"Door de grote poort terugkeren bij Club? We zullen zien"

door

Club Brugge heeft ook dit seizoen weer een aantal jongere spelers elders gestald om op huurbasis ervaring op te doen. Thomas Van den Keybus en Maxim De Cuyper doen het bijvoorbeeld erg goed bij KVC Westerlo. Loïs Openda is dan weer een sterkhouder bij het Nederlandse Vitesse.


De 23-jarige spits wordt voor het tweede jaar op rij uitgeleend aan de club uit Arnhem. Doorgaans staat hij er in de basis en met 6 doelpunten en 1 assist in 18 officiële duels kan hij behoorlijke statistieken voorleggen. Daarnaast is Openda een belangrijke pion bij de nationale beloften. Met 5 doelpunten is hij momenteel zelfs de Belgische topschutter in de EK-kwalificatiecampagne. Hij lijkt dan ook stilaan klaar voor een nieuwe kans bij Club Brugge.

Daar loopt zijn contract in ieder geval nog door tot medio 2024. Maar voorlopig kan Openda nog geen uitsluitsel geven over zijn toekomst. "Door de grote poort terugkeren bij Club? We zullen zien. Momenteel ben ik enkel gefocust op Vitesse. Ik wil mijn prestaties hier nog verbeteren en mijn doelpuntentotaal verdubbelen", klinkt het bij RTBF.

INAUW CONTACT
Wat Club precies met hem van plan is, is evenmin bekend. Maar de Bruggelingen onderhouden wel een directe lijn met hun huurling. "Ik sta in nauw contact met de scouts van Club Brugge, die mijn prestaties wekelijks evalueren. Achteraf bekeken zeg ik tegen mezelf dat die moeilijke periode daar, me goed heeft gedaan. Ik hield toen vol, ook al was mijn zelfvertrouwen bij momenten erg laag. En vandaag ben ik mentaal erg sterk", aldus Openda.

LEES OOK: Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Club moet Openda volgend seizoen een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Benfica-Real stilgelegd: Vinicius stapt van het veld

Drie weken na hun thriller op de slotspeeldag van de league phase staan Benfica en Real Madrid ...

12
12
Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Vorig seizoen schopte Club Brugge het knap tot de achtste finales van de Champions League. Deze ...

8
8
'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

34
34
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

76
76
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

40
40
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

268
268
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

509
509
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

486
486
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

339
339
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

328
328
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

234
234
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

572
572
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

236
236
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

83
83
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

278
278
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

82
82
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

441
441
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

195
195
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

72
72
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

46
46
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

73
73
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

195
195
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

119
119
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

63
63
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

263
263

Meer sportnieuws