Kranten duiden grote dissonant aan bij povere Duivels

door
Kranten duiden grote dissonant aan bij povere Duivels

De Rode Duivels zijn er dinsdagavond niet in geslaagd om een voor hun bewogen 2021 in stijl af te sluiten. Weliswaar met een onuitgegeven B-elftal bleven de mannen van bondscoach Roberto Martinez steken op een 1-1-gelijkspel in Wales. Zeker de tweede helft was van een erg bedenkelijk niveau.


Een aantal reserve-spelers slaagde er dan ook niet in om hun kans te grijpen. Met name Divock Origi speelde een erg bleke wedstrijd. Door de omstandigheden kreeg de invaller van Liverpool FC nog eens een kans in de basiself, maar hij liet vooral zien waarom hij al zo lang niet meer werd opgeroepen. Daags nadien zijn de kranten dan ook hard voor hem. "Origi kon zijn gebrek aan speelminuten bij Liverpool niet verbergen. Hij startte wel goed met een afstandsschot, maar kon de bal daarna niet in de ploeg houden. Na de pauze was het niet beter, hij heeft vooral punten verloren", klinkt het bij La Dernière Heure.

Bij Het Laatste Nieuws is Origi de enige Duivel met een buis bij zijn beoordeling (4/10). Het dagblad vreest dan ook voor een eventuele WK-selectie. "Er is een reden waarom hij zolang niet opgeroepen werd. Maakte ook nu geen doorstart – schimmige wedstrijd. Lukaku en Batshuayi kunnen al hun koffers pakken voor Qatar." Bij SudPresse moet de spits het zelfs doen met een 3 op 10. "Bijna een uur lang viel hij uit de toon van het collectief. Net voor de pauze excuseerde hij zich na een balverlies. Voor die actie of voor heel zijn prestatie?".

MEER MINUTEN
Uiteraard is het voor Origi niet evident om zijn topvorm te halen. Daar heeft hij regelmatig speelminuten voor nodig, terwijl hij in Liverpool doorgaans aan de bank gekluisterd blijft. Misschien wordt het toch stilaan tijd om over een transfer na te denken. "Eén prima actie/schot, maar te vaak te simpel van de bal gezet. Het gevolg van die luttele 273 speelminuten bij Liverpool?", vat Het Nieuwsblad zijn match samen.

LEES OOK: Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

Origi was de zwakste schakel tegen Wales ...

Meest recent

Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

22
22
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

92
92
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

19
19
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

145
145
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

27
27
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

328
328
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

135
135
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

146
146
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

56
56
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

302
302
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

66
66
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

185
185
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

146
146
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

76
76
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

218
218
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

43
43
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

245
245
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

218
218
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

38
38
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

400
400
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

134
134
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

64
64
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

95
95
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

61
61
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

312
312

Meer sportnieuws