Vandenbempt: "Enkel hij kan Standard helpen"

273 stemmen
Vandenbempt:

Standard is een club die bijzonder wisselvallig presteert. Het wisselt goede jaren af met jaren die een topclub onwaardig zijn. Dit seizoen presteert de club ook zeer pover.


Peter Vandenbempt ziet het met lede ogen aan. Vandenbempt merkt dat Standard vandaag geen Belgische topclub is, zowel op als naast het veld. In Sport/Voetbalmagazine geeft hij aan dat enkel Luciano D’Onofrio met zijn netwerk en kennis de club zonder al te veel geld uit te geven weer op de rails kan krijgen. Vandenbempt weet uiteraard ook dat D’Onofrio een verleden heeft met witwaspraktijken.

Standard en Antwerp

D’Onofrio werkte eerder al voor Standard en loodste de Luikenaars toen ook naar de Belgische top. De ploeg met toppers als Steven Defour, Milan Jovanovic, Dieumerci Mbokani, Axel Witsel, Mehdi Carcela, Marouane Fellaini en anderen was wellicht de beste Belgische ploeg van de afgelopen 15 jaar. D’Onofrio vertrok er na de overname van Roland Duchâtelet.

Hij ging nadien aan de slag bij Royal Antwerp FC en ook die club wist hij, samen met Paul Gheysens, weer naar de Belgische top te loodsen. Afgelopen zomer kwam er een einde aan de samenwerking. Onlangs werd D’Onofrio nog genoemd bij KAS Eupen, maar voorlopig kwam er daar nog geen witte rook over. D'Onofrio werd de afgelopen maanden meermaals in verband gebracht met de Luikenaars, die op zoek zijn naar nieuwe investeerders. De Rouches, die vorig jaar geen Europees voetbal wisten af te dwingen, staan momenteel op een zeer teleurstellende dertiende plaats. De troepen van Luka Elsner staan op 4 punten van de achtste plaats, die recht geeft op de Europe Play-Offs, en op 6 punten van de top vier. Een plaats bij de eerste vier zorgt voor een deelname aan de Champions' Play-Offs.

LEES OOK: 'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Moet Standard D'Onofrio weer polsen?

Meest recent

Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

3
3
Basisploeg Rode Duivels: wisselt Garcia drie keer?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

16
16
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

42
42
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

40
40
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

95
95
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

158
158
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

31
31
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

45
45
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

57
57
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

106
106
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

85
85
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

34
34
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

178
178
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

212
212
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

468
468
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

222
222
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

341
341
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

34
34
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

47
47
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

190
190
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

222
222
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

29
29
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

518
518
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

191
191
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

49
49

Meer sportnieuws