Volgende kandidaat-Duivel staat klaar bij Club Brugge

door
Volgende kandidaat-Duivel staat klaar bij Club Brugge

Nu de kwalificatiecampagne helemaal achter de rug is, kunnen de Rode Duivels zich gaan focussen op de WK-eindronde in Qatar. Maar er zal in de komende maanden ook op de langere termijn gewerkt worden. In maart volgt bijvoorbeeld een oefenkamp waarin Roberto Martinez volop zal experimenteren.


Zo liet de bondscoach verstaan dat hij tijdens de volgende interland-break enkel spelers met minder dan 50 caps geselecteerd zullen worden. Elf vaste waarden zullen er dus al zeker niet bij zijn. Dat biedt kansen aan verschillende jongere spelers. Maar Martinez zal ongetwijfeld ook rekening houden met de twee laatste EK-kwalificatieduels van de nationale beloften, die op hetzelfde moment worden gespeeld. Ondanks hun indrukwekkende 18 op 18 zijn de jongens van bondscoach Jacky Mathijssen immers nog niet helemaal zeker van hun EK-ticket.

Indien de U21 de klus klaren in hun voorlaatste kwalificatiematch tegen Denemarken, kunnen een deel van de beloften alsnog overgeheveld kunnen worden naar de A-kern. Maar dat zou dan pas voor het tweede deel van het oefenkamp zijn. En dus mogen ook enkele iets oudere spelers hopen op een selectie. Zelfs enkele nieuwe namen. Zoals Club Brugge-middenvelder Mats Rist bijvoorbeeld.

DROMEN VAN CAP
De 28-jarige Rits leek vorig seizoen al dicht bij een selectie te staan, maar haalde de definitieve groep nog nooit. Nochtans liet hij bij Blauw-Zwart al mooie dingen zien. Dit seizoen maakte hij bijvoorbeeld indruk in het Champions League-duel op het veld van Leipzig. In een interview met Sport/Voetbalmagazine geeft Rits nu ook toe dat hij dolgraag een cap wil versieren bij de nationale ploeg. Afwachten of Martinez zijn wens zal inwilligen.

LEES OOK: Club Brugge komt met update over blessure Seys

Rits verdient in maart een selectie voor de Duivels ...

Meest recent

Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

5
5
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

116
116
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

41
41
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

27
27
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

111
111
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

29
29
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

219
219
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

221
221
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

28
28
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

279
279
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

189
189
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

253
253
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

187
187
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

224
224
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

895
895
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

173
173
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

746
746
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

530
530
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

508
508
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

260
260
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

341
341
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

698
698
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

819
819
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

570
570
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

288
288

Meer sportnieuws