Wedtip: Pak 5.000 euro dankzij jouw prono op België-Estland!

31
Wedtip: Pak 5.000 euro dankzij jouw prono op België-Estland!

Zaterdagavond is het zover, dan kunnen de Rode Duivels zich ook mathematisch verzekeren van hun deelname aan het WK 2022. Een thuiszege tegen Estland is voldoende voor de mannen van bondscoach Roberto Martinez. En om je aan een pronostiek te wagen, zit je bij Unibet.be aan het juiste adres.


De aanloop naar de voorlaatste WK-kwalificatiewedstrijd verliep wel niet van een leien dakje voor onze nationale ploeg. Zo moesten een aantal belangrijke krachten forfait geven. Niet in het minst Romelu Lukaku, maar ook Youri Tielemans, Toby Alderweireld, Thomas Vermaelen, Michy Batshuayi en Zinho Vanheusden zijn er om uiteenlopende redenen niet bij. Ten opzichte van de Nations League zijn onder meer Dries Mertens en Thorgan Hazard er wel weer bij. Daarnaast staan een aantal jongere spelers te popelen om hun kans te grijpen.

Bovendien mag Estland op papier geen problemen opleveren. De tegenstander staat slechts op de 105de plaats van de FIFA-ranking en tijdens de heenmatch wonnen de Duivels nog met duidelijke 2-5-cijfers. Die waardeverhoudingen vinden we ook terug in de quoteringen op Unibet.be. Zo levert een Belgische zege slechts 1.05 maal je inzet op, terwijl een stunt van Estland aan liefst 54.00 staat. De quotering voor gelijkspel bedraagt nog steeds 19.00.

5000 CASH
Maar uiteraard zijn er nog een pak andere bets op deze wedstrijd beschikbaar en zijn er nog heel wat andere interlands. Bovendien heeft Unibet.be weer een fraaie promotie voorzien. Zo kan jij gratis voorspellen wie volgens jou het eerste doelpunt zal maken en in welke minuut dat zal gebeuren. De winnaar maakt kans op een jackpot van liefst 5.000 euro! Alle info een voorwaarden vind je via deze link. Daarnaast is zijn er nog veel meer interessante promo's. Aarzel dus niet en ga nu een kijkje nemen bij Unibet.be.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn. Speel verantwoord!

LEES OOK: Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

De Rode Duivels scoren meer dan 3 keer tegen Estland ...

Meest recent

Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

1
1
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

1
1
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

5
5
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

73
73
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

36
36
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

70
70
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

54
54
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

75
75
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

65
65
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

282
282
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

54
54
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

56
56
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

286
286
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

264
264
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

213
213
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

169
169
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

109
109
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

194
194
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

202
202
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

255
255
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

123
123
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

143
143
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

220
220
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

172
172

Meer sportnieuws