Kranten duiden grote dissonant aan bij povere Duivels

966 stemmen
Kranten duiden grote dissonant aan bij povere Duivels

De Rode Duivels zijn er dinsdagavond niet in geslaagd om een voor hun bewogen 2021 in stijl af te sluiten. Weliswaar met een onuitgegeven B-elftal bleven de mannen van bondscoach Roberto Martinez steken op een 1-1-gelijkspel in Wales. Zeker de tweede helft was van een erg bedenkelijk niveau.


Een aantal reserve-spelers slaagde er dan ook niet in om hun kans te grijpen. Met name Divock Origi speelde een erg bleke wedstrijd. Door de omstandigheden kreeg de invaller van Liverpool FC nog eens een kans in de basiself, maar hij liet vooral zien waarom hij al zo lang niet meer werd opgeroepen. Daags nadien zijn de kranten dan ook hard voor hem. "Origi kon zijn gebrek aan speelminuten bij Liverpool niet verbergen. Hij startte wel goed met een afstandsschot, maar kon de bal daarna niet in de ploeg houden. Na de pauze was het niet beter, hij heeft vooral punten verloren", klinkt het bij La Dernière Heure.

Bij Het Laatste Nieuws is Origi de enige Duivel met een buis bij zijn beoordeling (4/10). Het dagblad vreest dan ook voor een eventuele WK-selectie. "Er is een reden waarom hij zolang niet opgeroepen werd. Maakte ook nu geen doorstart – schimmige wedstrijd. Lukaku en Batshuayi kunnen al hun koffers pakken voor Qatar." Bij SudPresse moet de spits het zelfs doen met een 3 op 10. "Bijna een uur lang viel hij uit de toon van het collectief. Net voor de pauze excuseerde hij zich na een balverlies. Voor die actie of voor heel zijn prestatie?".

MEER MINUTEN
Uiteraard is het voor Origi niet evident om zijn topvorm te halen. Daar heeft hij regelmatig speelminuten voor nodig, terwijl hij in Liverpool doorgaans aan de bank gekluisterd blijft. Misschien wordt het toch stilaan tijd om over een transfer na te denken. "Eén prima actie/schot, maar te vaak te simpel van de bal gezet. Het gevolg van die luttele 273 speelminuten bij Liverpool?", vat Het Nieuwsblad zijn match samen.

LEES OOK: Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Origi was de zwakste schakel tegen Wales ...

Meest recent

'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

44
44
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

75
75
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

148
148
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

324
324
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

230
230
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

325
325
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

104
104
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1487
1487
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

141
141
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

211
211
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

189
189
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

65
65
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

319
319
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

312
312
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

143
143
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

152
152
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

53
53
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

422
422
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

47
47
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

389
389
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

130
130
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

372
372
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

154
154

Meer sportnieuws