Spelen Messi en Iniesta straks ook weer voor Barça?

347
Spelen Messi en Iniesta straks ook weer voor Barça?

Bij FC Barcelona hopen ze de successen van weleer opnieuw te kunnen laten herleven. Daarvoor grijpt de club terug naar zijn oude gloriën, want enkele dagen na de aanstelling van Xavi Hernandez als nieuwe hoofdtrainer keerde ook Dani Alves terug in Camp Nou. De 38-jarige rechtsachter werd woensdag officieel voorgesteld en dat deed voorzitter Joan Laporta meteen dromen.


Toen hij van de pers de vraag kreeg of in de toekomst ook Andres Iniesta en Lionel Messi nog zouden terugkeren, sloot hij de deur niet. "Het is al gebeurd met Dani, die zei dat leeftijd slechts een getal is en ook een stevige financiële inspanning gedaan heeft. We hebben het hier ook over twee buitengewone spelers, Leo en Andres. Ik kan de toekomst niet voorspellen, maar ze voetballen nog. Ze blijven altijd in ons hart, maar op dit moment hebben ze contracten bij andere teams. In het leven weet je nooit", tekende Marca op.

Messi vertrok nog maar enkele maanden geleden uit Barcelona, omdat de club het zich financieel niet kon veroorloven om zijn contract te verlengen. De Argentijn tekende daarop tot 2023 bij Paris Saint-Germain, maar in Frankrijk schittert zijn ster nog niet zoals gebruikelijk. Messi lijkt zijn draai in Parijs moeilijk te vinden en hij verklaarde in een interview al dat hij graag nog wil terugkeren bij Barça, in gelijk welke functie. Mogelijk kan dat dus nog als speler zijn.

INIESTA
Het verhaal van Iniesta ligt dan weer iets anders. De sierlijke middenvelder zwaaide al in 2018 Camp Nou uit en tekende bij Vissel Kobe, waar hij ploegmaat is van Thomas Vermaelen. De inmiddels al 37-jarige doet het in Japan nog steeds behoorlijk, maar hij heeft er wel nog een contract tot begin 2024. Hij zal dus al bijna 40 zijn wanneer hij weer een vrije speler wordt.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Barça zal erin slagen om...

Meest recent

Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

10
10
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

7
7
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

244
244
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

136
136
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

786
786
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

134
134
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

15
15
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

188
188
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

10
10
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

72
72
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

259
259
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

196
196
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

258
258
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

117
117
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

54
54
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

129
129
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

422
422
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

121
121
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

49
49
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

273
273
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

525
525
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

116
116
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

129
129
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184

Meer sportnieuws