'Real dumpt Hazard voor krankzinnige drietand'

door
'Real dumpt Hazard voor krankzinnige drietand'

Eden Hazard liet de interland van dinsdagavond tegen Wales (1-1) aan zich voorbij gaan om vroegtijdig weer aan de slag te gaan bij zijn club Real Madrid. Of dat zijn vruchten afwerpt, zal in de komende weken moeten blijken. In ieder geval lijkt de aanvaller nog weinig toekomstperspectief te hebben in de Spaanse hoofdstad.


Hazard lijkt dit seizoen grotendeels verlost van de fysieke problemen die hem in de voorbije jaren dwarszaten. Maar desondanks komt hij amper aan de bak. Sinds de eindronde van de Nations League startte hij bijvoorbeeld geen enkele keer in de basis bij zijn club. De Duivelse aanvoerder ligt dus duidelijk niet in de bovenste schijf van coach Carlo Ancelotti. En ook in de toekomstplannen van de club lijkt hij niet voor te komen. Zo meldt AS dat de Madrilenen komende zomer voor een nieuwe aanvalslinie gaat.

Eerder deze week geraakte al bekend dat Real mikt op een aantal transfervrije toppers, waarbij Kylian Mbappé als het absolute topdoelwit geldt. De Koninklijke had de Fransman liefst dit seizoen al binnengehaald. Volgens preses Florentino Pérez werd zelfs tot 200 miljoen geboden voor zijn komst. Ondanks dat gigantische bedrag weigerde zijn club PSG om mee te werken aan een transfer. Maar hierdoor lijkt Mbappé na het seizoen transfervrij alsnog naar het Estadio Santiago Bernabeu te vertrekken: zijn contract is immers aflopend en van een verlenging is (momenteel) totaal geen sprake.

KRANKZINNIGE VOORLINIE
Door de weigering van PSG heeft Real nu wel een enorme spaarpot achter de hand. En volgens AS wil men die miljoenen komende zomer spenderen aan een andere topaanvaller: Erling Haaland. De Noor vertrekt na het seizoen naar alle waarschijnlijkheid bij Borussia Dortmund. Real wil hem aantrekken zodat hij een droomvoorhoede kan gaan vormen met Vinicius Junior en Mbappé. Naast dat VMH-trio hebben de Madrilenen dan ook nog Karim Benzema en Rodrygo Goes achter de hand. Voor Hazard lijkt er in dat geval geen plek meer. Bovendien zal de club proberen om zoveel mogelijk salarisbudget vrij te maken. Het heeft er dan ook alle schijn van dat onze landgenoot in één van de komende mercato's kan beschikken.

LEES OOK: Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Hazard moet deze winter al vertrekken bij Real ...

Meest recent

Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

26
26
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

286
286
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

69
69
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

27
27
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

240
240
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

82
82
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

486
486
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

429
429
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

350
350
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

52
52
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

949
949
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

251
251
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

431
431
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

76
76
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1123
1123
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

113
113
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

210
210
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

337
337
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

121
121
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

429
429
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

358
358
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

82
82
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

43
43
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

974
974
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

99
99

Meer sportnieuws