Noa Lang kan niet overtuigen, miljoenen minder voor Club?

door
Noa Lang kan niet overtuigen, miljoenen minder voor Club?

Noa Lang ontpopte zich bij Club Brugge in geen tijd tot één van de smaakmakers van de Jupiler Pro League, en lijkt straks te zullen vertrekken voor aardig wat meer miljoenen dan dat hij door de Bruggelingen werd aangetrokken.


Zo klinkt het in de wandelgangen dat ploegen als Arsenal, AC Milan en eerder ook Leeds United als interesse zouden hebben getoond. Afgaande op de prestaties van Lang in België, maar ook in de Champions League, lijkt Blauw-Zwart zich al rijk te mogen rekenen. De marktwaarde van de Nederlander bedraagt momenteel 25 miljoen euro, en staat Club in een goede onderhandelingspositie door het feit dat het contract van Lang nog loopt tot 2025.

Sedert vorige maand behoort de flankspeler ook tot de selectie van Oranje, maar daar loopt het toch nog niet zoals gewenst. Zo zegt ook Youri Mulder in Het Laatste Nieuws. Volgens Mulder ontbreekt het Lang bij het nationale elftal van Nederland aan het nodige vertrouwen dat hij bij Club Brugge wél heeft. “Hij viel in aan de linkerkant, maar hij zit niet in zijn allerbeste vorm. Hij is bij Oranje niet dat ‘braniemannetje’ dat hij bij Brugge is. En Lang moet het wel hebben van die branie”, klonk het namelijk.

Club supportert voor Oranje
Ook tegenover Ziggo Sport had Mulder wat op te merken over Lang. “Lang had problemen in de samenwerking met Denzel Dumfries. Hij blokkeerde Dumfries vaak. Dumfries is een speler die er overheen wil. Maar als de rechtsbuiten dan in de weg staat. Tja, dan …” Hopelijk loopt het voor Oranje én Lang vanavond wat beter tegen Noorwegen, want anders dreigen ze het WK nog te mislopen. En pas dán zou Club Brugge zich vermoedelijk heel wat euro’s door de neus geboord zien.

LEES OOK: 'Club koestert toptalent: masterplan ligt klaar

Zal Club Brugge dan heel wat geld mislopen?

Meest recent

'Club koestert toptalent: masterplan ligt klaar

Net zoals de meeste andere clubs geeft ook Club Brugge tijdens zijn winterstage de kans aan enkele ...

38
38
Zware rel in Spanje: Vini clasht met Simeone

Real Madrid heeft zich donderdagavond geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup dankzij een ...

50
50
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 6M-toptransfer'

Club Brugge kijkt deze winter nadrukkelijk naar versterking. Intern ligt één dossier ...

175
175
'Verrassende bliksemterugkeer Carrasco naar Europa'

Voor Yannick Carrasco lijkt zijn carrière bij de Rode Duivels er stilaan op te zitten. De ...

43
43
De Mil legt stevige transfereis op tafel bij AA Gent

AA Gent is zich in Spanje aan het klaarstomen voor de tweede seizoenshelft. De Buffalo's hopen ...

119
119
'Anderlecht zoekt doelman: 4 JPL-opties op lijstje'

Het blijft voorlopig nog altijd wachten tot de mercato helemaal losbarst bij Anderlecht. Het moet ...

220
220
Spaanse pers uit zijn dak na Supercopa-optreden Courtois

Aanstaande zondag wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. En degenen ...

263
263
Zware winterprik heeft gevolgen: bekermatchen in gevaar?

Komende weekend gaat de bal níét aan het rollen op de Belgische (amateur)velden. Door ...

153
153
Nainggolan richting Patro: "Radja en Stijnen? Vuurwerk!"

Een week voor de tweede seizoenshelft van start gaat, is de Challenger Pro League in de ban van een ...

119
119
Titelstrijd blijft leven: Arsenal ontsnapt tegen Liverpool

In Engeland waren de ogen donderdagavond op het Emirates Stadium gericht voor het duel tussen de ...

87
87
Hasi doet Anderlecht-fans vrezen met transferstatement

RSC Anderlecht begint binnen exact één week aan de tweede seizoenshelft met een ...

246
246
Puike Courtois zorgt voor droomfinale, eerste prijs PSG

De Supercopa de España krijgt komend weekend een gedroomde finale. Daags na FC Barcelona wist ...

74
74
Vanaken of Tzolis? Gouden Schoen verdeelt Club-kleedkamer

Aanstaande zondag vormt het Silt in Middelkerke het schouwtoneel voor de uitereiking van de 72ste ...

142
142
"Onmenselijk" - onthutsende getuigenis Essevee en Vandenbroeck

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

256
256
Nieuwe miljoenendeal Genk: "Maar níét in de winter"

KRC Genk lijkt in 2026 opnieuw afscheid te moeten nemen van enkele smaakmakers. Zo is de kans ...

712
712
'Conte schrikt zich hoedje: nieuwe wending De Bruyne'

SSC Napoli raakte woensdagavond niet voorbij Hellas Verona (2-2) en liep zo opnieuw averij op in de ...

680
680
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht wil deze winter geen tijd verliezen. Maar terwijl iedereen op een grote naam wacht, duikt ...

564
564
Westerlo casht op Rommens, prijskaartje Gandelman bekend

De wintermercato is sinds afgelopen dinsdag ook officieel geopend voor de Belgische clubs. Een ...

136
136
Club-spelers kijken plots op: onverwachte gast bij oefenpot

Ook bij Club Brugge zit de winterstage er bijna op, vrijdag keert de vicekampioen terug vanuit ...

434
434
'City doet mercato daveren: rugnummer ligt al klaar'

In de Engelse Premier League is Manchester City tegenvallend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. ...

152
152
'Kompany wordt verwend: Bayern grijpt fors in met Kane'

Voor Bayern München zit de winterstop er zo goed als op, aanstaande zondag hervatten de troepen ...

131
131
Enorm verrassende Gouden Schoen? Burgess reageert héérlijk

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Club Brugge-aanvaller Christos Tzolis wordt op ...

363
363
Hayen gerustgesteld: Genk haalt directe vervanger

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

397
397
“Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve voetbalcarrière de wereld verbazen. Momenteel is ...

74
74
Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

Daags voor de terugreis naar België stond er voor Club Brugge nog een oefenmatch tegen Sturm ...

464
464

Meer sportnieuws