"Door de grote poort terugkeren bij Club? We zullen zien"

826 stemmen

Club Brugge heeft ook dit seizoen weer een aantal jongere spelers elders gestald om op huurbasis ervaring op te doen. Thomas Van den Keybus en Maxim De Cuyper doen het bijvoorbeeld erg goed bij KVC Westerlo. Loïs Openda is dan weer een sterkhouder bij het Nederlandse Vitesse.


De 23-jarige spits wordt voor het tweede jaar op rij uitgeleend aan de club uit Arnhem. Doorgaans staat hij er in de basis en met 6 doelpunten en 1 assist in 18 officiële duels kan hij behoorlijke statistieken voorleggen. Daarnaast is Openda een belangrijke pion bij de nationale beloften. Met 5 doelpunten is hij momenteel zelfs de Belgische topschutter in de EK-kwalificatiecampagne. Hij lijkt dan ook stilaan klaar voor een nieuwe kans bij Club Brugge.

Daar loopt zijn contract in ieder geval nog door tot medio 2024. Maar voorlopig kan Openda nog geen uitsluitsel geven over zijn toekomst. "Door de grote poort terugkeren bij Club? We zullen zien. Momenteel ben ik enkel gefocust op Vitesse. Ik wil mijn prestaties hier nog verbeteren en mijn doelpuntentotaal verdubbelen", klinkt het bij RTBF.

INAUW CONTACT
Wat Club precies met hem van plan is, is evenmin bekend. Maar de Bruggelingen onderhouden wel een directe lijn met hun huurling. "Ik sta in nauw contact met de scouts van Club Brugge, die mijn prestaties wekelijks evalueren. Achteraf bekeken zeg ik tegen mezelf dat die moeilijke periode daar, me goed heeft gedaan. Ik hield toen vol, ook al was mijn zelfvertrouwen bij momenten erg laag. En vandaag ben ik mentaal erg sterk", aldus Openda.

LEES OOK: Openda verlost van Juventus en heeft nieuwe club beet

Club moet Openda volgend seizoen een nieuwe kans geven ...

Meest recent

'Anderlecht nu helemaal los: komst spelmaker in stroomversnelling'

RSC Anderlecht heeft zijn vierde zomeraanwinst binnen. Woensdagavond werd de Finse flankaanvaller ...

273
273
Club ziet transfer crashen: toptarget krijgt harde boodschap

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

304
304
Kompany kijkt op: drastische transferbeslissing Bayern

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

85
85
Witte rook: Anderlecht presenteert nieuwe topaanvaller

Nadat het eerder al versterking haalde voor de defensie en het middenveld, heeft RSC Anderlecht ook ...

531
531
Club haalt international binnen: transfersom valt lager uit

Club Brugge heeft zijn vierde aanwinst van de zomermercato zo goed als beet. Behoudens last-minute ...

357
357
Contract tot 2028: Janssen heeft opvallende nieuwe club

Met Vincent Janssen heeft de Jupiler Pro League één van zijn smaakmakers van de ...

86
86
Cercle strikt Belgische aanwinst, ook Charleroi versterkt middenveld

Nog anderhalve week te gaan en het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat van start. De ...

35
35
Onverwachte climax DAZN-soap: groot nieuws voor voetbalkijker

De Pro League kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Niet alleen onthulde het zijn nieuwe ...

537
537
'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Club Brugge staat op punt om zijn achterhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Volgens ...

679
679
'Arsenal wil titel verlengen: monstersom voor PL-smaakmaker'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

179
179
‘Anderlecht slaat toe: geniale 10 met gouden linker’

Anderlecht zoekt deze zomer extra creativiteit en is daarbij op een opvallend spoor beland. Het ...

723
723
'Plots nieuwe opening voor transfer De Ketelaere naar PSG'

Hij genoot de voorbije dagen van een welverdiende vakantie in het gezelschap van onder meer Kevin De ...

72
72
Godts spreekt klare taal over mogelijke transfer

Het bleek uiteindelijk net niet genoeg voor een plaats in de WK-selectie van de Rode Duivels, maar ...

87
87
'Standard troeft Essevee af voor nieuwste aanwinst'

Iets meer dan een week voor de start van het seizoen in de Jupiler Pro League zijn de meeste ...

174
174
De Bruyne en De Ketelaere laten internet ontploffen

Kevin De Bruyne geniet momenteel van een vakantie op Ibiza, maar de Rode Duivel zorgt ook naast het ...

91
91
'Hasi blijft Belgisch gaan en klopt nu ook aan bij Union'

Besnik Hasi werd in februari op straat gezet bij Anderlecht omdat de resultaten tegenvielen, maar ...

112
112
Grote verrassing: Pro League en DAZN samen verder tot 2030

Het vorige seizoen was bijzonder tumultueus voor de Belgische voetbalclubs én ...

279
279
Anderlecht heeft aanwinst beet: coach bevestigt transfer

Anderlecht zit met de volle focus bij zijn terugwedstrijd van donderdagavond tegen Hammarby in de ...

494
494
Standard is toptalent definitief kwijt

Standard droomt volgend seizoen van een Europees ticket en heeft daarvoor deze zomer al de nodige ...

101
101
Leko haalt keihard uit naar concurrenten: "Dat is raar"

Binnen twee dagen gaat het Belgische voetbalseizoen officieel van start met de Supercup. Die wordt ...

421
421
Alarmbellen gaan af: Genk slikt wéér pandoering

Een dikke week voor de start van de competitie lijken ze bij KRC Genk met zorgen te zitten. De ...

422
422
Bruno doet oproep aan de fans van Anderlecht

Het is morgen al een cruciaal duel voor RSC Anderlecht. Er moét gewonnen worden van Hammarby, ...

346
346
Lokeren rondt zeer lucratieve transfer officieel af

Net zoals elke Belgische club leeft ook Sporting Lokeren van de transfergelden van uitgaande ...

112
112
Realistische Kana: "Zijn geen favoriet tegen Hammbarby"

RSC Anderlecht speelde degelijk, maar zeker niet overweldigend goed tegen Hammarby. Dat kan ook niet ...

255
255
Cercle Brugge pakt uit met enorme stunttransfer

Cercle Brugge heeft zopas een nieuwe speler voorgesteld. De Bruggelingen wisten voor een toch wel ...

205
205

Meer sportnieuws