'Martinez dreigt Duivels-titularis thuis te laten van WK'

door
'Martinez dreigt Duivels-titularis thuis te laten van WK'

Vanavond staat voor de Rode Duivels de laatste opdracht in de WK-kwalificatie op het programma. De wedstrijd tegen Wales kan in principe wel worden gecatalogeerd als overbodig, gezien de Belgen hun ticket voor Qatar 2022 inmiddels al op zak hebben.


Enkel dreigen de Duivels wel hun eerste plaats op de FIFA-ranking kwijt te spelen, indien er niet wordt gewonnen. Het wordt voor Christian Benteke & co dan ook zaak om het kopje er tóch bij te houden, en trachten de drie punten mee te nemen uit Cardiff. Sowieso is het voor Big Ben een nieuwe belangrijke opdracht, nadat hij afgelopen zaterdag eindelijk nog eens aan een wedstrijd mocht beginnen voor België.

Dat zal vanavond niet anders zijn, gezien zoals geweten zowel Romelu Lukaku als Michy Batshuayi in de lappenmand liggen. Meer nog dan tegen een zwakker land als Estland, is het tegen Wales dan ook een uitgelezen mogelijkheid voor de aanvaller van Palace om te bewijzen dat hij zijn plaats heeft in de selectie.

Opnieuw geen WK-selectie?
Want ondanks het feit dat Benteke nog steeds al derde in de pikorde van centrumaanvallers staat, dreigt hij straks opnieuw het WK te missen. Martinez gaf eerder al aan dat hij ‘tijdens grote toernooien maar twee diepe aanvallers kan meenemen’. Op dit moment lijkt hij het op die manier dus te moeten afleggen tegen Lukaku en Batshuayi. Ook de twee eerdere WK’s van deze generatie was Benteke afwezig. In Brazilië 2014 was de aanvaller geblesseerd, in Rusland viel hij als één van de laatsten uit de boot, iets wat ook straks opnieuw tot de mogelijkheden behoort.

LEES OOK: Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

Moet hij mee naar het WK?

Meest recent

Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

17
17
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

147
147
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

85
85
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

208
208
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

127
127
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

278
278
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

32
32
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

86
86
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

191
191
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

137
137
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

138
138
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

536
536
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

189
189
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

451
451
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

404
404
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

542
542
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

199
199
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

409
409
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

306
306
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

567
567
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

654
654
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

97
97
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

469
469
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

304
304
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

328
328

Meer sportnieuws