The Sun voorspelt pittige tweestrijd om De Ketelaere

door
The Sun voorspelt pittige tweestrijd om De Ketelaere

Op Odilon Kossounou na, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om al zijn steunpilaren aan boord te houden. Maar het lijkt onwaarschijnlijk dat Blauw-Zwart dat trucje na het huidige seizoen opnieuw kan herhalen. Met name rond Charles De Ketelaere weerklinken de vertrekgeruchten steeds luider.


Het Brugse goudhaantje is dan ook bezig aan een sterk seizoen. Zo maakte hij indruk op Champions League-niveau en toonde hij zich bij de Rode Duivels met een geslaagde invalbeurt in de troostfinale van de Nations League. Die knappe prestaties hebben hem in de kijker van verschillende buitenlandse ploegen geplaatst. Zo meldde het Italiaanse CalcioMercato vrijdag nog dat CDK op het verlanglijstje staat bij het Tottenham Hotspur van coach Antonio Conte.

Dat bericht wordt nu ook gedeeld door The Sun. De Engelse tabloid verwacht evenwel dat Tottenham zware concurrentie zal krijgen van AC Milan. De Rossoneri tonen al een tijdje belangstelling in De Ketelaere. Bovendien strijden ze momenteel volop voor de Italiaanse titel. Om de kansen op de Scudetto kracht bij te zetten, zou Milan dan ook enkele gerichte winteraankopen willen aantrekken. Tottenham zou dan weer in januari willen toeslaan om de concurrentie te snel af te zijn.

GEEN WINTERTRANSFER
Maar beide ploegen lijken een wintertransfer op voorhand te mogen vergeten. De Ketelaere lijkt immers niet van plan om Club Brugge midden in het seizoen te verlaten. En Blauw-Zwart is evenmin geneigd om mee te werken aan een vertrek in januari. Ploegmaat Hans Vanaken liet deze week bij HLN Sportcast alvast verstaan dat hij er vanuit gaat dat zowel De Ketelaere als Noa Lang, na de wintermercato nog steeds bij Club spelen.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De Ketelaere speelt volgend seizoen in het buitenland ...

Meest recent

Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

22
22
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

33
33
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

29
29
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

117
117
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

73
73
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

105
105
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

190
190
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

210
210
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

115
115
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

200
200
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

350
350
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

105
105
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

580
580
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

284
284
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

474
474
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

393
393
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

412
412
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

76
76
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

67
67
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

101
101
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

242
242
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

90
90
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

364
364
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

226
226

Meer sportnieuws