Wedtip Wales - België: Win jij 70 euro met 10 euro inleg?

17
Wedtip Wales - België: Win jij 70 euro met 10 euro inleg?

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun WK-kwalificatiecampagne af op het veld van Wales. Het ticket voor Qatar mag dan wel binnen zijn, de Belgen hebben nog enkele rekeningen openstaan met de Welshmen en bovendien staat de leidersplaats op de FIFA-ranking op het spel. Om je aan een pronostiek te wagen op deze match moet je uiteraard bij Unibet.be zijn.


1 X 2
België is dus al geplaatst voor het WK, terwijl Wales nog volop strijdt voor de tweede plaats en het thuisvoordeel bij de barrages. Bovendien liet bondscoach Roberto Martinez al verstaan dat de Belgen met een veredeld B-elftal zal starten. Mede daardoor zijn de 1X2-quoteringen redelijk hoog. De Duivels zijn nog steeds favoriet, maar een uitzege levert je toch al 2.10 maal je inzet op. Een overwinning van de thuisploeg, die het zonder Gareth Bale moet doen, staat aan 3.85. Een gelijkspel kan je dan weer 3.85 maal je inzet opleveren. Interessant om mee te nemen in je keuzes: van de laatste 47 kwalificatieduels die de Belgen speelden verloren ze slechts één keer. In 2015 tegen ... Wales.

BENTEKE BOOST
Uiteraard heeft Unibet.be op deze wedstrijd weer een aantal gebooste noteringen voorzien. Christian Benteke die de score opent stond normaal aan 6.10. Dankzij de odd-boosters is die quotering gestegen tot 7.00. Zet je dus 10 euro op de openingstreffer van Big Ben, dan ga je met een fraaie 70 euro aan de haal. En er zijn nog enkele mooie boosters. Een doelpunt van Yannick Carrasco bijvoorbeeld: 5.25 maal je inzet. Of een assist van Kevin De Bruyne aan een quotering van 3.00.

BET BUILDER
Dankzij de Bet Builder kan je bij Unibet.be ook verschillende weddenschappen op dezelfde wedstrijd combineren. Bijvoorbeeld een Belgische zege met beide ploegen die elk minstens één keer scoren, vormt samen een quotering van 4.25. Of Wales dat op eigen veld minstens een punt pakt in een wedstrijd met in totaal meer dan twee doelpunten: maal 4.35 je inzet.

GOUDEN DOELPUNT
En uiteraard zijn er nog een pak andere bets op deze wedstrijd beschikbaar en zijn er nog heel wat andere interlands. Bovendien heeft Unibet.be weer een fraaie promotie voorzien. Zo kan jij gratis voorspellen wie volgens jou het eerste doelpunt zal maken en in welke minuut dat zal gebeuren. De winnaar maakt kans op een jackpot van liefst 5.000 euro! Alle info een voorwaarden vind je via deze link. Daarnaast is zijn er nog veel meer interessante promo's. Aarzel dus niet en ga nu een kijkje nemen bij Unibet.be.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn. Speel verantwoord!

LEES OOK: ‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

België scoort minstens twee keer in Cardiff ...

Meest recent

Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

6
6
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

52
52
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

123
123
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

56
56
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

167
167
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

81
81
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

58
58
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

333
333
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

25
25
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

449
449
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

56
56
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

673
673
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

66
66
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

562
562
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

214
214
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1061
1061
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

163
163
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

28
28
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

211
211
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

106
106
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

335
335
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

260
260
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

126
126

Meer sportnieuws