'Club Brugge krijgt boost in transferdossier Lang'

door
'Club Brugge krijgt boost in transferdossier Lang'

Het bestuur van Club Brugge wordt tijdens de wintermercato opgezadeld met een duidelijke taak. Tenzij Blauw-Zwart na de winterstop nog steeds op drie fronten actief is, lijkt de huidige kern in de breedte voldoende sterk. Het wordt dus vooral zaak om de sterkhouders uit handen van buitenlandse clubs te houden.


Met name dan Noa Lang. Dat de Nederlandse smaakmaker op termijn een stap hogerop zal zetten, staat buiten kijf. Club hoopt evenwel om hem minstens tot na het seizoen aan boord te houden. Al wordt dat niet evident. "We zien wel wat er in januari gebeurt. Als er een onmogelijk te weigeren bod op hem komt, dan kunnen wij hem niet tegenhouden", vatte coach Philippe Clement de situatie enkele weken geleden nog samen.

De kansen op zo'n 'niet te weigeren bod' zijn echter weer flink afgenomen. Eén van de clubs die Lang op het verlanglijstje heeft staan en ook in staat is om een fors bedrag op tafel te leggen, is immers Arsenal FC. De Gunners willen in januari ook een extra (flank)aanvaller aantrekken. Maar het voetbalmedium 101 Great Goals meldt nu dat Lang géén toptarget is in het Emirates Stadium. De Londense club zou immers vol inzetten op Dejan Kulusevski.

EERSTE BOD
De 21-jarige international van Zweden ligt momenteel onder contract bij Juventus, maar moet daar doorgaans vrede nemen met een invallersrol. En het lijkt Arsenal menens om hem binnen te halen. Volgens SportWitness hebben de Gunners al een eerste bod uitgebracht. Het zou gaan om een ruilconstructie, waarbij Nicolas Pepe de omgekeerde beweging maakt. Het is niet duidelijk of Juve ook bereid is om mee te werken. Pas wanneer Kulusevski onhaalbaar blijkt, zou Arsenal doorschakelen naar alternatieve pistes zoals Lang. Club hoeft zich dus nog geen grote zorgen te maken.

LEES OOK: 'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Zou Lang een basisspeler zijn bij het huidige Arsenal?

Meest recent

Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

11
11
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

21
21
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

128
128
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

59
59
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

25
25
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

70
70
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

50
50
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

21
21
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

111
111
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

228
228
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

108
108
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

323
323
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

43
43
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

194
194
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

61
61
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

267
267
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

76
76
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

397
397
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

206
206
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

472
472
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

274
274
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

71
71
Doorbraak onder Garcia: "WK is een jongensdroom"

Onder Rudi Garcia komen een aantal Rode Duivels boven water. Zo was er gisteren een uitblinker die ...

123
123
Verheyen en Degryse over Garcia: "Zou laf zijn van de bond"

Rudi Garcia krijgt de volle laag vanuit bepaalde hoek. De kritiek is deels terecht, deels ...

237
237
Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Rudi Garcia heeft de Belgen naar het WK geloodst. Dat is een goede prestatie, maar zeker niet ...

152
152

Meer sportnieuws