"Door de grote poort terugkeren bij Club? We zullen zien"

door

Club Brugge heeft ook dit seizoen weer een aantal jongere spelers elders gestald om op huurbasis ervaring op te doen. Thomas Van den Keybus en Maxim De Cuyper doen het bijvoorbeeld erg goed bij KVC Westerlo. Loïs Openda is dan weer een sterkhouder bij het Nederlandse Vitesse.


De 23-jarige spits wordt voor het tweede jaar op rij uitgeleend aan de club uit Arnhem. Doorgaans staat hij er in de basis en met 6 doelpunten en 1 assist in 18 officiële duels kan hij behoorlijke statistieken voorleggen. Daarnaast is Openda een belangrijke pion bij de nationale beloften. Met 5 doelpunten is hij momenteel zelfs de Belgische topschutter in de EK-kwalificatiecampagne. Hij lijkt dan ook stilaan klaar voor een nieuwe kans bij Club Brugge.

Daar loopt zijn contract in ieder geval nog door tot medio 2024. Maar voorlopig kan Openda nog geen uitsluitsel geven over zijn toekomst. "Door de grote poort terugkeren bij Club? We zullen zien. Momenteel ben ik enkel gefocust op Vitesse. Ik wil mijn prestaties hier nog verbeteren en mijn doelpuntentotaal verdubbelen", klinkt het bij RTBF.

INAUW CONTACT
Wat Club precies met hem van plan is, is evenmin bekend. Maar de Bruggelingen onderhouden wel een directe lijn met hun huurling. "Ik sta in nauw contact met de scouts van Club Brugge, die mijn prestaties wekelijks evalueren. Achteraf bekeken zeg ik tegen mezelf dat die moeilijke periode daar, me goed heeft gedaan. Ik hield toen vol, ook al was mijn zelfvertrouwen bij momenten erg laag. En vandaag ben ik mentaal erg sterk", aldus Openda.

LEES OOK: Zorgen om Duivels: "Van hem zal het niet komen op het WK..."

Club moet Openda volgend seizoen een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

9
9
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

47
47
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

8
8
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

85
85
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

35
35
Defensie en spitsen Duivels: Alderweireld geeft voorkeur

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

163
163
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

52
52
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

165
165
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

339
339
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

233
233
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

57
57
Doorbraak onder Garcia: "WK is een jongensdroom"

Onder Rudi Garcia komen een aantal Rode Duivels boven water. Zo was er gisteren een uitblinker die ...

113
113
Verheyen en Degryse over Garcia: "Zou laf zijn van de bond"

Rudi Garcia krijgt de volle laag vanuit bepaalde hoek. De kritiek is deels terecht, deels ...

206
206
Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Rudi Garcia heeft de Belgen naar het WK geloodst. Dat is een goede prestatie, maar zeker niet ...

136
136
Weelde voor Garcia: "Ik hoop in de basis te blijven staan"

Rudi Garcia mocht gisteren een feestje vieren. De WK-kwalificatie is een feit. Opdracht volbracht. ...

111
111
Plotse lof voor Garcia: "We zijn op de goede weg"

Het is hommeles tussen Rudi Garcia en Het Laatste Nieuws. Na de WK-kwalificatie stellen ze de ...

101
101
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

157
157
Witsel weet niet wat hij ziet: "Dit was héél emotioneel"

Na ongeveer een uur spelen bracht Rudi Garcia Axel Witsel in het veld. Hij gaf het Luikse publiek zo ...

195
195
Onthuld: 'Mannaert verkoos deze topcoach boven Garcia'

Na het behoud in de A-divisie van de Nations League, heeft Rudi Garcia ook zijn tweede grote target ...

424
424
Garcia vs. De Bilde: is dít de reden voor spanningen?

De Rode Duivels vierden dinsdagavond een uitgebreid feestje na hun kwalificatie voor het WK 2026. ...

529
529
Twee nieuwe WK-sprookjes, opsteker Duivels bij loting

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht geplaatst voor het WK in Canada, Mexico en de ...

241
241
'De Cat grof wild: transferplannen Anderlecht bekend'

Door de vroegtijdige uitschakeling van de Belgische ploeg op het WK U17, is Nathan De Cat ruim op ...

402
402
‘Druk op García stijgt: Belgische topcoach klopt al aan’

De druk op Rudi García wordt met de dag zwaarder: de resultaten vallen nog mee, maar op het ...

356
356
België naar WK: buitenlandse pers smult van één Rode Duivel

Als de balletjes op vijf december in de trommel gaan voor de loting van de groepsfase op het WK ...

466
466

Meer sportnieuws