'Ook Lampard maakt verrassende terugkeer in PL'

168 stemmen
'Ook Lampard maakt verrassende terugkeer in PL'

In de Premier League zijn we intussen reeds elf speeldagen ver, en enkele clubs krijgen het al bijzonder moeilijk onderaan het klassement. Het logische gevolg is dan ook dat de eerste koppen gingen rollen. Zo werd Dean Smith ontslagen bij Aston Villa, Norwich City deed ondanks hun eerste zege van afgelopen weekend hetzelfde met Daniel Farke.


Aston Villa deed er niet lang over om een vervanger aan te stellen voor Smith, want zo werd vanochtend bekendgemaakt dat niemand minder dan Steven Gerrard de positie van Villa-manager zal innemen. Norwich City is nog niet zo ver, maar had volgens Sky Sports wel al – vergevorderde – gesprekken met enkele kandidaten. En naast Gerrard, zou met Frank Lampard ook een andere Premier League-legende een verrassende terugkeer kunnen maken.

Zo is de ex-speler én coach van Chelsea immers één van de kandidaten om het roer over te nemen op Carrow Road. Lampard zit zonder club nadat hij begin dit jaar in januari werd ontslagen door Chelsea. Hij lijkt echter wel fikse concurrentie te krijgen voor de job, want zo maakte Dean Smith – dezelfde man dus die pas werd ontslagen door Aston Villa – naar verluidt behoorlijk wat indruk tijdens de gesprekken met het Norwich-bestuur.

Met de coach van Bodo Glimt, Kjetil Knutsen, is er nog een derde man in de running. De Noor maakte onlangs indruk met zijn prestaties tegen AS Roma, waarbij de Italianen in Noorwegen met 6-1 werden weggespeeld, terwijl in Rome een knap 2-2 gelijkspel werd geboekt. Echter zijn ze bij TalkSport van mening dat het uiteindelijk toch Lampard zal worden die de voorkeur zal krijgen. Afwachten of dat ook zo zal blijken.

LEES OOK: 'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Wie moet het worden?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

9
9
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

17
17
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

37
37
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

78
78
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

54
54
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

81
81
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

353
353
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

192
192
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

62
62
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

365
365
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

122
122
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

744
744
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

112
112
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

104
104
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

205
205
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

377
377
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

348
348
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

573
573
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

929
929
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

151
151
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1000
1000
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

226
226

Meer sportnieuws