'Club Brugge krijgt boost in transferdossier Lang'

door
'Club Brugge krijgt boost in transferdossier Lang'

Het bestuur van Club Brugge wordt tijdens de wintermercato opgezadeld met een duidelijke taak. Tenzij Blauw-Zwart na de winterstop nog steeds op drie fronten actief is, lijkt de huidige kern in de breedte voldoende sterk. Het wordt dus vooral zaak om de sterkhouders uit handen van buitenlandse clubs te houden.


Met name dan Noa Lang. Dat de Nederlandse smaakmaker op termijn een stap hogerop zal zetten, staat buiten kijf. Club hoopt evenwel om hem minstens tot na het seizoen aan boord te houden. Al wordt dat niet evident. "We zien wel wat er in januari gebeurt. Als er een onmogelijk te weigeren bod op hem komt, dan kunnen wij hem niet tegenhouden", vatte coach Philippe Clement de situatie enkele weken geleden nog samen.

De kansen op zo'n 'niet te weigeren bod' zijn echter weer flink afgenomen. Eén van de clubs die Lang op het verlanglijstje heeft staan en ook in staat is om een fors bedrag op tafel te leggen, is immers Arsenal FC. De Gunners willen in januari ook een extra (flank)aanvaller aantrekken. Maar het voetbalmedium 101 Great Goals meldt nu dat Lang géén toptarget is in het Emirates Stadium. De Londense club zou immers vol inzetten op Dejan Kulusevski.

EERSTE BOD
De 21-jarige international van Zweden ligt momenteel onder contract bij Juventus, maar moet daar doorgaans vrede nemen met een invallersrol. En het lijkt Arsenal menens om hem binnen te halen. Volgens SportWitness hebben de Gunners al een eerste bod uitgebracht. Het zou gaan om een ruilconstructie, waarbij Nicolas Pepe de omgekeerde beweging maakt. Het is niet duidelijk of Juve ook bereid is om mee te werken. Pas wanneer Kulusevski onhaalbaar blijkt, zou Arsenal doorschakelen naar alternatieve pistes zoals Lang. Club hoeft zich dus nog geen grote zorgen te maken.

LEES OOK: Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Zou Lang een basisspeler zijn bij het huidige Arsenal?

Meest recent

'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

12
12
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

135
135
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

24
24
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

70
70
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

119
119
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

252
252
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

109
109
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

57
57
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

52
52
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

55
55
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

129
129
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

130
130
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

364
364
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

70
70
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

28
28
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

137
137
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

148
148
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

71
71
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

767
767
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

258
258
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

130
130
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

473
473
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

221
221
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

402
402

Meer sportnieuws