'Club Brugge krijgt boost in transferdossier Lang'

door
'Club Brugge krijgt boost in transferdossier Lang'

Het bestuur van Club Brugge wordt tijdens de wintermercato opgezadeld met een duidelijke taak. Tenzij Blauw-Zwart na de winterstop nog steeds op drie fronten actief is, lijkt de huidige kern in de breedte voldoende sterk. Het wordt dus vooral zaak om de sterkhouders uit handen van buitenlandse clubs te houden.


Met name dan Noa Lang. Dat de Nederlandse smaakmaker op termijn een stap hogerop zal zetten, staat buiten kijf. Club hoopt evenwel om hem minstens tot na het seizoen aan boord te houden. Al wordt dat niet evident. "We zien wel wat er in januari gebeurt. Als er een onmogelijk te weigeren bod op hem komt, dan kunnen wij hem niet tegenhouden", vatte coach Philippe Clement de situatie enkele weken geleden nog samen.

De kansen op zo'n 'niet te weigeren bod' zijn echter weer flink afgenomen. Eén van de clubs die Lang op het verlanglijstje heeft staan en ook in staat is om een fors bedrag op tafel te leggen, is immers Arsenal FC. De Gunners willen in januari ook een extra (flank)aanvaller aantrekken. Maar het voetbalmedium 101 Great Goals meldt nu dat Lang géén toptarget is in het Emirates Stadium. De Londense club zou immers vol inzetten op Dejan Kulusevski.

EERSTE BOD
De 21-jarige international van Zweden ligt momenteel onder contract bij Juventus, maar moet daar doorgaans vrede nemen met een invallersrol. En het lijkt Arsenal menens om hem binnen te halen. Volgens SportWitness hebben de Gunners al een eerste bod uitgebracht. Het zou gaan om een ruilconstructie, waarbij Nicolas Pepe de omgekeerde beweging maakt. Het is niet duidelijk of Juve ook bereid is om mee te werken. Pas wanneer Kulusevski onhaalbaar blijkt, zou Arsenal doorschakelen naar alternatieve pistes zoals Lang. Club hoeft zich dus nog geen grote zorgen te maken.

LEES OOK: Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Zou Lang een basisspeler zijn bij het huidige Arsenal?

Meest recent

Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

46
46
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

23
23
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

175
175
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

121
121
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

153
153
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

309
309
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

84
84
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

271
271
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

233
233
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

454
454
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

136
136
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

439
439
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

102
102
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

67
67
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

233
233
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

60
60
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

163
163
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

193
193
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

94
94
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

341
341
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

576
576
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

108
108
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

34
34
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

540
540
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

139
139

Meer sportnieuws