'Real dumpt Hazard voor krankzinnige drietand'

1352
'Real dumpt Hazard voor krankzinnige drietand'

Eden Hazard liet de interland van dinsdagavond tegen Wales (1-1) aan zich voorbij gaan om vroegtijdig weer aan de slag te gaan bij zijn club Real Madrid. Of dat zijn vruchten afwerpt, zal in de komende weken moeten blijken. In ieder geval lijkt de aanvaller nog weinig toekomstperspectief te hebben in de Spaanse hoofdstad.


Hazard lijkt dit seizoen grotendeels verlost van de fysieke problemen die hem in de voorbije jaren dwarszaten. Maar desondanks komt hij amper aan de bak. Sinds de eindronde van de Nations League startte hij bijvoorbeeld geen enkele keer in de basis bij zijn club. De Duivelse aanvoerder ligt dus duidelijk niet in de bovenste schijf van coach Carlo Ancelotti. En ook in de toekomstplannen van de club lijkt hij niet voor te komen. Zo meldt AS dat de Madrilenen komende zomer voor een nieuwe aanvalslinie gaat.

Eerder deze week geraakte al bekend dat Real mikt op een aantal transfervrije toppers, waarbij Kylian Mbappé als het absolute topdoelwit geldt. De Koninklijke had de Fransman liefst dit seizoen al binnengehaald. Volgens preses Florentino Pérez werd zelfs tot 200 miljoen geboden voor zijn komst. Ondanks dat gigantische bedrag weigerde zijn club PSG om mee te werken aan een transfer. Maar hierdoor lijkt Mbappé na het seizoen transfervrij alsnog naar het Estadio Santiago Bernabeu te vertrekken: zijn contract is immers aflopend en van een verlenging is (momenteel) totaal geen sprake.

KRANKZINNIGE VOORLINIE
Door de weigering van PSG heeft Real nu wel een enorme spaarpot achter de hand. En volgens AS wil men die miljoenen komende zomer spenderen aan een andere topaanvaller: Erling Haaland. De Noor vertrekt na het seizoen naar alle waarschijnlijkheid bij Borussia Dortmund. Real wil hem aantrekken zodat hij een droomvoorhoede kan gaan vormen met Vinicius Junior en Mbappé. Naast dat VMH-trio hebben de Madrilenen dan ook nog Karim Benzema en Rodrygo Goes achter de hand. Voor Hazard lijkt er in dat geval geen plek meer. Bovendien zal de club proberen om zoveel mogelijk salarisbudget vrij te maken. Het heeft er dan ook alle schijn van dat onze landgenoot in één van de komende mercato's kan beschikken.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Hazard moet deze winter al vertrekken bij Real ...

Meest recent

Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

30
30
KV Kortijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

10
10
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

126
126
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

52
52
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

16
16
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

23
23
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

13
13
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

23
23
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

84
84
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

67
67
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

50
50
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

22
22
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

22
22
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

29
29
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

115
115
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

39
39
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

231
231
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

105
105
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

208
208
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

76
76
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

67
67
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

243
243
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

60
60
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107

Meer sportnieuws