'Club Brugge krijgt boost in transferdossier Lang'

door
'Club Brugge krijgt boost in transferdossier Lang'

Het bestuur van Club Brugge wordt tijdens de wintermercato opgezadeld met een duidelijke taak. Tenzij Blauw-Zwart na de winterstop nog steeds op drie fronten actief is, lijkt de huidige kern in de breedte voldoende sterk. Het wordt dus vooral zaak om de sterkhouders uit handen van buitenlandse clubs te houden.


Met name dan Noa Lang. Dat de Nederlandse smaakmaker op termijn een stap hogerop zal zetten, staat buiten kijf. Club hoopt evenwel om hem minstens tot na het seizoen aan boord te houden. Al wordt dat niet evident. "We zien wel wat er in januari gebeurt. Als er een onmogelijk te weigeren bod op hem komt, dan kunnen wij hem niet tegenhouden", vatte coach Philippe Clement de situatie enkele weken geleden nog samen.

De kansen op zo'n 'niet te weigeren bod' zijn echter weer flink afgenomen. Eén van de clubs die Lang op het verlanglijstje heeft staan en ook in staat is om een fors bedrag op tafel te leggen, is immers Arsenal FC. De Gunners willen in januari ook een extra (flank)aanvaller aantrekken. Maar het voetbalmedium 101 Great Goals meldt nu dat Lang géén toptarget is in het Emirates Stadium. De Londense club zou immers vol inzetten op Dejan Kulusevski.

EERSTE BOD
De 21-jarige international van Zweden ligt momenteel onder contract bij Juventus, maar moet daar doorgaans vrede nemen met een invallersrol. En het lijkt Arsenal menens om hem binnen te halen. Volgens SportWitness hebben de Gunners al een eerste bod uitgebracht. Het zou gaan om een ruilconstructie, waarbij Nicolas Pepe de omgekeerde beweging maakt. Het is niet duidelijk of Juve ook bereid is om mee te werken. Pas wanneer Kulusevski onhaalbaar blijkt, zou Arsenal doorschakelen naar alternatieve pistes zoals Lang. Club hoeft zich dus nog geen grote zorgen te maken.

LEES OOK: ’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Zou Lang een basisspeler zijn bij het huidige Arsenal?

Meest recent

‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

38
38
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

10
10
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

142
142
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

13
13
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

198
198
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

26
26
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

220
220
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

235
235
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

83
83
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

146
146
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

541
541
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

311
311
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

117
117
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

409
409
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

98
98
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

32
32
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

134
134
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

587
587
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

87
87
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

233
233
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

223
223
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

127
127
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

334
334
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

126
126
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

216
216

Meer sportnieuws