Noa Lang kan niet overtuigen, miljoenen minder voor Club?

511
Noa Lang kan niet overtuigen, miljoenen minder voor Club?

Noa Lang ontpopte zich bij Club Brugge in geen tijd tot één van de smaakmakers van de Jupiler Pro League, en lijkt straks te zullen vertrekken voor aardig wat meer miljoenen dan dat hij door de Bruggelingen werd aangetrokken.


Zo klinkt het in de wandelgangen dat ploegen als Arsenal, AC Milan en eerder ook Leeds United als interesse zouden hebben getoond. Afgaande op de prestaties van Lang in België, maar ook in de Champions League, lijkt Blauw-Zwart zich al rijk te mogen rekenen. De marktwaarde van de Nederlander bedraagt momenteel 25 miljoen euro, en staat Club in een goede onderhandelingspositie door het feit dat het contract van Lang nog loopt tot 2025.

Sedert vorige maand behoort de flankspeler ook tot de selectie van Oranje, maar daar loopt het toch nog niet zoals gewenst. Zo zegt ook Youri Mulder in Het Laatste Nieuws. Volgens Mulder ontbreekt het Lang bij het nationale elftal van Nederland aan het nodige vertrouwen dat hij bij Club Brugge wél heeft. “Hij viel in aan de linkerkant, maar hij zit niet in zijn allerbeste vorm. Hij is bij Oranje niet dat ‘braniemannetje’ dat hij bij Brugge is. En Lang moet het wel hebben van die branie”, klonk het namelijk.

Club supportert voor Oranje
Ook tegenover Ziggo Sport had Mulder wat op te merken over Lang. “Lang had problemen in de samenwerking met Denzel Dumfries. Hij blokkeerde Dumfries vaak. Dumfries is een speler die er overheen wil. Maar als de rechtsbuiten dan in de weg staat. Tja, dan …” Hopelijk loopt het voor Oranje én Lang vanavond wat beter tegen Noorwegen, want anders dreigen ze het WK nog te mislopen. En pas dán zou Club Brugge zich vermoedelijk heel wat euro’s door de neus geboord zien.

LEES OOK: Noa Lang verrast vriend en vijand: "Ik wil je hebben"

Zal Club Brugge dan heel wat geld mislopen?

Meest recent

'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

2
2
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

13
13
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

59
59
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

56
56
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

35
35
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

142
142
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

137
137
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

25
25
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

188
188
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

110
110
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

193
193
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

193
193
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

270
270
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

211
211
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

280
280
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

442
442
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

206
206
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

196
196
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

172
172
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

154
154
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

223
223
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

142
142
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

62
62

Meer sportnieuws