Britse pers ondersteboven van onthulling De Bruyne

904 stemmen
Britse pers ondersteboven van onthulling De Bruyne

Kevin De Bruyne kent momenteel één van zijn mindere seizoenen bij Manchester City, en is het voorlopig wachten op zijn beste vorm. Desondanks is KDB uiteraard wel gewoon van de partij bij de Rode Duivels voor de wedstrijden tegen Estland en Wales. Zo bevindt de middenvelder zich momenteel dan ook in eigen land.

Een ideale gelegenheid om hem eens uit te nodigen voor een uitgebreid gesprek, dachten de mannen van de podcast MIDMID. Tot hun eigen verrassing ging De Bruyne in op het voorstel, en is de aflevering momenteel ook te beluisteren via uw favoriete streamingsdienst. Één uitspraak deed alvast de wenkbrauwen fronsen in Engeland.
Zo liet De Bruyne zich immers ontvallen dat City amper tien minuten trainde voor de wedstrijd tegen United van afgelopen weekend. “De dag voor de wedstrijd is er normaal een tactische training voorzien, gebaseerd op het spel van de tegenstander. Voor de wedstrijd tegen United zei Pep echter: ‘We weten niet hoe ze zullen spelen, we zullen wel zien’, en hij stopte de training na tien minuten ofzo. Normaal weet hij hoe de tegenstander gaat spelen, maar deze keer blijkbaar niet.”
Geen identiteit
Een uitlating die fel wordt opgepikt in de Britse pers. Zo pakten namelijk al zowel BT Sport, Goal, The Express, ESPN als The Sun uit met de onthulling van De Bruyne. Voornamelijk wordt uit die uitspraak opgemaakt dat Man Utd op dit moment totaal geen eigen identiteit heeft, en dus ook de tegenstanders er het complete gissen naar hebben over hoe Solskjaer het zal aanpakken. Ook het feit dat Guardiola zich schijnbaar niet druk maakt om United - de wedstrijd werd ook makkelijk gewonnen met 0-2 - doet over Het Kanaal het vermoeden rijzen dat de Spanjaard wel dacht om eenvoudig de drie punten mee te kapen uit Old Trafford.

LEES OOK: Trossard doet onthulling over VAR-controverse

🚀

Verrast je deze uitlating van De Bruyne?

Meest recent

'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

10
10
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

20
20
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

32
32
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

37
37
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

224
224
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

72
72
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

16
16
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

51
51
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

253
253
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

261
261
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

87
87
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

139
139
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

98
98
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

128
128
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

278
278
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

242
242
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

159
159
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

361
361
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

557
557
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

366
366
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

174
174
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

90
90
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

365
365
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

436
436
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

325
325

Meer sportnieuws