Wedtip Wales - België: Win jij 70 euro met 10 euro inleg?

17
Wedtip Wales - België: Win jij 70 euro met 10 euro inleg?

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun WK-kwalificatiecampagne af op het veld van Wales. Het ticket voor Qatar mag dan wel binnen zijn, de Belgen hebben nog enkele rekeningen openstaan met de Welshmen en bovendien staat de leidersplaats op de FIFA-ranking op het spel. Om je aan een pronostiek te wagen op deze match moet je uiteraard bij Unibet.be zijn.


1 X 2
België is dus al geplaatst voor het WK, terwijl Wales nog volop strijdt voor de tweede plaats en het thuisvoordeel bij de barrages. Bovendien liet bondscoach Roberto Martinez al verstaan dat de Belgen met een veredeld B-elftal zal starten. Mede daardoor zijn de 1X2-quoteringen redelijk hoog. De Duivels zijn nog steeds favoriet, maar een uitzege levert je toch al 2.10 maal je inzet op. Een overwinning van de thuisploeg, die het zonder Gareth Bale moet doen, staat aan 3.85. Een gelijkspel kan je dan weer 3.85 maal je inzet opleveren. Interessant om mee te nemen in je keuzes: van de laatste 47 kwalificatieduels die de Belgen speelden verloren ze slechts één keer. In 2015 tegen ... Wales.

BENTEKE BOOST
Uiteraard heeft Unibet.be op deze wedstrijd weer een aantal gebooste noteringen voorzien. Christian Benteke die de score opent stond normaal aan 6.10. Dankzij de odd-boosters is die quotering gestegen tot 7.00. Zet je dus 10 euro op de openingstreffer van Big Ben, dan ga je met een fraaie 70 euro aan de haal. En er zijn nog enkele mooie boosters. Een doelpunt van Yannick Carrasco bijvoorbeeld: 5.25 maal je inzet. Of een assist van Kevin De Bruyne aan een quotering van 3.00.

BET BUILDER
Dankzij de Bet Builder kan je bij Unibet.be ook verschillende weddenschappen op dezelfde wedstrijd combineren. Bijvoorbeeld een Belgische zege met beide ploegen die elk minstens één keer scoren, vormt samen een quotering van 4.25. Of Wales dat op eigen veld minstens een punt pakt in een wedstrijd met in totaal meer dan twee doelpunten: maal 4.35 je inzet.

GOUDEN DOELPUNT
En uiteraard zijn er nog een pak andere bets op deze wedstrijd beschikbaar en zijn er nog heel wat andere interlands. Bovendien heeft Unibet.be weer een fraaie promotie voorzien. Zo kan jij gratis voorspellen wie volgens jou het eerste doelpunt zal maken en in welke minuut dat zal gebeuren. De winnaar maakt kans op een jackpot van liefst 5.000 euro! Alle info een voorwaarden vind je via deze link. Daarnaast is zijn er nog veel meer interessante promo's. Aarzel dus niet en ga nu een kijkje nemen bij Unibet.be.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn. Speel verantwoord!

LEES OOK: Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na Brugse stunt

België scoort minstens twee keer in Cardiff ...

Meest recent

Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

29
29
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na Brugse stunt

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

34
34
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

25
25
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

92
92
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

59
59
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

72
72
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

24
24
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

149
149
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

130
130
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

48
48
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

160
160
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

202
202
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

82
82
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

46
46
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

203
203
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

182
182
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

195
195
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

80
80
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

434
434
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

282
282
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

250
250
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1045
1045

Meer sportnieuws