The Sun voorspelt pittige tweestrijd om De Ketelaere

1029
The Sun voorspelt pittige tweestrijd om De Ketelaere

Op Odilon Kossounou na, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om al zijn steunpilaren aan boord te houden. Maar het lijkt onwaarschijnlijk dat Blauw-Zwart dat trucje na het huidige seizoen opnieuw kan herhalen. Met name rond Charles De Ketelaere weerklinken de vertrekgeruchten steeds luider.


Het Brugse goudhaantje is dan ook bezig aan een sterk seizoen. Zo maakte hij indruk op Champions League-niveau en toonde hij zich bij de Rode Duivels met een geslaagde invalbeurt in de troostfinale van de Nations League. Die knappe prestaties hebben hem in de kijker van verschillende buitenlandse ploegen geplaatst. Zo meldde het Italiaanse CalcioMercato vrijdag nog dat CDK op het verlanglijstje staat bij het Tottenham Hotspur van coach Antonio Conte.

Dat bericht wordt nu ook gedeeld door The Sun. De Engelse tabloid verwacht evenwel dat Tottenham zware concurrentie zal krijgen van AC Milan. De Rossoneri tonen al een tijdje belangstelling in De Ketelaere. Bovendien strijden ze momenteel volop voor de Italiaanse titel. Om de kansen op de Scudetto kracht bij te zetten, zou Milan dan ook enkele gerichte winteraankopen willen aantrekken. Tottenham zou dan weer in januari willen toeslaan om de concurrentie te snel af te zijn.

GEEN WINTERTRANSFER
Maar beide ploegen lijken een wintertransfer op voorhand te mogen vergeten. De Ketelaere lijkt immers niet van plan om Club Brugge midden in het seizoen te verlaten. En Blauw-Zwart is evenmin geneigd om mee te werken aan een vertrek in januari. Ploegmaat Hans Vanaken liet deze week bij HLN Sportcast alvast verstaan dat hij er vanuit gaat dat zowel De Ketelaere als Noa Lang, na de wintermercato nog steeds bij Club spelen.

LEES OOK: De Ketelaere scoort na 10 maanden en doet opvallende bekentenis

De Ketelaere speelt volgend seizoen in het buitenland ...

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

39
39
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

44
44
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

69
69
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

65
65
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

134
134
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

183
183
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

69
69
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

97
97
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

68
68
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

117
117
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

78
78
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

202
202
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

118
118
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

100
100
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

933
933
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

156
156
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

106
106
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

42
42
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

393
393
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

431
431
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

414
414

Meer sportnieuws