'Internazionale zet alles op alles voor EK-revelatie'

53 stemmen
'Internazionale zet alles op alles voor EK-revelatie'

Regerend Italiaans landskampioen Internazionale wil ook dit jaar meespelen om de titel in de Serie A. Daarvoor zullen de Milanezen wel al punten moeten goedmaken op de twee leiders Napoli en AC Milan. Komende zomer willen de Nerazzurri ook een slag slaan naast het veld, op de transfermarkt.


Volgens het Italiaanse medium CalcioMercato zou Internazionale komende zomer zijn pijlen richten op Robin Gosens. De linkerflankspeler van reeksgenoot Atalanta Bergamo zou in Milaan de opvolger moeten worden van Ivan Perisic, van wie het contract medio 2022 afloopt in de modestad. Zelf heeft de Duitser met ook de Nederlandse identiteit nog een contract tot 30 juni 2023 bij Atalanta.

De voetbaltrots uit Bergamo is de laatste jaren uitgegroeid tot een topclub in Italië. Daardoor zal ze hoogstwaarschijnlijk boter bij de vis willen om een sterkhouder niet zomaar zonder slag of stoot naar een concurrent te laten gaan. Volgens Transfermarkt moet Gosens op dit moment 35 miljoen euro kosten. In de huidige markt een niet abnormaal hoog bedrag, maar wel nog altijd een stevige som voor Inter, dat met financiële problemen kampt.

EK-REVELATIE

De transfer van Gosens zou er komen in de nasleep van zijn sterke EK. De linkerpoot liet zich vooral in de wedstrijd tegen Portugal (2-4-winst voor de Mannschaft) opmerken. Hij scoorde als kers op de taart de vierde Duitse treffer. Inter heeft blijkbaar goed gekeken naar het EK, want eerder haalde het met de Nederlander Denzel Dumfries nog een figuur die zich positief liet opmerken op het tornooi.



LEES OOK: 'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Zal Inter Gosens strikken?

Meest recent

KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

14
14
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

13
13
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

98
98
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

53
53
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

65
65
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

57
57
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

33
33
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

140
140
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

51
51
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

237
237
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

103
103
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

213
213
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

33
33
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

294
294
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

181
181
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

918
918
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1183
1183
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

402
402
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

193
193
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

261
261
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

210
210
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

62
62
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

169
169
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

95
95

Meer sportnieuws