The Sun voorspelt pittige tweestrijd om De Ketelaere

1029 stemmen
The Sun voorspelt pittige tweestrijd om De Ketelaere

Op Odilon Kossounou na, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om al zijn steunpilaren aan boord te houden. Maar het lijkt onwaarschijnlijk dat Blauw-Zwart dat trucje na het huidige seizoen opnieuw kan herhalen. Met name rond Charles De Ketelaere weerklinken de vertrekgeruchten steeds luider.


Het Brugse goudhaantje is dan ook bezig aan een sterk seizoen. Zo maakte hij indruk op Champions League-niveau en toonde hij zich bij de Rode Duivels met een geslaagde invalbeurt in de troostfinale van de Nations League. Die knappe prestaties hebben hem in de kijker van verschillende buitenlandse ploegen geplaatst. Zo meldde het Italiaanse CalcioMercato vrijdag nog dat CDK op het verlanglijstje staat bij het Tottenham Hotspur van coach Antonio Conte.

Dat bericht wordt nu ook gedeeld door The Sun. De Engelse tabloid verwacht evenwel dat Tottenham zware concurrentie zal krijgen van AC Milan. De Rossoneri tonen al een tijdje belangstelling in De Ketelaere. Bovendien strijden ze momenteel volop voor de Italiaanse titel. Om de kansen op de Scudetto kracht bij te zetten, zou Milan dan ook enkele gerichte winteraankopen willen aantrekken. Tottenham zou dan weer in januari willen toeslaan om de concurrentie te snel af te zijn.

GEEN WINTERTRANSFER
Maar beide ploegen lijken een wintertransfer op voorhand te mogen vergeten. De Ketelaere lijkt immers niet van plan om Club Brugge midden in het seizoen te verlaten. En Blauw-Zwart is evenmin geneigd om mee te werken aan een vertrek in januari. Ploegmaat Hans Vanaken liet deze week bij HLN Sportcast alvast verstaan dat hij er vanuit gaat dat zowel De Ketelaere als Noa Lang, na de wintermercato nog steeds bij Club spelen.

LEES OOK: ‘Mika Godts geeft groen licht voor monstertransfer’

De Ketelaere speelt volgend seizoen in het buitenland ...

Meest recent

Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

27
27
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

412
412
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

510
510
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

101
101
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

222
222
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

402
402
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

201
201
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

378
378
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

149
149
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

78
78
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

489
489
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

280
280
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1474
1474
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

81
81
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

124
124
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

59
59
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

491
491
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

432
432
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

332
332
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

373
373
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

68
68
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

257
257
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

124
124
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

534
534
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

178
178

Meer sportnieuws