Kranten duiden grote dissonant aan bij povere Duivels

door
Kranten duiden grote dissonant aan bij povere Duivels

De Rode Duivels zijn er dinsdagavond niet in geslaagd om een voor hun bewogen 2021 in stijl af te sluiten. Weliswaar met een onuitgegeven B-elftal bleven de mannen van bondscoach Roberto Martinez steken op een 1-1-gelijkspel in Wales. Zeker de tweede helft was van een erg bedenkelijk niveau.


Een aantal reserve-spelers slaagde er dan ook niet in om hun kans te grijpen. Met name Divock Origi speelde een erg bleke wedstrijd. Door de omstandigheden kreeg de invaller van Liverpool FC nog eens een kans in de basiself, maar hij liet vooral zien waarom hij al zo lang niet meer werd opgeroepen. Daags nadien zijn de kranten dan ook hard voor hem. "Origi kon zijn gebrek aan speelminuten bij Liverpool niet verbergen. Hij startte wel goed met een afstandsschot, maar kon de bal daarna niet in de ploeg houden. Na de pauze was het niet beter, hij heeft vooral punten verloren", klinkt het bij La Dernière Heure.

Bij Het Laatste Nieuws is Origi de enige Duivel met een buis bij zijn beoordeling (4/10). Het dagblad vreest dan ook voor een eventuele WK-selectie. "Er is een reden waarom hij zolang niet opgeroepen werd. Maakte ook nu geen doorstart – schimmige wedstrijd. Lukaku en Batshuayi kunnen al hun koffers pakken voor Qatar." Bij SudPresse moet de spits het zelfs doen met een 3 op 10. "Bijna een uur lang viel hij uit de toon van het collectief. Net voor de pauze excuseerde hij zich na een balverlies. Voor die actie of voor heel zijn prestatie?".

MEER MINUTEN
Uiteraard is het voor Origi niet evident om zijn topvorm te halen. Daar heeft hij regelmatig speelminuten voor nodig, terwijl hij in Liverpool doorgaans aan de bank gekluisterd blijft. Misschien wordt het toch stilaan tijd om over een transfer na te denken. "Eén prima actie/schot, maar te vaak te simpel van de bal gezet. Het gevolg van die luttele 273 speelminuten bij Liverpool?", vat Het Nieuwsblad zijn match samen.

LEES OOK: Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Origi was de zwakste schakel tegen Wales ...

Meest recent

'Club Brugge neemt transferbeslissing Nicolo Tresoldi'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

19
19
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

29
29
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

109
109
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

298
298
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

189
189
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

67
67
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

74
74
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

234
234
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

229
229
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

73
73
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

107
107
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

389
389
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

310
310
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

205
205
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

353
353
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

999
999
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

116
116
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

213
213
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

311
311
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

97
97
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

234
234
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

231
231
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

381
381
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

205
205
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

71
71

Meer sportnieuws