'Real dumpt Hazard voor krankzinnige drietand'

1352
'Real dumpt Hazard voor krankzinnige drietand'

Eden Hazard liet de interland van dinsdagavond tegen Wales (1-1) aan zich voorbij gaan om vroegtijdig weer aan de slag te gaan bij zijn club Real Madrid. Of dat zijn vruchten afwerpt, zal in de komende weken moeten blijken. In ieder geval lijkt de aanvaller nog weinig toekomstperspectief te hebben in de Spaanse hoofdstad.


Hazard lijkt dit seizoen grotendeels verlost van de fysieke problemen die hem in de voorbije jaren dwarszaten. Maar desondanks komt hij amper aan de bak. Sinds de eindronde van de Nations League startte hij bijvoorbeeld geen enkele keer in de basis bij zijn club. De Duivelse aanvoerder ligt dus duidelijk niet in de bovenste schijf van coach Carlo Ancelotti. En ook in de toekomstplannen van de club lijkt hij niet voor te komen. Zo meldt AS dat de Madrilenen komende zomer voor een nieuwe aanvalslinie gaat.

Eerder deze week geraakte al bekend dat Real mikt op een aantal transfervrije toppers, waarbij Kylian Mbappé als het absolute topdoelwit geldt. De Koninklijke had de Fransman liefst dit seizoen al binnengehaald. Volgens preses Florentino Pérez werd zelfs tot 200 miljoen geboden voor zijn komst. Ondanks dat gigantische bedrag weigerde zijn club PSG om mee te werken aan een transfer. Maar hierdoor lijkt Mbappé na het seizoen transfervrij alsnog naar het Estadio Santiago Bernabeu te vertrekken: zijn contract is immers aflopend en van een verlenging is (momenteel) totaal geen sprake.

KRANKZINNIGE VOORLINIE
Door de weigering van PSG heeft Real nu wel een enorme spaarpot achter de hand. En volgens AS wil men die miljoenen komende zomer spenderen aan een andere topaanvaller: Erling Haaland. De Noor vertrekt na het seizoen naar alle waarschijnlijkheid bij Borussia Dortmund. Real wil hem aantrekken zodat hij een droomvoorhoede kan gaan vormen met Vinicius Junior en Mbappé. Naast dat VMH-trio hebben de Madrilenen dan ook nog Karim Benzema en Rodrygo Goes achter de hand. Voor Hazard lijkt er in dat geval geen plek meer. Bovendien zal de club proberen om zoveel mogelijk salarisbudget vrij te maken. Het heeft er dan ook alle schijn van dat onze landgenoot in één van de komende mercato's kan beschikken.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Hazard moet deze winter al vertrekken bij Real ...

Meest recent

'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

24
24
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

26
26
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

84
84
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

119
119
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

56
56
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

35
35
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

153
153
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

80
80
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

147
147
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

179
179
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

42
42
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

69
69
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

337
337
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

239
239
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

192
192
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

929
929
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

366
366
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

148
148
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

96
96
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

227
227
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

278
278
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

639
639
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

284
284

Meer sportnieuws