Spelen Messi en Iniesta straks ook weer voor Barça?

347 stemmen
Spelen Messi en Iniesta straks ook weer voor Barça?

Bij FC Barcelona hopen ze de successen van weleer opnieuw te kunnen laten herleven. Daarvoor grijpt de club terug naar zijn oude gloriën, want enkele dagen na de aanstelling van Xavi Hernandez als nieuwe hoofdtrainer keerde ook Dani Alves terug in Camp Nou. De 38-jarige rechtsachter werd woensdag officieel voorgesteld en dat deed voorzitter Joan Laporta meteen dromen.


Toen hij van de pers de vraag kreeg of in de toekomst ook Andres Iniesta en Lionel Messi nog zouden terugkeren, sloot hij de deur niet. "Het is al gebeurd met Dani, die zei dat leeftijd slechts een getal is en ook een stevige financiële inspanning gedaan heeft. We hebben het hier ook over twee buitengewone spelers, Leo en Andres. Ik kan de toekomst niet voorspellen, maar ze voetballen nog. Ze blijven altijd in ons hart, maar op dit moment hebben ze contracten bij andere teams. In het leven weet je nooit", tekende Marca op.

Messi vertrok nog maar enkele maanden geleden uit Barcelona, omdat de club het zich financieel niet kon veroorloven om zijn contract te verlengen. De Argentijn tekende daarop tot 2023 bij Paris Saint-Germain, maar in Frankrijk schittert zijn ster nog niet zoals gebruikelijk. Messi lijkt zijn draai in Parijs moeilijk te vinden en hij verklaarde in een interview al dat hij graag nog wil terugkeren bij Barça, in gelijk welke functie. Mogelijk kan dat dus nog als speler zijn.

INIESTA
Het verhaal van Iniesta ligt dan weer iets anders. De sierlijke middenvelder zwaaide al in 2018 Camp Nou uit en tekende bij Vissel Kobe, waar hij ploegmaat is van Thomas Vermaelen. De inmiddels al 37-jarige doet het in Japan nog steeds behoorlijk, maar hij heeft er wel nog een contract tot begin 2024. Hij zal dus al bijna 40 zijn wanneer hij weer een vrije speler wordt.

LEES OOK: Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

🚀

Barça zal erin slagen om...

Meest recent

Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

2
2
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

70
70
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

68
68
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

21
21
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

261
261
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

107
107
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

372
372
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

44
44
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

100
100
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

39
39
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

284
284
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

632
632
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

458
458
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

133
133
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1015
1015
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

172
172
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

73
73
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

630
630
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

233
233
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

490
490
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

242
242
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

271
271
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1219
1219
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

622
622
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

332
332

Meer sportnieuws