'Internazionale zet alles op alles voor EK-revelatie'

53 stemmen
'Internazionale zet alles op alles voor EK-revelatie'

Regerend Italiaans landskampioen Internazionale wil ook dit jaar meespelen om de titel in de Serie A. Daarvoor zullen de Milanezen wel al punten moeten goedmaken op de twee leiders Napoli en AC Milan. Komende zomer willen de Nerazzurri ook een slag slaan naast het veld, op de transfermarkt.


Volgens het Italiaanse medium CalcioMercato zou Internazionale komende zomer zijn pijlen richten op Robin Gosens. De linkerflankspeler van reeksgenoot Atalanta Bergamo zou in Milaan de opvolger moeten worden van Ivan Perisic, van wie het contract medio 2022 afloopt in de modestad. Zelf heeft de Duitser met ook de Nederlandse identiteit nog een contract tot 30 juni 2023 bij Atalanta.

De voetbaltrots uit Bergamo is de laatste jaren uitgegroeid tot een topclub in Italië. Daardoor zal ze hoogstwaarschijnlijk boter bij de vis willen om een sterkhouder niet zomaar zonder slag of stoot naar een concurrent te laten gaan. Volgens Transfermarkt moet Gosens op dit moment 35 miljoen euro kosten. In de huidige markt een niet abnormaal hoog bedrag, maar wel nog altijd een stevige som voor Inter, dat met financiële problemen kampt.

EK-REVELATIE

De transfer van Gosens zou er komen in de nasleep van zijn sterke EK. De linkerpoot liet zich vooral in de wedstrijd tegen Portugal (2-4-winst voor de Mannschaft) opmerken. Hij scoorde als kers op de taart de vierde Duitse treffer. Inter heeft blijkbaar goed gekeken naar het EK, want eerder haalde het met de Nederlander Denzel Dumfries nog een figuur die zich positief liet opmerken op het tornooi.



LEES OOK: ‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Zal Inter Gosens strikken?

Meest recent

'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

31
31
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

62
62
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

60
60
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

43
43
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

136
136
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

415
415
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

571
571
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

510
510
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

88
88
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

413
413
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

562
562
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

250
250
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

70
70
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

243
243
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

470
470
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

268
268
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

740
740
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

227
227
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

248
248
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

580
580
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

396
396
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

763
763
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

634
634
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

746
746

Meer sportnieuws