Kranten duiden grote dissonant aan bij povere Duivels

door
Kranten duiden grote dissonant aan bij povere Duivels

De Rode Duivels zijn er dinsdagavond niet in geslaagd om een voor hun bewogen 2021 in stijl af te sluiten. Weliswaar met een onuitgegeven B-elftal bleven de mannen van bondscoach Roberto Martinez steken op een 1-1-gelijkspel in Wales. Zeker de tweede helft was van een erg bedenkelijk niveau.


Een aantal reserve-spelers slaagde er dan ook niet in om hun kans te grijpen. Met name Divock Origi speelde een erg bleke wedstrijd. Door de omstandigheden kreeg de invaller van Liverpool FC nog eens een kans in de basiself, maar hij liet vooral zien waarom hij al zo lang niet meer werd opgeroepen. Daags nadien zijn de kranten dan ook hard voor hem. "Origi kon zijn gebrek aan speelminuten bij Liverpool niet verbergen. Hij startte wel goed met een afstandsschot, maar kon de bal daarna niet in de ploeg houden. Na de pauze was het niet beter, hij heeft vooral punten verloren", klinkt het bij La Dernière Heure.

Bij Het Laatste Nieuws is Origi de enige Duivel met een buis bij zijn beoordeling (4/10). Het dagblad vreest dan ook voor een eventuele WK-selectie. "Er is een reden waarom hij zolang niet opgeroepen werd. Maakte ook nu geen doorstart – schimmige wedstrijd. Lukaku en Batshuayi kunnen al hun koffers pakken voor Qatar." Bij SudPresse moet de spits het zelfs doen met een 3 op 10. "Bijna een uur lang viel hij uit de toon van het collectief. Net voor de pauze excuseerde hij zich na een balverlies. Voor die actie of voor heel zijn prestatie?".

MEER MINUTEN
Uiteraard is het voor Origi niet evident om zijn topvorm te halen. Daar heeft hij regelmatig speelminuten voor nodig, terwijl hij in Liverpool doorgaans aan de bank gekluisterd blijft. Misschien wordt het toch stilaan tijd om over een transfer na te denken. "Eén prima actie/schot, maar te vaak te simpel van de bal gezet. Het gevolg van die luttele 273 speelminuten bij Liverpool?", vat Het Nieuwsblad zijn match samen.

LEES OOK: WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Origi was de zwakste schakel tegen Wales ...

Meest recent

'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

53
53
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

22
22
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

74
74
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

146
146
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

206
206
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

96
96
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

111
111
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

163
163
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

269
269
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

67
67
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

390
390
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

254
254
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

393
393
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

479
479
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

372
372
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

113
113
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

515
515
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

257
257
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

752
752
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

435
435
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

153
153
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

653
653
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

72
72
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

177
177
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

881
881

Meer sportnieuws