Geheim wapen Martínez ‘klaar om te knallen’

door
Geheim wapen Martínez ‘klaar om te knallen’

Tijdens de Final Four van de Nations League lieten de Rode Duivels twee opeenvolgende nederlagen noteren, iets wat de voorbije jaren zelden was voorgekomen. De mannen van Roberto Martinez willen zaterdagavond dan ook aanknopen met een overwinning tegen Estland. De bondscoach heeft voor die WK-kwalificatiewedstrijd alvast een extra wapen ter beschikking.


Ten opzichte van de Nations League-selectie vielen weliswaar enkele sterkhouders af, denk bijvoorbeeld aan Romelu Lukaku, Youri Tielemans en Toby Alderweireld. Daartegenover is Thorgan Hazard wel weer van de partij. Door een blessure moest de flankspeler van Borussia Dortmund enkele weken vanaf de zijlijn toekijken en kwam hij een tijdje niet in aanmerking voor een selectie. Maar nu is hij dus weer voldoende fit.

Op zijn persbabbel van donderdagnamiddag liet de voormalige Gouden Schoen alvast verstaan dat hij klaar is om minuten te maken. "Ik ben gelukkig, ik voel me klaar om opnieuw te knallen. Ik voel me weer goed na mijn fysieke ongemakken, ik train nu zo'n zes weken. Bij Dortmund ben ik zoetjesaan weer in het elftal gebracht. De laatste tijd speel ik meer, dat doet deugd", werd hij geciteerd door Sporza.

WEEGSCHAAL MET CARRASCO
Of Thorgan meteen weer in de basiself zal plaatsnemen, valt voorlopig af te wachten. Voor het plekje op de linkerflank ligt hij in de weegschaal met Yannick Carrasco. Die is zelf bezig aan een degelijk seizoen bij Atlético Madrid. Martinez zou er ook voor kunnen opteren om één van hun twee een rijtje hoger te zetten. Dat zou dan weer ten koste gaan van Eden Hazard. Afwachten dus welke keuzes de bondscoach maakt.

LEES OOK: Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

Indien iedereen topfit, staat Thorgan dan in de basis in uw ideale Duivels-elftal?

Meest recent

Antwerp tóch genekt door arbitrage? "Als we dat toelaten ..."

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

31
31
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

29
29
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

250
250
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

171
171
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

77
77
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

381
381
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

269
269
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

84
84
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

261
261
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

488
488
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

79
79
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

64
64
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

43
43
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

351
351
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

534
534
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

272
272
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

90
90
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

75
75
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

456
456
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

213
213
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

314
314
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

202
202
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

142
142
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

201
201
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

112
112

Meer sportnieuws