'Alves krijgt laagste salaris in hele Barça-selectie'

door
'Alves krijgt laagste salaris in hele Barça-selectie'

FC Barcelona heeft zijn eerste aanwinst in het Xavi-tijdperk inmiddels beet. Al kan deze versterking nauwelijks bestempeld worden als nieuwkomer. Zo maakten de Catalanen vrijdag de terugkeer van Dani Alves bekend, die na een afwezigheid van meer dan vijf jaar zijn grote comeback maakt op Camp Nou.


De Braziliaanse back is inmiddels wel alweer 38 jaar oud en speelde al maanden geen officiële wedstrijd meer. Barça nam dus een bepaald risico met zijn terugkeer. Maar langs de andere kant was het allesbehalve een kostelijke operatie voor de club. Nadat zijn contract bij Sao Paulo in onderling overleg werd ontbonden, kon Alves immers transfervrij opgepikt worden. En ook zijn salaris blijkt wel heel goed mee te vallen.

Zo meldt SPORT dat Braziliaan het laagste loon opstrijkt van alle spelers in de A-kern. De vleugelback wou zelf absoluut terugkeren en toonde zich daarom bereid een gigantische inspanning te doen. Aan dat lage salaris is wel een uitgebreid bonus-systeem verbonden. Zo kan Alves zijn inkomsten exponentieel verhogen door allerlei premies voor zowel individuele als teamprestaties.

HALF SEIZOEN
De overeenkomst loopt uiteindelijk tot eind dit seizoen. Daarna zullen beide partijen samenzitten over een eventuele verlenging van het contract. Alves had zelf liever voor een jaartje getekend, zodat zijn contract liep tot aan het WK in Qatar. Maar dat zag de clubleiding uiteindelijk niet zitten. Vanaf januari is de Braziliaan ook effectief inzetbaar, tot die tijd zal hij op de club werken aan zijn fysieke paraatheid.

LEES OOK: Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

Denkt u dat de terugkeer van Alves een succes zal worden?

Meest recent

'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

54
54
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

156
156
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

55
55
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

638
638
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

166
166
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

142
142
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

146
146
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

186
186
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

87
87
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

94
94
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

63
63
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

334
334
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

69
69
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

42
42
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

253
253
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

90
90
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

75
75
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

194
194
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

141
141
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

219
219
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

328
328
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

80
80
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

106
106
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

480
480

Meer sportnieuws