Klap voor Rode Duivel: "Zijn hoop op Qatar is vervlogen"

465
Klap voor Rode Duivel:

De WK-kwalificatieduels tegen Estland en Wales waren niet bepaald de meest hoogstaande wedstrijden, toch hebben de Rode Duivels een geslaagde interland-periode achter de rug. De mannen van bondscoach Roberto Martinez verzekerden zich immers van hun deelname aan de WK-eindronde. Daarnaast werd de leidersplaats op de FIFA-ranking behouden.


Bovendien kon Martinez al wat experimenteren met oog op Qatar 2022. De positiewissel van Timothy Castagne was alvast een succes, terwijl Arthur Theate bewees dat hij wel degelijk een toekomst heeft bij de nationale ploeg. Maar er vielen ook verschillende spelers door de mand. Met name Divock Origi maakte een slechte beurt.

Door de blessures bij Romelu Lukaku en Michy Batshuayi, werd de bankzitter van Liverpool FC voor het eerst sinds lang nog eens bij de selectie gehaald. In Wales pakte hij zelfs zijn eerste basisplaats sinds 2019. Maar Origi kon zijn wanprestatie van destijds tegen San Marino niet uitwissen. Op een goed afstandsschot in de eerste helft na, kwam hij in Cardiff amper in het stuk voor. Na een uurtje werd hij terecht vervangen.

GEEN WK-SELECTIE
Vincent Langendries, die de Duivels van dichtbij volgt voor de RTBF, stelt dan ook dat de spits best niet te veel hoop koestert op een WK-selectie. "Het was zijn eerste basisplaats sinds hij in 2019 een persoonlijke schipbreuk leed tegen San Marino. Maar jammer genoeg kon Divock niet overtuigen. Op dat goede schot na, leek hij erg nerveus. We wensen het hem niet toe ... maar zijn hoop op Qatar lijkt in Cardiff te zijn vervlogen", aldus Langendries.

LEES OOK: Leekens duidelijk over ervaren Duivel: "Nog véél kwaliteit"

Zou u Origi op dit moment meepakken naar Qatar?

Meest recent

Leekens duidelijk over ervaren Duivel: "Nog véél kwaliteit"

Georges Leekens ziet nog altijd een belangrijke rol weggelegd voor Kevin De Bruyne bij de Rode ...

8
8
Ajax houdt hart vast: dramatisch nieuws over Dolberg

Een stevige domper voor Kasper Dolberg en Ajax. De Deense spits is op training bij de nationale ...

20
20
Mokerslag voor Jelle Vossen: "Niet te onderschatten"

Met 15 op 18 heeft Beerschot VA zich in het eerste luik van het seizoen opgeworpen tot de grote ...

21
21
Grote afwezige in selectie Van Bommel: "Onbegrijpelijk"

De Rode Duivels staan voor een uiterst pittig vierluik in de Nations League. Om die opdrachten tot ...

159
159
'Kompany zwijmelt: waanzinnige opvolger Harry Kane'

Bayern München is weer uitstekend aan het seizoen begonnen en daar heeft Harry Kane een ...

94
94
Club en Union gewaarschuwd: "Anderlecht terug winstmachine"

RSC Anderlecht kan behoorlijk tevreden terugblikken op het eerste luik van het seizoen. De ...

327
327
De Cuyper verbaast: "Hij was beste Rode Duivel op WK"

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van Mark van ...

190
190
‘Lukaku geschokt: Van Bommel grijpt genadeloos in’

Romelu Lukaku krijgt meteen een stevige boodschap van Mark van Bommel. De nieuwe bondscoach maakt ...

176
176
Transferdrama Club Brugge: gedroomde jackpot smelt weg

Club Brugge verdiende afgelopen zomer bijna 100 miljoen euro aan de verkoop van spelers. Dat bedrag ...

246
246
Keihard dilemma Van Bommel: WK-uitblinker op de bank?

De Rode Duivels zijn volop bezig met hun voorbereiding op het Nations League-duel van aanstaande ...

155
155
JPL krijgt nieuwe sensatie: "Wat een speler, echt waar"

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop, inmiddels zijn al zeven speeldagen afgerond. En ...

434
434
Debast krijgt enorme persoonlijke tragedie te verwerken

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan hun voorbereiding op de nieuwe campagne in de Nations ...

104
104
Complete verrassing bij Duivels: "Ik denk niet dat ik speel"

De Rode Duivels hebben intussen hun eerste trainingen onder de leiding van nieuwe bondscoach Mark ...

209
209
De Bruyne nog titularis? Albert heeft zijn oordeel klaar

De Rode Duivels beginnen vrijdag in Italië aan hun nieuwe campagne in de Nations League. Dat ...

35
35
'JPL-clubs laten oog vallen op nieuwe Australische hoop'

Hoewel de transferperiode intussen al enkele weken voorbij is, zitten de Belgische clubs niet stil. ...

43
43
Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

287
287
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

21
21
De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

42
42
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

285
285
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

95
95
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

151
151
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

95
95
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

55
55
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

333
333
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

129
129

Meer sportnieuws