Spelen Messi en Iniesta straks ook weer voor Barça?

347 stemmen
Spelen Messi en Iniesta straks ook weer voor Barça?

Bij FC Barcelona hopen ze de successen van weleer opnieuw te kunnen laten herleven. Daarvoor grijpt de club terug naar zijn oude gloriën, want enkele dagen na de aanstelling van Xavi Hernandez als nieuwe hoofdtrainer keerde ook Dani Alves terug in Camp Nou. De 38-jarige rechtsachter werd woensdag officieel voorgesteld en dat deed voorzitter Joan Laporta meteen dromen.


Toen hij van de pers de vraag kreeg of in de toekomst ook Andres Iniesta en Lionel Messi nog zouden terugkeren, sloot hij de deur niet. "Het is al gebeurd met Dani, die zei dat leeftijd slechts een getal is en ook een stevige financiële inspanning gedaan heeft. We hebben het hier ook over twee buitengewone spelers, Leo en Andres. Ik kan de toekomst niet voorspellen, maar ze voetballen nog. Ze blijven altijd in ons hart, maar op dit moment hebben ze contracten bij andere teams. In het leven weet je nooit", tekende Marca op.

Messi vertrok nog maar enkele maanden geleden uit Barcelona, omdat de club het zich financieel niet kon veroorloven om zijn contract te verlengen. De Argentijn tekende daarop tot 2023 bij Paris Saint-Germain, maar in Frankrijk schittert zijn ster nog niet zoals gebruikelijk. Messi lijkt zijn draai in Parijs moeilijk te vinden en hij verklaarde in een interview al dat hij graag nog wil terugkeren bij Barça, in gelijk welke functie. Mogelijk kan dat dus nog als speler zijn.

INIESTA
Het verhaal van Iniesta ligt dan weer iets anders. De sierlijke middenvelder zwaaide al in 2018 Camp Nou uit en tekende bij Vissel Kobe, waar hij ploegmaat is van Thomas Vermaelen. De inmiddels al 37-jarige doet het in Japan nog steeds behoorlijk, maar hij heeft er wel nog een contract tot begin 2024. Hij zal dus al bijna 40 zijn wanneer hij weer een vrije speler wordt.

LEES OOK: FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

Barça zal erin slagen om...

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

65
65
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

74
74
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

87
87
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

503
503
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

265
265
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

132
132
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

131
131
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

71
71
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

189
189
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

176
176
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

507
507
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

598
598
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

307
307
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

561
561
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

460
460
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

641
641
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

287
287
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

90
90
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

276
276
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

319
319
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

176
176
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

412
412
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

265
265
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

696
696

Meer sportnieuws