Geheim wapen Martínez ‘klaar om te knallen’

door
Geheim wapen Martínez ‘klaar om te knallen’

Tijdens de Final Four van de Nations League lieten de Rode Duivels twee opeenvolgende nederlagen noteren, iets wat de voorbije jaren zelden was voorgekomen. De mannen van Roberto Martinez willen zaterdagavond dan ook aanknopen met een overwinning tegen Estland. De bondscoach heeft voor die WK-kwalificatiewedstrijd alvast een extra wapen ter beschikking.


Ten opzichte van de Nations League-selectie vielen weliswaar enkele sterkhouders af, denk bijvoorbeeld aan Romelu Lukaku, Youri Tielemans en Toby Alderweireld. Daartegenover is Thorgan Hazard wel weer van de partij. Door een blessure moest de flankspeler van Borussia Dortmund enkele weken vanaf de zijlijn toekijken en kwam hij een tijdje niet in aanmerking voor een selectie. Maar nu is hij dus weer voldoende fit.

Op zijn persbabbel van donderdagnamiddag liet de voormalige Gouden Schoen alvast verstaan dat hij klaar is om minuten te maken. "Ik ben gelukkig, ik voel me klaar om opnieuw te knallen. Ik voel me weer goed na mijn fysieke ongemakken, ik train nu zo'n zes weken. Bij Dortmund ben ik zoetjesaan weer in het elftal gebracht. De laatste tijd speel ik meer, dat doet deugd", werd hij geciteerd door Sporza.

WEEGSCHAAL MET CARRASCO
Of Thorgan meteen weer in de basiself zal plaatsnemen, valt voorlopig af te wachten. Voor het plekje op de linkerflank ligt hij in de weegschaal met Yannick Carrasco. Die is zelf bezig aan een degelijk seizoen bij Atlético Madrid. Martinez zou er ook voor kunnen opteren om één van hun twee een rijtje hoger te zetten. Dat zou dan weer ten koste gaan van Eden Hazard. Afwachten dus welke keuzes de bondscoach maakt.

LEES OOK: Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Indien iedereen topfit, staat Thorgan dan in de basis in uw ideale Duivels-elftal?

Meest recent

'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

119
119
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

283
283
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

41
41
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

54
54
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

280
280
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

81
81
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

72
72
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

17
17
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

568
568
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

78
78
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

434
434
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

48
48
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

910
910
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

117
117
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

128
128
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

398
398
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

201
201
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

728
728
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

72
72
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

61
61
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

60
60
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

381
381
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

191
191
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

493
493
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

238
238

Meer sportnieuws