De laatste partij van de Rouches was wel hoopgevend, want op het veld van landskampioen Club Brugge wisten ze een dubbele achterstand op te halen.


Desondanks heeft Elsner nog veel werk aan de winkel om Standard uit de rechterkolom weg te krijgen. In zijn eerste weken in Luik bleek vooral een gebrek aan creativiteit een pijnpunt te zijn voor zijn ploeg. Met de wederopstanding van Aron Dönnum in Brugge kan dat probleem al een beetje verholpen worden, evenals met de terugkeer van een sterkhouder.

La Dernière Heure weet immers dat Selim Amallah deze week de groepstrainingen hervat heeft bij Standard. De Marokkaanse offensieve middenvelder stond een maand aan de kant met een blessure aan de adductoren, maar lijkt nu weer klaar te zijn voor de strijd. Hij kon de voorbije dagen alvast pijnvrij trainen.

EUPEN
Het valt wel nog af te wachten of Amallah al komend weekend zijn wederoptreden zal maken, want Elsner en zijn staf willen niet te hard van stapel lopen met hem. Zaterdag speelt Standard thuis tegen AS Eupen en het is nog niet zeker dat de 24-jarige dan al in de groep zal zitten. Standard kan zijn efficiëntie wel gebruiken, dit seizoen was Amallah goed voor twee goals en twee assists in negen matchen.

LEES OOK: Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Moet hij meteen in de selectie zitten?

Meest recent

Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

0
0
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

0
0
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

31
31
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

50
50
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

79
79
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

189
189
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

458
458
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

669
669
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

131
131
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

38
38
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

113
113
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

138
138
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

157
157
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

107
107
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

87
87
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

226
226
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

272
272
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

116
116
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

168
168
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

390
390
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

328
328
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

119
119
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

180
180
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

360
360
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

161
161

Meer sportnieuws