Spelen Messi en Iniesta straks ook weer voor Barça?

door
Spelen Messi en Iniesta straks ook weer voor Barça?

Bij FC Barcelona hopen ze de successen van weleer opnieuw te kunnen laten herleven. Daarvoor grijpt de club terug naar zijn oude gloriën, want enkele dagen na de aanstelling van Xavi Hernandez als nieuwe hoofdtrainer keerde ook Dani Alves terug in Camp Nou. De 38-jarige rechtsachter werd woensdag officieel voorgesteld en dat deed voorzitter Joan Laporta meteen dromen.


Toen hij van de pers de vraag kreeg of in de toekomst ook Andres Iniesta en Lionel Messi nog zouden terugkeren, sloot hij de deur niet. "Het is al gebeurd met Dani, die zei dat leeftijd slechts een getal is en ook een stevige financiële inspanning gedaan heeft. We hebben het hier ook over twee buitengewone spelers, Leo en Andres. Ik kan de toekomst niet voorspellen, maar ze voetballen nog. Ze blijven altijd in ons hart, maar op dit moment hebben ze contracten bij andere teams. In het leven weet je nooit", tekende Marca op.

Messi vertrok nog maar enkele maanden geleden uit Barcelona, omdat de club het zich financieel niet kon veroorloven om zijn contract te verlengen. De Argentijn tekende daarop tot 2023 bij Paris Saint-Germain, maar in Frankrijk schittert zijn ster nog niet zoals gebruikelijk. Messi lijkt zijn draai in Parijs moeilijk te vinden en hij verklaarde in een interview al dat hij graag nog wil terugkeren bij Barça, in gelijk welke functie. Mogelijk kan dat dus nog als speler zijn.

INIESTA
Het verhaal van Iniesta ligt dan weer iets anders. De sierlijke middenvelder zwaaide al in 2018 Camp Nou uit en tekende bij Vissel Kobe, waar hij ploegmaat is van Thomas Vermaelen. De inmiddels al 37-jarige doet het in Japan nog steeds behoorlijk, maar hij heeft er wel nog een contract tot begin 2024. Hij zal dus al bijna 40 zijn wanneer hij weer een vrije speler wordt.

LEES OOK: Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Barça zal erin slagen om...

Meest recent

'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

32
32
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

5
5
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

32
32
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

23
23
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

75
75
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

51
51
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

48
48
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

19
19
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

25
25
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

132
132
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

138
138
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

72
72
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

156
156
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

126
126
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

127
127
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

247
247
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

311
311
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

128
128
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

426
426
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

307
307
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

47
47
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

158
158
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

263
263
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

464
464

Meer sportnieuws