Martinez speelt open kaart over situatie De Ketelaere

door
Martinez speelt open kaart over situatie De Ketelaere

De Rode Duivels trainen vrijdagavond nog een laatste keer in aanloop naar het WK-kwalificatieduel tegen Estland. Enkel uren voor die sessie meldde bondscoach Roberto Martinez zich voor zijn traditionele persconferentie van daags voor de match. Daarin bevestigde hij dat Christian Benteke zal starten in de basisploeg.


De spits van Crystal Palace profiteert zo optimaal van de blessures bij Romelu Lukaku en Michy Batshuayi. Nochtans had Martinez ook een aantal andere alternatieven achter de hand. Charles De Ketelaere bijvoorbeeld. De jonkie wordt dit seizoen bij Club Brugge doorgaans ook uitgespeeld als puntenaanvaller en liet in die rol al heel wat mooie dingen zien. Ook zijn invalbeurt in de troostfinale van de Nations League oogde veelbelovend. Desondanks lijkt hij tegen Estland andermaal vrede te moeten nemen met een plekje op de bank.

Nochtans is Martinez behoorlijk enthousiast over de 20-jarige. Dat bleek uit de uitleg van de bondscoach tijdens zijn persbabbel. "Op menselijk vlak zie ik een al een heel ervaren speler in hem. Het is indrukwekkend. Hij is een fantastische voetballer in balbezit. Technisch gezien maakt hij ook uitstekend gebruik van beide voeten. Een hij leest het aanvallende spel op een exceptioneel niveau. Dat heb nog niet vaak gezien bij een Belgische speler van die leeftijd", haalde de bondscoach zijn loftrompet boven.

GEEN VASTE POSITIE
Wat voorlopig wel in zijn nadeel speelt, is het feit dat momenteel niet duidelijk is in welke rol CDK het beste past. Martinez benadrukte dat hij in zijn prille carrière al verschillende posities bekleedde, van vleugelback tot diepe spits. "Bij de Rode Duivels rendeert hij momenteel beste als er nog een diepe spits naast hem staat. Wij spelen vaak op balbezit tegen een laag blok, het maakt een groot verschil als hij dan vaak in de bal kan komen. Maar in specifieke wedstrijden kan zeker ook zelf als nummer 9 spelen", aldus de bondscoach.

LEES OOK: De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

De Ketelaere moet starten tegen Wales ...

Meest recent

Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

22
22
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

13
13
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

14
14
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

25
25
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

48
48
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

77
77
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

244
244
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

43
43
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

249
249
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

830
830
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

58
58
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

109
109
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

189
189
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

523
523
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

539
539
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

391
391
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

530
530
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

160
160
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

505
505
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

649
649
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

50
50
De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

121
121
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

185
185
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

40
40
Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

217
217

Meer sportnieuws