Bankzitter maakt indruk in ruime zege Antwerp

328 stemmen
Bankzitter maakt indruk in ruime zege Antwerp

Door al het interland-geweld zal er deze week geen bal rollen in de Jupiler Pro League. Maar om ook de niet-internationals in het ritme te houden, besloten verschillende eersteklassers een extra oefenwedstrijd in te lassen. Donderdagnamiddag kwam bijvoorbeeld Antwerp FC in actie.


De Great Old nam het op tegen Lierse Kempenzonen, dat knap derde staat in eerste klasse B. Bij Gazet van Antwerpen weet men dat coach Brian Priske voor de gelegenheid een mix van jongeren en spelers uit de A-kern liet opdraven. Onder meer Dorian Dessoleil, Robbe Quirynen en Nill De Pauw kwamen in actie. Ortwin De Wolf nam dan weer plaats tussen de palen. Het was echter een andere reserve-speler die indruk wist te maken.

Zo kroonde Johannes Eggestein zich tot wedstrijdheld met twee doelpunten. De Duitse spits werd afgelopen zomer van Werder Bremen overgenomen, maar kon zich nog niet volledig doorzetten en wacht nog steeds op zijn eerste treffer in een officiële wedstrijd. Met zijn twee goals tegen Lierse bewees de 23-jarige Eggestein alvast dat hij het scoren zeker nog niet verleerd is.

OUDE BEKENDE
Uiteindelijk won Antwerp met duidelijke 1-4-cijfers. Naast Eggestein pikten ook jonkies Dragan Lausberg (19) en Jules-Anthony Vilsaint (18) een treffer mee. Die eerste maakt al een tijdje deel uit van de Antwerpse beloften, zijn Canadees maatje is pas sinds afgelopen zomer aan de slag op de Bosuil. De eerredder van Lierse kwam overigens op naam van een oude bekende: Stallone Limbombe, die zelf natuurlijk jarenlang voor Antwerp speelde.

🚀

Eggestein moet meer speeltijd krijgen ...

Meest recent

Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

107
107
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

22
22
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

22
22
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

305
305
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

395
395
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

54
54
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

119
119
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

12
12
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

233
233
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

140
140
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

85
85
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

143
143
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

293
293
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

238
238
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

111
111
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

414
414
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

721
721
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

132
132
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

324
324
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

167
167
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

87
87
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

87
87
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

248
248
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

779
779

Meer sportnieuws