Bankzitter maakt indruk in ruime zege Antwerp

door
Bankzitter maakt indruk in ruime zege Antwerp

Door al het interland-geweld zal er deze week geen bal rollen in de Jupiler Pro League. Maar om ook de niet-internationals in het ritme te houden, besloten verschillende eersteklassers een extra oefenwedstrijd in te lassen. Donderdagnamiddag kwam bijvoorbeeld Antwerp FC in actie.


De Great Old nam het op tegen Lierse Kempenzonen, dat knap derde staat in eerste klasse B. Bij Gazet van Antwerpen weet men dat coach Brian Priske voor de gelegenheid een mix van jongeren en spelers uit de A-kern liet opdraven. Onder meer Dorian Dessoleil, Robbe Quirynen en Nill De Pauw kwamen in actie. Ortwin De Wolf nam dan weer plaats tussen de palen. Het was echter een andere reserve-speler die indruk wist te maken.

Zo kroonde Johannes Eggestein zich tot wedstrijdheld met twee doelpunten. De Duitse spits werd afgelopen zomer van Werder Bremen overgenomen, maar kon zich nog niet volledig doorzetten en wacht nog steeds op zijn eerste treffer in een officiële wedstrijd. Met zijn twee goals tegen Lierse bewees de 23-jarige Eggestein alvast dat hij het scoren zeker nog niet verleerd is.

OUDE BEKENDE
Uiteindelijk won Antwerp met duidelijke 1-4-cijfers. Naast Eggestein pikten ook jonkies Dragan Lausberg (19) en Jules-Anthony Vilsaint (18) een treffer mee. Die eerste maakt al een tijdje deel uit van de Antwerpse beloften, zijn Canadees maatje is pas sinds afgelopen zomer aan de slag op de Bosuil. De eerredder van Lierse kwam overigens op naam van een oude bekende: Stallone Limbombe, die zelf natuurlijk jarenlang voor Antwerp speelde.

LEES OOK: Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

Eggestein moet meer speeltijd krijgen ...

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

43
43
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

27
27
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

41
41
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

51
51
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

45
45
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

14
14
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

34
34
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

327
327
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

141
141
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

90
90
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

422
422
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

184
184
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

73
73
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

381
381
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

362
362
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

298
298
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

364
364
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

506
506
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

386
386
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

129
129
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

50
50
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

748
748

Meer sportnieuws