'Club Brugge krijgt boost in transferdossier Lang'

door
'Club Brugge krijgt boost in transferdossier Lang'

Het bestuur van Club Brugge wordt tijdens de wintermercato opgezadeld met een duidelijke taak. Tenzij Blauw-Zwart na de winterstop nog steeds op drie fronten actief is, lijkt de huidige kern in de breedte voldoende sterk. Het wordt dus vooral zaak om de sterkhouders uit handen van buitenlandse clubs te houden.


Met name dan Noa Lang. Dat de Nederlandse smaakmaker op termijn een stap hogerop zal zetten, staat buiten kijf. Club hoopt evenwel om hem minstens tot na het seizoen aan boord te houden. Al wordt dat niet evident. "We zien wel wat er in januari gebeurt. Als er een onmogelijk te weigeren bod op hem komt, dan kunnen wij hem niet tegenhouden", vatte coach Philippe Clement de situatie enkele weken geleden nog samen.

De kansen op zo'n 'niet te weigeren bod' zijn echter weer flink afgenomen. Eén van de clubs die Lang op het verlanglijstje heeft staan en ook in staat is om een fors bedrag op tafel te leggen, is immers Arsenal FC. De Gunners willen in januari ook een extra (flank)aanvaller aantrekken. Maar het voetbalmedium 101 Great Goals meldt nu dat Lang géén toptarget is in het Emirates Stadium. De Londense club zou immers vol inzetten op Dejan Kulusevski.

EERSTE BOD
De 21-jarige international van Zweden ligt momenteel onder contract bij Juventus, maar moet daar doorgaans vrede nemen met een invallersrol. En het lijkt Arsenal menens om hem binnen te halen. Volgens SportWitness hebben de Gunners al een eerste bod uitgebracht. Het zou gaan om een ruilconstructie, waarbij Nicolas Pepe de omgekeerde beweging maakt. Het is niet duidelijk of Juve ook bereid is om mee te werken. Pas wanneer Kulusevski onhaalbaar blijkt, zou Arsenal doorschakelen naar alternatieve pistes zoals Lang. Club hoeft zich dus nog geen grote zorgen te maken.

LEES OOK: Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Zou Lang een basisspeler zijn bij het huidige Arsenal?

Meest recent

Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

14
14
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

96
96
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

84
84
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

82
82
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

207
207
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

81
81
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

126
126
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

158
158
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

174
174
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

245
245
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

232
232
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

126
126
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

793
793
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

391
391
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

209
209
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

101
101
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

153
153
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

198
198
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

216
216
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

241
241
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

181
181
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

768
768
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

152
152
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

342
342
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

32
32

Meer sportnieuws