Bankzitter maakt indruk in ruime zege Antwerp

door
Bankzitter maakt indruk in ruime zege Antwerp

Door al het interland-geweld zal er deze week geen bal rollen in de Jupiler Pro League. Maar om ook de niet-internationals in het ritme te houden, besloten verschillende eersteklassers een extra oefenwedstrijd in te lassen. Donderdagnamiddag kwam bijvoorbeeld Antwerp FC in actie.


De Great Old nam het op tegen Lierse Kempenzonen, dat knap derde staat in eerste klasse B. Bij Gazet van Antwerpen weet men dat coach Brian Priske voor de gelegenheid een mix van jongeren en spelers uit de A-kern liet opdraven. Onder meer Dorian Dessoleil, Robbe Quirynen en Nill De Pauw kwamen in actie. Ortwin De Wolf nam dan weer plaats tussen de palen. Het was echter een andere reserve-speler die indruk wist te maken.

Zo kroonde Johannes Eggestein zich tot wedstrijdheld met twee doelpunten. De Duitse spits werd afgelopen zomer van Werder Bremen overgenomen, maar kon zich nog niet volledig doorzetten en wacht nog steeds op zijn eerste treffer in een officiële wedstrijd. Met zijn twee goals tegen Lierse bewees de 23-jarige Eggestein alvast dat hij het scoren zeker nog niet verleerd is.

OUDE BEKENDE
Uiteindelijk won Antwerp met duidelijke 1-4-cijfers. Naast Eggestein pikten ook jonkies Dragan Lausberg (19) en Jules-Anthony Vilsaint (18) een treffer mee. Die eerste maakt al een tijdje deel uit van de Antwerpse beloften, zijn Canadees maatje is pas sinds afgelopen zomer aan de slag op de Bosuil. De eerredder van Lierse kwam overigens op naam van een oude bekende: Stallone Limbombe, die zelf natuurlijk jarenlang voor Antwerp speelde.

LEES OOK: Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Eggestein moet meer speeltijd krijgen ...

Meest recent

‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

18
18
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

87
87
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

39
39
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

258
258
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

82
82
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

324
324
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

136
136
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

259
259
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

424
424
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

177
177
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

135
135
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

234
234
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

52
52
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

370
370
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

342
342
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

64
64
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

353
353
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

172
172
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

181
181
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

102
102
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

257
257
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

106
106
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

201
201
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1489
1489
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

76
76

Meer sportnieuws