Britse pers ondersteboven van onthulling De Bruyne

door
Britse pers ondersteboven van onthulling De Bruyne

Kevin De Bruyne kent momenteel één van zijn mindere seizoenen bij Manchester City, en is het voorlopig wachten op zijn beste vorm. Desondanks is KDB uiteraard wel gewoon van de partij bij de Rode Duivels voor de wedstrijden tegen Estland en Wales. Zo bevindt de middenvelder zich momenteel dan ook in eigen land.

Een ideale gelegenheid om hem eens uit te nodigen voor een uitgebreid gesprek, dachten de mannen van de podcast MIDMID. Tot hun eigen verrassing ging De Bruyne in op het voorstel, en is de aflevering momenteel ook te beluisteren via uw favoriete streamingsdienst. Één uitspraak deed alvast de wenkbrauwen fronsen in Engeland.
Zo liet De Bruyne zich immers ontvallen dat City amper tien minuten trainde voor de wedstrijd tegen United van afgelopen weekend. “De dag voor de wedstrijd is er normaal een tactische training voorzien, gebaseerd op het spel van de tegenstander. Voor de wedstrijd tegen United zei Pep echter: ‘We weten niet hoe ze zullen spelen, we zullen wel zien’, en hij stopte de training na tien minuten ofzo. Normaal weet hij hoe de tegenstander gaat spelen, maar deze keer blijkbaar niet.”
Geen identiteit
Een uitlating die fel wordt opgepikt in de Britse pers. Zo pakten namelijk al zowel BT Sport, Goal, The Express, ESPN als The Sun uit met de onthulling van De Bruyne. Voornamelijk wordt uit die uitspraak opgemaakt dat Man Utd op dit moment totaal geen eigen identiteit heeft, en dus ook de tegenstanders er het complete gissen naar hebben over hoe Solskjaer het zal aanpakken. Ook het feit dat Guardiola zich schijnbaar niet druk maakt om United - de wedstrijd werd ook makkelijk gewonnen met 0-2 - doet over Het Kanaal het vermoeden rijzen dat de Spanjaard wel dacht om eenvoudig de drie punten mee te kapen uit Old Trafford.

LEES OOK: Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Verrast je deze uitlating van De Bruyne?

Meest recent

Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

11
11
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

97
97
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

73
73
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

55
55
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

160
160
'Transfer weer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

79
79
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

591
591
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

116
116
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

97
97
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

20
20
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

411
411
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

480
480
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

353
353
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

403
403
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

125
125
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

225
225
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

317
317
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

319
319
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

255
255
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

147
147
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

502
502
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

371
371
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

118
118
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

593
593

Meer sportnieuws