Klap voor Rode Duivel: "Zijn hoop op Qatar is vervlogen"

465 stemmen
Klap voor Rode Duivel:

De WK-kwalificatieduels tegen Estland en Wales waren niet bepaald de meest hoogstaande wedstrijden, toch hebben de Rode Duivels een geslaagde interland-periode achter de rug. De mannen van bondscoach Roberto Martinez verzekerden zich immers van hun deelname aan de WK-eindronde. Daarnaast werd de leidersplaats op de FIFA-ranking behouden.


Bovendien kon Martinez al wat experimenteren met oog op Qatar 2022. De positiewissel van Timothy Castagne was alvast een succes, terwijl Arthur Theate bewees dat hij wel degelijk een toekomst heeft bij de nationale ploeg. Maar er vielen ook verschillende spelers door de mand. Met name Divock Origi maakte een slechte beurt.

Door de blessures bij Romelu Lukaku en Michy Batshuayi, werd de bankzitter van Liverpool FC voor het eerst sinds lang nog eens bij de selectie gehaald. In Wales pakte hij zelfs zijn eerste basisplaats sinds 2019. Maar Origi kon zijn wanprestatie van destijds tegen San Marino niet uitwissen. Op een goed afstandsschot in de eerste helft na, kwam hij in Cardiff amper in het stuk voor. Na een uurtje werd hij terecht vervangen.

GEEN WK-SELECTIE
Vincent Langendries, die de Duivels van dichtbij volgt voor de RTBF, stelt dan ook dat de spits best niet te veel hoop koestert op een WK-selectie. "Het was zijn eerste basisplaats sinds hij in 2019 een persoonlijke schipbreuk leed tegen San Marino. Maar jammer genoeg kon Divock niet overtuigen. Op dat goede schot na, leek hij erg nerveus. We wensen het hem niet toe ... maar zijn hoop op Qatar lijkt in Cardiff te zijn vervlogen", aldus Langendries.

LEES OOK: 'Plan B voor Van Bommel: shortlist Rode Duivels lekt uit'

Zou u Origi op dit moment meepakken naar Qatar?

Meest recent

Club Brugge pakt uit met fraai nieuw uitshirt

Club Brugge heeft nog een dikke week voor zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe ...

13
13
Sterkhouder bezorgt Union opsteker: "Ik wil blijven"

Union heeft zich deze zomer al fors versterkt, want het wou anticiperen op nog maar eens een ...

14
14
'Ingrijpende aankondiging over toekomst Doku op komst'

De verwachting was dat Jérémy Doku één van de sterren van het WK zou ...

50
50
Essevee weet gegeerde jeugdinternational te strikken

Zulte Waregem heeft deze zomer al goed geboerd op de transfermarkt. Het wist al 5,5 miljoen euro te ...

27
27
Thorup niet tevreden na pandoering: tijd voor actie

Racing Genk verloor kansloos met 4-0 van AZ. Dat moet toch beter en dat weer de nieuwe coach Jess ...

317
317
Bruno maakt keuze: dure vogel kind van de rekening

RSC Anderlecht geeft om 19u Hammarby partij. Het wordt interessant om te zien wie Vitor Bruno aan de ...

246
246
De Mil geeft transferplannen van AA Gent prijs

AA Gent moet Europees aan de bak, maar trainer Rik De Mil weet ook dat zijn team nog niet klaar is. ...

131
131
Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen enorm heuglijk nieuws

Na een lange periode vol hoop, verdriet en opnieuw hoop is het geluk eindelijk compleet. Lize Feryn ...

29
29
'Anderlecht wil ervaren WK-ganger naar Lotto Park halen'

Anderlecht heeft nog nood aan heel wat versterking. Ook achteraan moet er nog een kwaliteitsinjectie ...

412
412
Club Brugge gaat voor straffe stunt: zelfs 12M volstaat niet

Club Brugge heeft een opvallende transfer in het vizier. Eerder lag er al 12 miljoen euro op tafel ...

817
817
‘Leegloop Union SG: miljoenenbod op David’

Union SG gaat deze mercato weer een resem spelers verliezen. Christian Burgess is al naar AA Gent, ...

85
85
Anderlecht deelt gigantisch goed nieuws mee

RSC Anderlecht is een gigantisch grote club in België, maar de laatste jaren draait het ...

528
528
JPL-club mikt hoog: "Grote club worden in België"

Union SG kwam de afgelopen jaren er als extra topclub bij, al moesten AA Gent en Royal Antwerp FC ...

325
325
Plots weelde voor Bruno: wie wint het pleit?

RSC Anderlecht neemt het om 19u op tegen Hammarby. De Brusselaars staan onder stevige druk, want ...

274
274
'Plan B voor Van Bommel: shortlist Rode Duivels lekt uit'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat Mark van Bommel ...

355
355
'Klopjacht op Karetsas: De Condé rolt spierballen'

KRC Genk staat niet alleen op het punt om zijn inkomend record te verpulveren, ook op uitgaand vlak ...

231
231
'Bruno schudt elftal door mekaar: frisse wind bij RSCA'

Donderdag staat Vitor Bruno voor zijn vuurdoop als coach van RSC Anderlecht. In de tweede voorronde ...

388
388
'Makelaar bevestigt: Club op zucht van knaltransfer'

Club Brugge vertrok woensdag op zomerstage naar Rennes. Voorlopig stapten er met Yann Sommer, ...

610
610
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

424
424
De Mil onthult één dilemma: "Moeten creatief zijn"

AA Gent moet meteen vol aan de bak in zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe seizoen. ...

69
69
Eerst pak slaag, dan transferdeal voor Genk?

KRC Genk is dezer dagen zeer druk in de weer. Niet alleen met de voorbereiding op het nieuwe ...

867
867
Vitor Bruno zet Anderlecht op scherp voor debuut

Donderdagavond begint het seizoen van Anderlecht officieel. In de tweede voorronde van de Europa ...

402
402
Westerlo pakt uit met eenmalige Rode Duivel

Bij Westerlo zagen ze deze zomer al een pak sterkhouders vertrekken. 't Kuipje liep vrijwel helemaal ...

61
61
'Straffe transfer op komst voor De Keersmaecker'

In eigen land kon Brian De Keersmaecker niet doorbreken, maar in het buitenland is de middenvelder ...

58
58
Unieke kans voor Antwerp: oude bekende plots vrij

Voor Antwerp blijft het een zeer moeizame transferzomer. De club werd wekenlang gegijzeld door de ...

633
633

Meer sportnieuws