Noa Lang kan niet overtuigen, miljoenen minder voor Club?

door
Noa Lang kan niet overtuigen, miljoenen minder voor Club?

Noa Lang ontpopte zich bij Club Brugge in geen tijd tot één van de smaakmakers van de Jupiler Pro League, en lijkt straks te zullen vertrekken voor aardig wat meer miljoenen dan dat hij door de Bruggelingen werd aangetrokken.


Zo klinkt het in de wandelgangen dat ploegen als Arsenal, AC Milan en eerder ook Leeds United als interesse zouden hebben getoond. Afgaande op de prestaties van Lang in België, maar ook in de Champions League, lijkt Blauw-Zwart zich al rijk te mogen rekenen. De marktwaarde van de Nederlander bedraagt momenteel 25 miljoen euro, en staat Club in een goede onderhandelingspositie door het feit dat het contract van Lang nog loopt tot 2025.

Sedert vorige maand behoort de flankspeler ook tot de selectie van Oranje, maar daar loopt het toch nog niet zoals gewenst. Zo zegt ook Youri Mulder in Het Laatste Nieuws. Volgens Mulder ontbreekt het Lang bij het nationale elftal van Nederland aan het nodige vertrouwen dat hij bij Club Brugge wél heeft. “Hij viel in aan de linkerkant, maar hij zit niet in zijn allerbeste vorm. Hij is bij Oranje niet dat ‘braniemannetje’ dat hij bij Brugge is. En Lang moet het wel hebben van die branie”, klonk het namelijk.

Club supportert voor Oranje
Ook tegenover Ziggo Sport had Mulder wat op te merken over Lang. “Lang had problemen in de samenwerking met Denzel Dumfries. Hij blokkeerde Dumfries vaak. Dumfries is een speler die er overheen wil. Maar als de rechtsbuiten dan in de weg staat. Tja, dan …” Hopelijk loopt het voor Oranje én Lang vanavond wat beter tegen Noorwegen, want anders dreigen ze het WK nog te mislopen. En pas dán zou Club Brugge zich vermoedelijk heel wat euro’s door de neus geboord zien.

LEES OOK: Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Zal Club Brugge dan heel wat geld mislopen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

44
44
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

26
26
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

112
112
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

35
35
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

34
34
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

14
14
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

77
77
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

53
53
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

73
73
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

349
349
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

25
25
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

63
63
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

192
192
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

31
31
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

59
59
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

246
246
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

51
51
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

238
238
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

149
149
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

388
388
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

159
159
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

215
215
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

255
255
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

353
353

Meer sportnieuws