Klap voor Rode Duivel: "Zijn hoop op Qatar is vervlogen"

door
Klap voor Rode Duivel:

De WK-kwalificatieduels tegen Estland en Wales waren niet bepaald de meest hoogstaande wedstrijden, toch hebben de Rode Duivels een geslaagde interland-periode achter de rug. De mannen van bondscoach Roberto Martinez verzekerden zich immers van hun deelname aan de WK-eindronde. Daarnaast werd de leidersplaats op de FIFA-ranking behouden.


Bovendien kon Martinez al wat experimenteren met oog op Qatar 2022. De positiewissel van Timothy Castagne was alvast een succes, terwijl Arthur Theate bewees dat hij wel degelijk een toekomst heeft bij de nationale ploeg. Maar er vielen ook verschillende spelers door de mand. Met name Divock Origi maakte een slechte beurt.

Door de blessures bij Romelu Lukaku en Michy Batshuayi, werd de bankzitter van Liverpool FC voor het eerst sinds lang nog eens bij de selectie gehaald. In Wales pakte hij zelfs zijn eerste basisplaats sinds 2019. Maar Origi kon zijn wanprestatie van destijds tegen San Marino niet uitwissen. Op een goed afstandsschot in de eerste helft na, kwam hij in Cardiff amper in het stuk voor. Na een uurtje werd hij terecht vervangen.

GEEN WK-SELECTIE
Vincent Langendries, die de Duivels van dichtbij volgt voor de RTBF, stelt dan ook dat de spits best niet te veel hoop koestert op een WK-selectie. "Het was zijn eerste basisplaats sinds hij in 2019 een persoonlijke schipbreuk leed tegen San Marino. Maar jammer genoeg kon Divock niet overtuigen. Op dat goede schot na, leek hij erg nerveus. We wensen het hem niet toe ... maar zijn hoop op Qatar lijkt in Cardiff te zijn vervlogen", aldus Langendries.

LEES OOK: Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Zou u Origi op dit moment meepakken naar Qatar?

Meest recent

'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

0
0
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

30
30
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

55
55
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

145
145
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

28
28
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

169
169
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

294
294
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

153
153
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

322
322
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

82
82
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

66
66
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

521
521
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

673
673
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

87
87
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

84
84
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

140
140
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1598
1598
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

164
164
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

227
227
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

56
56
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1439
1439
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

516
516
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

77
77
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

150
150

Meer sportnieuws