The Sun voorspelt pittige tweestrijd om De Ketelaere

1029 stemmen
The Sun voorspelt pittige tweestrijd om De Ketelaere

Op Odilon Kossounou na, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om al zijn steunpilaren aan boord te houden. Maar het lijkt onwaarschijnlijk dat Blauw-Zwart dat trucje na het huidige seizoen opnieuw kan herhalen. Met name rond Charles De Ketelaere weerklinken de vertrekgeruchten steeds luider.


Het Brugse goudhaantje is dan ook bezig aan een sterk seizoen. Zo maakte hij indruk op Champions League-niveau en toonde hij zich bij de Rode Duivels met een geslaagde invalbeurt in de troostfinale van de Nations League. Die knappe prestaties hebben hem in de kijker van verschillende buitenlandse ploegen geplaatst. Zo meldde het Italiaanse CalcioMercato vrijdag nog dat CDK op het verlanglijstje staat bij het Tottenham Hotspur van coach Antonio Conte.

Dat bericht wordt nu ook gedeeld door The Sun. De Engelse tabloid verwacht evenwel dat Tottenham zware concurrentie zal krijgen van AC Milan. De Rossoneri tonen al een tijdje belangstelling in De Ketelaere. Bovendien strijden ze momenteel volop voor de Italiaanse titel. Om de kansen op de Scudetto kracht bij te zetten, zou Milan dan ook enkele gerichte winteraankopen willen aantrekken. Tottenham zou dan weer in januari willen toeslaan om de concurrentie te snel af te zijn.

GEEN WINTERTRANSFER
Maar beide ploegen lijken een wintertransfer op voorhand te mogen vergeten. De Ketelaere lijkt immers niet van plan om Club Brugge midden in het seizoen te verlaten. En Blauw-Zwart is evenmin geneigd om mee te werken aan een vertrek in januari. Ploegmaat Hans Vanaken liet deze week bij HLN Sportcast alvast verstaan dat hij er vanuit gaat dat zowel De Ketelaere als Noa Lang, na de wintermercato nog steeds bij Club spelen.

LEES OOK: Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

De Ketelaere speelt volgend seizoen in het buitenland ...

Meest recent

Opvolger Vrancken: STVV-fans hebben één grote voorkeur

Wouter Vrancken besloot om er de brui aan te geven bij STVV. Stoppen op een hoogtepunt, wat wel te ...

1
1
Fans van Anderlecht willen maar één man als coach

Jérémy Taravel gaat komend seizoen niet meer de hoofdtrainer zijn van RSC Anderlecht. ...

219
219
Sporting Hasselt strikt voormalige speler van Union SG

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League en het is duidelijk dat er ...

31
31
Anderlecht slaat toe met twee nieuwe contracten

We haalden al aan dat RSC Anderlecht weer meer gaat inzetten op ervaren spelers, zoals onder Jesper ...

129
129
Nazi-groet bij Club Brugge: bondsparket velt verdict

Club Brugge verkeert in een roes sinds het zich in Mechelen tot landskampioen kroonde. Het feest ...

165
165
'Here we go: Antwerp dokt voor eerste zomeraanwinst'

Antwerp sloot een teleurstellend seizoen afgelopen weekend af op de elfde plaats in het klassement. ...

222
222
Verhaeghe laat geen traan om titelheld: ‘Ander en beter’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter de schermen is er opnieuw een harde keuze ...

542
542
'Verhaeghe verklapt volgende toptransfer Club Brugge'

Het succes eist straks wellicht opnieuw zijn tol bij Club Brugge, want behalve meubelstukken Brandon ...

464
464
Lukaku geeft gouden raad aan De Cat: "Doe zoals Doku"

De pijnlijke nederlaag tegen Union betekent wellicht een afscheid in mineur voor Nathan De Cat, die ...

368
368
Sam Kerkhofs & Rik Verheye clashen: Frustraties borrelen op

Het seizoen van Sporting Hasselt werd een ware emotionele en sportieve rollercoaster. De Limburgers ...

122
122
'Bliksemvertrek Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Het succes van Club Brugge heeft vele vaders, maar samen met Christos Tzolis en Hans Vanaken is ...

463
463
Antwerp in rouw: 21-jarige ex-speler plots overleden

De voetbalwereld is zopas opgeschrikt door een dramatisch bericht. Verschillende kanalen melden ...

0
0
'Club Brugge kan cashen: Tzolis flirt met grootmacht'

Zelf durft hij een derde seizoen bij Club Brugge voorlopig nog altijd niet volledig uit te ...

227
227
‘Union flikt het weer: boomlange verdediger is binnen’

Union SG heeft de afgelopen jaren bewezen over een briljante transferstrategie te beschikken. De ...

211
211
Paleisrevolutie Club: Madou verduidelijkt na Rigaux

Devy Rigaux is officieel van Club Brugge naar Feyenoord. De beleidsbepaler was een belangrijke ...

186
186
'Axel Witsel schokt iedereen met toekomstkeuze'

Axel Witsel maakte één van de grootste teleurstellingen van zijn carrière mee. ...

297
297
‘Enorme transferverrassing Lukaku in de maak’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man bij de ...

639
639
Taravel komt met duidelijke boodschap voor Anderlecht

RSC Anderlecht kende weer een teleurstellend seizoen zonder prijs. Jérémy Taravel wist ...

237
237
Hans Vanaken betovert Brugse fans met ongezien gebaar

Een paar dagen na het veiligstellen van de landstitel is de euforie in Brugge nog lang niet ...

156
156
Meunier verbaast vriend en vijand: terugkeer naar België?

Thomas Meunier is 34 jaar, maar bij Lille was hij toch nog een belangrijke speler. Ook bij de Rode ...

243
243
Promise David krijgt na blessure uitsluitsel over WK

Promise David is de aanvalsleider van Union SG, maar de aanvaller kampte met enorm veel ...

25
25
‘Club Brugge gaat vol voor verrassende zomerdeal’

Club Brugge is al volop bezig met volgend seizoen. Blauw-Zwart kondigde vandaag het vertrek van Devy ...

512
512
Wéér Qatar-scenario voor Lukaku? “Dat zou crazy zijn

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië ...

100
100
‘Bondsparket niet mals voor Hazard: transferdomper dreigt’

Thorgan Hazard liet zich van zijn slechtste kant zien tijdens zijn afscheidsmatch bij RSC ...

367
367
Rigaux weg: Club Brugge bevestigt nieuwe structuur

Devy Rigaux trekt van Club Brugge naar Feyenoord. De beleidsbepaler zat al sinds 2009 bij ...

214
214

Meer sportnieuws