'Standard kan eindelijk weer op sterkhouder rekenen'

door
'Standard kan eindelijk weer op sterkhouder rekenen'

Bij Standard heeft Luka Elsner door de interlandbreak twee weken gehad om de ploeg weer wat meer naar zijn hand te zetten. De nieuwe trainer kon in zijn eerste weken nog geen overweldigende resultaten voorleggen, met een vier op twaalf in de competitie. De laatste partij van de Rouches was wel hoopgevend, want op het veld van landskampioen Club Brugge wisten ze een dubbele achterstand op te halen.


Desondanks heeft Elsner nog veel werk aan de winkel om Standard uit de rechterkolom weg te krijgen. In zijn eerste weken in Luik bleek vooral een gebrek aan creativiteit een pijnpunt te zijn voor zijn ploeg. Met de wederopstanding van Aron Dönnum in Brugge kan dat probleem al een beetje verholpen worden, evenals met de terugkeer van een sterkhouder.

La Dernière Heure weet immers dat Selim Amallah deze week de groepstrainingen hervat heeft bij Standard. De Marokkaanse offensieve middenvelder stond een maand aan de kant met een blessure aan de adductoren, maar lijkt nu weer klaar te zijn voor de strijd. Hij kon de voorbije dagen alvast pijnvrij trainen.

EUPEN
Het valt wel nog af te wachten of Amallah al komend weekend zijn wederoptreden zal maken, want Elsner en zijn staf willen niet te hard van stapel lopen met hem. Zaterdag speelt Standard thuis tegen AS Eupen en het is nog niet zeker dat de 24-jarige dan al in de groep zal zitten. Standard kan zijn efficiëntie wel gebruiken, dit seizoen was Amallah goed voor twee goals en twee assists in negen matchen.

LEES OOK: Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Moet hij meteen in de selectie zitten?

Meest recent

"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

11
11
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

25
25
Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

174
174
Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

36
36
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

16
16
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

117
117
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

100
100
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

46
46
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

43
43
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

117
117
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

142
142
Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Afgelopen nacht werd er weer een speeldag afgewerkt in de Major League Soccer, de hoogste klasse van ...

48
48
Van Brederode haalt uit na Anderlecht: “Kleine kinderen!”

KV Mechelen kwam op voorsprong tegen RSC Anderlecht, maar uiteindelijk won Paars-Wit nog na een ...

284
284
Italië verwoest Kevin De Bruyne: “Toestand is ernstig”

Napoli zit in de hoek waar de klappen vallen. In eigen huis ging het met 0-2 onderuit tegen Lazio. ...

188
188
Saliba komt met héél bizarre uitspraak na zege

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard zeer gelukkig met de volgende zege. Ze wonnen met 1-2 van KV ...

290
290
Vanderbiest briest: "Na uur moest het 4-0 staan"

KV Mechelen verloor met 1-2 van RSC Anderlecht na een al bij al matige pot voetbal. Bij de ...

132
132
Union SG verrast: nieuw pareltje duikt op

Union SG heeft een uitstekende scouting. Daarmee hebben ze veel aanzien gekregen in Europa en het ...

65
65
Zorgwekkende situatie Vranckx: terugkeer naar JPL?

De zomermercato loert om de hoek en de Belgische clubs zijn bezig met het opstellen van de profielen ...

281
281
Club Brugge onder druk: alles staat op het spel

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, want als ...

172
172
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

156
156
Taravel ziet probleem: "Zo lukt het niet elke keer"

RSC Anderlecht won met 1-2 op het veld van KV Mechelen. Paars-Wit speelde zeker niet goed, maar pakt ...

199
199
‘Kompany blaast mercato op: eerste zomerknaller in aantocht’

Bayern werkt achter de schermen aan een opvallende transferzet. De club ziet een nieuwe ...

87
87
Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Club Brugge staat voor een heel belangrijk duel tegen Union SG. Blauw-Zwart heeft tal van ...

319
319
Kompany stelt titelfeest uit: "Spelers vertelden mij dit"

Vincent Kompany kan met Bayern München dit weekend kampioen spelen. Dan moet Borussia Dortmund ...

147
147
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

108
108

Meer sportnieuws