Britse pers ondersteboven van onthulling De Bruyne

door
Britse pers ondersteboven van onthulling De Bruyne

Kevin De Bruyne kent momenteel één van zijn mindere seizoenen bij Manchester City, en is het voorlopig wachten op zijn beste vorm. Desondanks is KDB uiteraard wel gewoon van de partij bij de Rode Duivels voor de wedstrijden tegen Estland en Wales. Zo bevindt de middenvelder zich momenteel dan ook in eigen land.

Een ideale gelegenheid om hem eens uit te nodigen voor een uitgebreid gesprek, dachten de mannen van de podcast MIDMID. Tot hun eigen verrassing ging De Bruyne in op het voorstel, en is de aflevering momenteel ook te beluisteren via uw favoriete streamingsdienst. Één uitspraak deed alvast de wenkbrauwen fronsen in Engeland.
Zo liet De Bruyne zich immers ontvallen dat City amper tien minuten trainde voor de wedstrijd tegen United van afgelopen weekend. “De dag voor de wedstrijd is er normaal een tactische training voorzien, gebaseerd op het spel van de tegenstander. Voor de wedstrijd tegen United zei Pep echter: ‘We weten niet hoe ze zullen spelen, we zullen wel zien’, en hij stopte de training na tien minuten ofzo. Normaal weet hij hoe de tegenstander gaat spelen, maar deze keer blijkbaar niet.”
Geen identiteit
Een uitlating die fel wordt opgepikt in de Britse pers. Zo pakten namelijk al zowel BT Sport, Goal, The Express, ESPN als The Sun uit met de onthulling van De Bruyne. Voornamelijk wordt uit die uitspraak opgemaakt dat Man Utd op dit moment totaal geen eigen identiteit heeft, en dus ook de tegenstanders er het complete gissen naar hebben over hoe Solskjaer het zal aanpakken. Ook het feit dat Guardiola zich schijnbaar niet druk maakt om United - de wedstrijd werd ook makkelijk gewonnen met 0-2 - doet over Het Kanaal het vermoeden rijzen dat de Spanjaard wel dacht om eenvoudig de drie punten mee te kapen uit Old Trafford.

LEES OOK: Man City tegen de touwen: Guardiola haalt ferm uit

Verrast je deze uitlating van De Bruyne?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

45
45
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

133
133
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

275
275
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

93
93
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

383
383
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

88
88
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

600
600
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

221
221
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

189
189
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

408
408
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

68
68
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

248
248
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

70
70
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

73
73
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

120
120
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

480
480
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

281
281
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

365
365
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

843
843
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

155
155
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

669
669
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

385
385

Meer sportnieuws