Vandenbempt: "Enkel hij kan Standard helpen"

273 stemmen
Vandenbempt:

Standard is een club die bijzonder wisselvallig presteert. Het wisselt goede jaren af met jaren die een topclub onwaardig zijn. Dit seizoen presteert de club ook zeer pover.


Peter Vandenbempt ziet het met lede ogen aan. Vandenbempt merkt dat Standard vandaag geen Belgische topclub is, zowel op als naast het veld. In Sport/Voetbalmagazine geeft hij aan dat enkel Luciano D’Onofrio met zijn netwerk en kennis de club zonder al te veel geld uit te geven weer op de rails kan krijgen. Vandenbempt weet uiteraard ook dat D’Onofrio een verleden heeft met witwaspraktijken.

Standard en Antwerp

D’Onofrio werkte eerder al voor Standard en loodste de Luikenaars toen ook naar de Belgische top. De ploeg met toppers als Steven Defour, Milan Jovanovic, Dieumerci Mbokani, Axel Witsel, Mehdi Carcela, Marouane Fellaini en anderen was wellicht de beste Belgische ploeg van de afgelopen 15 jaar. D’Onofrio vertrok er na de overname van Roland Duchâtelet.

Hij ging nadien aan de slag bij Royal Antwerp FC en ook die club wist hij, samen met Paul Gheysens, weer naar de Belgische top te loodsen. Afgelopen zomer kwam er een einde aan de samenwerking. Onlangs werd D’Onofrio nog genoemd bij KAS Eupen, maar voorlopig kwam er daar nog geen witte rook over. D'Onofrio werd de afgelopen maanden meermaals in verband gebracht met de Luikenaars, die op zoek zijn naar nieuwe investeerders. De Rouches, die vorig jaar geen Europees voetbal wisten af te dwingen, staan momenteel op een zeer teleurstellende dertiende plaats. De troepen van Luka Elsner staan op 4 punten van de achtste plaats, die recht geeft op de Europe Play-Offs, en op 6 punten van de top vier. Een plaats bij de eerste vier zorgt voor een deelname aan de Champions' Play-Offs.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Moet Standard D'Onofrio weer polsen?

Meest recent

STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

59
59
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

9
9
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

88
88
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

121
121
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

37
37
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

35
35
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

108
108
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

108
108
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

39
39
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

332
332
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

250
250
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

264
264
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

66
66
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

253
253
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

327
327
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

101
101
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

61
61
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

400
400
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

252
252
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

81
81
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

486
486
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

139
139
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

774
774
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

309
309
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

397
397

Meer sportnieuws