'Ook Lampard maakt verrassende terugkeer in PL'

door
'Ook Lampard maakt verrassende terugkeer in PL'

In de Premier League zijn we intussen reeds elf speeldagen ver, en enkele clubs krijgen het al bijzonder moeilijk onderaan het klassement. Het logische gevolg is dan ook dat de eerste koppen gingen rollen. Zo werd Dean Smith ontslagen bij Aston Villa, Norwich City deed ondanks hun eerste zege van afgelopen weekend hetzelfde met Daniel Farke.


Aston Villa deed er niet lang over om een vervanger aan te stellen voor Smith, want zo werd vanochtend bekendgemaakt dat niemand minder dan Steven Gerrard de positie van Villa-manager zal innemen. Norwich City is nog niet zo ver, maar had volgens Sky Sports wel al – vergevorderde – gesprekken met enkele kandidaten. En naast Gerrard, zou met Frank Lampard ook een andere Premier League-legende een verrassende terugkeer kunnen maken.

Zo is de ex-speler én coach van Chelsea immers één van de kandidaten om het roer over te nemen op Carrow Road. Lampard zit zonder club nadat hij begin dit jaar in januari werd ontslagen door Chelsea. Hij lijkt echter wel fikse concurrentie te krijgen voor de job, want zo maakte Dean Smith – dezelfde man dus die pas werd ontslagen door Aston Villa – naar verluidt behoorlijk wat indruk tijdens de gesprekken met het Norwich-bestuur.

Met de coach van Bodo Glimt, Kjetil Knutsen, is er nog een derde man in de running. De Noor maakte onlangs indruk met zijn prestaties tegen AS Roma, waarbij de Italianen in Noorwegen met 6-1 werden weggespeeld, terwijl in Rome een knap 2-2 gelijkspel werd geboekt. Echter zijn ze bij TalkSport van mening dat het uiteindelijk toch Lampard zal worden die de voorkeur zal krijgen. Afwachten of dat ook zo zal blijken.

LEES OOK: 'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Wie moet het worden?

Meest recent

'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

60
60
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

212
212
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

69
69
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

291
291
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

176
176
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

234
234
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

157
157
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

508
508
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

331
331
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

188
188
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

313
313
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

104
104
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

116
116
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

293
293
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

274
274
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

102
102
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

657
657
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

267
267
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

119
119
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

228
228
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

282
282
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

434
434
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

648
648
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

294
294
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

628
628

Meer sportnieuws