Britse pers ondersteboven van onthulling De Bruyne

stemmen
Britse pers ondersteboven van onthulling De Bruyne

Kevin De Bruyne kent momenteel één van zijn mindere seizoenen bij Manchester City, en is het voorlopig wachten op zijn beste vorm. Desondanks is KDB uiteraard wel gewoon van de partij bij de Rode Duivels voor de wedstrijden tegen Estland en Wales. Zo bevindt de middenvelder zich momenteel dan ook in eigen land.

Een ideale gelegenheid om hem eens uit te nodigen voor een uitgebreid gesprek, dachten de mannen van de podcast MIDMID. Tot hun eigen verrassing ging De Bruyne in op het voorstel, en is de aflevering momenteel ook te beluisteren via uw favoriete streamingsdienst. Één uitspraak deed alvast de wenkbrauwen fronsen in Engeland.
Zo liet De Bruyne zich immers ontvallen dat City amper tien minuten trainde voor de wedstrijd tegen United van afgelopen weekend. “De dag voor de wedstrijd is er normaal een tactische training voorzien, gebaseerd op het spel van de tegenstander. Voor de wedstrijd tegen United zei Pep echter: ‘We weten niet hoe ze zullen spelen, we zullen wel zien’, en hij stopte de training na tien minuten ofzo. Normaal weet hij hoe de tegenstander gaat spelen, maar deze keer blijkbaar niet.”
Geen identiteit
Een uitlating die fel wordt opgepikt in de Britse pers. Zo pakten namelijk al zowel BT Sport, Goal, The Express, ESPN als The Sun uit met de onthulling van De Bruyne. Voornamelijk wordt uit die uitspraak opgemaakt dat Man Utd op dit moment totaal geen eigen identiteit heeft, en dus ook de tegenstanders er het complete gissen naar hebben over hoe Solskjaer het zal aanpakken. Ook het feit dat Guardiola zich schijnbaar niet druk maakt om United - de wedstrijd werd ook makkelijk gewonnen met 0-2 - doet over Het Kanaal het vermoeden rijzen dat de Spanjaard wel dacht om eenvoudig de drie punten mee te kapen uit Old Trafford.

Verrast je deze uitlating van De Bruyne?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

92
92
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

119
119
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

493
493
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

129
129
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

386
386
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

38
38
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

448
448
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

243
243
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

235
235
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

132
132
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1242
1242
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

105
105
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

56
56
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

319
319
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

196
196
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

248
248
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

198
198
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

214
214
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

508
508
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

905
905
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

708
708
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

275
275
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

152
152
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

240
240

Meer sportnieuws