Noa Lang kan niet overtuigen, miljoenen minder voor Club?

door
Noa Lang kan niet overtuigen, miljoenen minder voor Club?

Noa Lang ontpopte zich bij Club Brugge in geen tijd tot één van de smaakmakers van de Jupiler Pro League, en lijkt straks te zullen vertrekken voor aardig wat meer miljoenen dan dat hij door de Bruggelingen werd aangetrokken.


Zo klinkt het in de wandelgangen dat ploegen als Arsenal, AC Milan en eerder ook Leeds United als interesse zouden hebben getoond. Afgaande op de prestaties van Lang in België, maar ook in de Champions League, lijkt Blauw-Zwart zich al rijk te mogen rekenen. De marktwaarde van de Nederlander bedraagt momenteel 25 miljoen euro, en staat Club in een goede onderhandelingspositie door het feit dat het contract van Lang nog loopt tot 2025.

Sedert vorige maand behoort de flankspeler ook tot de selectie van Oranje, maar daar loopt het toch nog niet zoals gewenst. Zo zegt ook Youri Mulder in Het Laatste Nieuws. Volgens Mulder ontbreekt het Lang bij het nationale elftal van Nederland aan het nodige vertrouwen dat hij bij Club Brugge wél heeft. “Hij viel in aan de linkerkant, maar hij zit niet in zijn allerbeste vorm. Hij is bij Oranje niet dat ‘braniemannetje’ dat hij bij Brugge is. En Lang moet het wel hebben van die branie”, klonk het namelijk.

Club supportert voor Oranje
Ook tegenover Ziggo Sport had Mulder wat op te merken over Lang. “Lang had problemen in de samenwerking met Denzel Dumfries. Hij blokkeerde Dumfries vaak. Dumfries is een speler die er overheen wil. Maar als de rechtsbuiten dan in de weg staat. Tja, dan …” Hopelijk loopt het voor Oranje én Lang vanavond wat beter tegen Noorwegen, want anders dreigen ze het WK nog te mislopen. En pas dán zou Club Brugge zich vermoedelijk heel wat euro’s door de neus geboord zien.

LEES OOK: Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Zal Club Brugge dan heel wat geld mislopen?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

46
46
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

19
19
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

44
44
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

17
17
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

82
82
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

162
162
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

148
148
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

55
55
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

125
125
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

59
59
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

48
48
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

100
100
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

283
283
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

250
250
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

142
142
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

487
487
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

371
371
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1283
1283
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

688
688
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

250
250
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

180
180
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

387
387
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

175
175
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

346
346

Meer sportnieuws