Klap voor Rode Duivel: "Zijn hoop op Qatar is vervlogen"

door
Klap voor Rode Duivel:

De WK-kwalificatieduels tegen Estland en Wales waren niet bepaald de meest hoogstaande wedstrijden, toch hebben de Rode Duivels een geslaagde interland-periode achter de rug. De mannen van bondscoach Roberto Martinez verzekerden zich immers van hun deelname aan de WK-eindronde. Daarnaast werd de leidersplaats op de FIFA-ranking behouden.


Bovendien kon Martinez al wat experimenteren met oog op Qatar 2022. De positiewissel van Timothy Castagne was alvast een succes, terwijl Arthur Theate bewees dat hij wel degelijk een toekomst heeft bij de nationale ploeg. Maar er vielen ook verschillende spelers door de mand. Met name Divock Origi maakte een slechte beurt.

Door de blessures bij Romelu Lukaku en Michy Batshuayi, werd de bankzitter van Liverpool FC voor het eerst sinds lang nog eens bij de selectie gehaald. In Wales pakte hij zelfs zijn eerste basisplaats sinds 2019. Maar Origi kon zijn wanprestatie van destijds tegen San Marino niet uitwissen. Op een goed afstandsschot in de eerste helft na, kwam hij in Cardiff amper in het stuk voor. Na een uurtje werd hij terecht vervangen.

GEEN WK-SELECTIE
Vincent Langendries, die de Duivels van dichtbij volgt voor de RTBF, stelt dan ook dat de spits best niet te veel hoop koestert op een WK-selectie. "Het was zijn eerste basisplaats sinds hij in 2019 een persoonlijke schipbreuk leed tegen San Marino. Maar jammer genoeg kon Divock niet overtuigen. Op dat goede schot na, leek hij erg nerveus. We wensen het hem niet toe ... maar zijn hoop op Qatar lijkt in Cardiff te zijn vervlogen", aldus Langendries.

LEES OOK: Truitjes-gate blijft nazinderen: zo reageren spelers VS

Zou u Origi op dit moment meepakken naar Qatar?

Meest recent

Truitjes-gate blijft nazinderen: zo reageren spelers VS

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

35
35
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

65
65
Tottenham bereikt bodem: interim-trainer vliegt na 7 matchen

Het dramatische seizoen van Tottenham Hotspur heeft zondag een nieuw dieptepunt bereikt. Zo maakte ...

46
46
Opvallend: Coucke, Trump en De Wever samen in één foto

Er zijn momenten waarop zelfs drukbezette zakenmannen hun dagelijkse routine achter zich laten. Marc ...

31
31
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

169
169
'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

FC Barcelona zal na de interland-break een gooi doen naar de Spaanse titel en de eindzege in de ...

39
39
Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Het is ondertussen anderhalf jaar geleden dat Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge hun ...

95
95
Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

215
215
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

203
203
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

347
347
'Salah weg bij Liverpool: verrassende nieuwe club wenkt'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

119
119
Mexico-België om 3u 's nachts: VTM komt met mooie geste

Nadat de Verenigde Staten zaterdag over de knie werden gelegd, kruisen de Rode Duivels eerstdaags de ...

1055
1055
'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

De sportieve leiding van Club Brugge kan zijn agenda komende zomer best niet te vol plannen. Zo ...

435
435
'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Robert Lewandowski lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij FC Barcelona. Maar de Poolse goalgetter ...

147
147
Titelclash Union en Club: "Zij zijn de te kloppen ploeg"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

301
301
Anderlecht krijgt waarschuwing bekerfinale: "Dan zijn ze gek"

RSC Anderlecht krijgt op 14 mei een uitgelezen kans om zijn eerste prijs sinds 2017 te veroveren. In ...

257
257
Alderweireld keihard voor Duivel: "Ik zet hem níét in basis"

De Rode Duivels hebben hun eerste oefenwedstrijd richting het WK al overtuigend gewonnen. Zo werden ...

1049
1049
'Bayern onverbiddelijk: Kompany speelt routinier kwijt'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

189
189
Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

De eerste test op de oefenstage werd succesvol afgerond. De Rode Duivels slachtten de Vernenigde ...

85
85
Brusselmans in financiële problemen? Fans geschrokken

Herman Brusselmans blijft één van de meest herkenbare stemmen uit de Lage Landen, met ...

188
188
'Deze Duivel voelt bui al hangen: nieuwe pikorde na VS'

In het Mercedes-Benz Stadium in Atalanta stond er na 90 minuten 2-5 op het scorebord. De Rode ...

185
185
‘Anderlecht schrikt: oude bekende trekt aan mouw Lukaku'

Het spookt de afgelopen dagen rond Romelu Lukaku. De aanvaller zei af bij de Rode Duivels en ging ...

540
540
Garcia hemelt één Duivel op: “Hij is ‘le détonnateur’”

De Rode Duivels wonnen overtuigend van de Verenigde Staten met 2-5. Verschillende spelers grepen hun ...

269
269
Vandenbempt slaat alarm: groot probleem Duivels

De Rode Duivels wonnen overtuigend van gastland VS in Atalanta. Het werd 2-5 na een moeilijk begin. ...

101
101

Meer sportnieuws