Britse pers ondersteboven van onthulling De Bruyne

904 stemmen
Britse pers ondersteboven van onthulling De Bruyne

Kevin De Bruyne kent momenteel één van zijn mindere seizoenen bij Manchester City, en is het voorlopig wachten op zijn beste vorm. Desondanks is KDB uiteraard wel gewoon van de partij bij de Rode Duivels voor de wedstrijden tegen Estland en Wales. Zo bevindt de middenvelder zich momenteel dan ook in eigen land.

Een ideale gelegenheid om hem eens uit te nodigen voor een uitgebreid gesprek, dachten de mannen van de podcast MIDMID. Tot hun eigen verrassing ging De Bruyne in op het voorstel, en is de aflevering momenteel ook te beluisteren via uw favoriete streamingsdienst. Één uitspraak deed alvast de wenkbrauwen fronsen in Engeland.
Zo liet De Bruyne zich immers ontvallen dat City amper tien minuten trainde voor de wedstrijd tegen United van afgelopen weekend. “De dag voor de wedstrijd is er normaal een tactische training voorzien, gebaseerd op het spel van de tegenstander. Voor de wedstrijd tegen United zei Pep echter: ‘We weten niet hoe ze zullen spelen, we zullen wel zien’, en hij stopte de training na tien minuten ofzo. Normaal weet hij hoe de tegenstander gaat spelen, maar deze keer blijkbaar niet.”
Geen identiteit
Een uitlating die fel wordt opgepikt in de Britse pers. Zo pakten namelijk al zowel BT Sport, Goal, The Express, ESPN als The Sun uit met de onthulling van De Bruyne. Voornamelijk wordt uit die uitspraak opgemaakt dat Man Utd op dit moment totaal geen eigen identiteit heeft, en dus ook de tegenstanders er het complete gissen naar hebben over hoe Solskjaer het zal aanpakken. Ook het feit dat Guardiola zich schijnbaar niet druk maakt om United - de wedstrijd werd ook makkelijk gewonnen met 0-2 - doet over Het Kanaal het vermoeden rijzen dat de Spanjaard wel dacht om eenvoudig de drie punten mee te kapen uit Old Trafford.

Verrast je deze uitlating van De Bruyne?

Meest recent

Einde tijdperk: Verschaeren zegt vaarwel bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

60
60
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

14
14
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

98
98
Malinwa bevestigt afscheid meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

39
39
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

82
82
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

193
193
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

79
79
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

241
241
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

90
90
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

72
72
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

164
164
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

31
31
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

435
435
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

216
216
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

32
32
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

155
155
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

192
192
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

147
147
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

80
80
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

61
61
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

334
334
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

31
31
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

129
129
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

234
234

Meer sportnieuws