Bankzitter maakt indruk in ruime zege Antwerp

328 stemmen
Bankzitter maakt indruk in ruime zege Antwerp

Door al het interland-geweld zal er deze week geen bal rollen in de Jupiler Pro League. Maar om ook de niet-internationals in het ritme te houden, besloten verschillende eersteklassers een extra oefenwedstrijd in te lassen. Donderdagnamiddag kwam bijvoorbeeld Antwerp FC in actie.


De Great Old nam het op tegen Lierse Kempenzonen, dat knap derde staat in eerste klasse B. Bij Gazet van Antwerpen weet men dat coach Brian Priske voor de gelegenheid een mix van jongeren en spelers uit de A-kern liet opdraven. Onder meer Dorian Dessoleil, Robbe Quirynen en Nill De Pauw kwamen in actie. Ortwin De Wolf nam dan weer plaats tussen de palen. Het was echter een andere reserve-speler die indruk wist te maken.

Zo kroonde Johannes Eggestein zich tot wedstrijdheld met twee doelpunten. De Duitse spits werd afgelopen zomer van Werder Bremen overgenomen, maar kon zich nog niet volledig doorzetten en wacht nog steeds op zijn eerste treffer in een officiële wedstrijd. Met zijn twee goals tegen Lierse bewees de 23-jarige Eggestein alvast dat hij het scoren zeker nog niet verleerd is.

OUDE BEKENDE
Uiteindelijk won Antwerp met duidelijke 1-4-cijfers. Naast Eggestein pikten ook jonkies Dragan Lausberg (19) en Jules-Anthony Vilsaint (18) een treffer mee. Die eerste maakt al een tijdje deel uit van de Antwerpse beloften, zijn Canadees maatje is pas sinds afgelopen zomer aan de slag op de Bosuil. De eerredder van Lierse kwam overigens op naam van een oude bekende: Stallone Limbombe, die zelf natuurlijk jarenlang voor Antwerp speelde.

🚀

Eggestein moet meer speeltijd krijgen ...

Meest recent

‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

12
12
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

83
83
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

243
243
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

22
22
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

41
41
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

55
55
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

159
159
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

33
33
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

12
12
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

36
36
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

310
310
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

165
165
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

110
110
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

506
506
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

464
464
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

154
154
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

87
87
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

86
86
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

193
193
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

74
74
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

127
127
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

424
424
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

34
34
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

198
198
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

112
112

Meer sportnieuws