Bankzitter maakt indruk in ruime zege Antwerp

door
Bankzitter maakt indruk in ruime zege Antwerp

Door al het interland-geweld zal er deze week geen bal rollen in de Jupiler Pro League. Maar om ook de niet-internationals in het ritme te houden, besloten verschillende eersteklassers een extra oefenwedstrijd in te lassen. Donderdagnamiddag kwam bijvoorbeeld Antwerp FC in actie.


De Great Old nam het op tegen Lierse Kempenzonen, dat knap derde staat in eerste klasse B. Bij Gazet van Antwerpen weet men dat coach Brian Priske voor de gelegenheid een mix van jongeren en spelers uit de A-kern liet opdraven. Onder meer Dorian Dessoleil, Robbe Quirynen en Nill De Pauw kwamen in actie. Ortwin De Wolf nam dan weer plaats tussen de palen. Het was echter een andere reserve-speler die indruk wist te maken.

Zo kroonde Johannes Eggestein zich tot wedstrijdheld met twee doelpunten. De Duitse spits werd afgelopen zomer van Werder Bremen overgenomen, maar kon zich nog niet volledig doorzetten en wacht nog steeds op zijn eerste treffer in een officiële wedstrijd. Met zijn twee goals tegen Lierse bewees de 23-jarige Eggestein alvast dat hij het scoren zeker nog niet verleerd is.

OUDE BEKENDE
Uiteindelijk won Antwerp met duidelijke 1-4-cijfers. Naast Eggestein pikten ook jonkies Dragan Lausberg (19) en Jules-Anthony Vilsaint (18) een treffer mee. Die eerste maakt al een tijdje deel uit van de Antwerpse beloften, zijn Canadees maatje is pas sinds afgelopen zomer aan de slag op de Bosuil. De eerredder van Lierse kwam overigens op naam van een oude bekende: Stallone Limbombe, die zelf natuurlijk jarenlang voor Antwerp speelde.

LEES OOK: Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

🚀

Eggestein moet meer speeltijd krijgen ...

Meest recent

Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

10
10
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

21
21
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

64
64
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

332
332
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

12
12
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

222
222
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

147
147
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

129
129
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

284
284
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

160
160
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

54
54
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

34
34
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

227
227
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

81
81
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

307
307
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

165
165
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

42
42
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

215
215
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

262
262
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

84
84
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

223
223
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

71
71
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

113
113
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

289
289
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

94
94

Meer sportnieuws