Genk wint van OHL en maakt fikse opsteker bekend

door
Genk wint van OHL en maakt fikse opsteker bekend

Genk spaarde afgelopen zomer kosten noch moeite om de kloof met Club Brugge te dichten. Niet alleen lieten de Limburgers haast niemand vertrekken, langs inkomende zijde werd de kern ook nog eens gevoelig in de breedte versterkt. Voorlopig heeft echter geen enkel van die nieuwkomers een vaste basisplaats beet.


Wie weet komt daar binnenkort verandering in, want na de interlandbreak krijgt John van den Brom er alleszins een optie bij. Zoals eerder al aangekondigd maakte men in de Cegeka Arena van de rustperiode namelijk gebruik om een vriendschappelijke wedstrijd in te lassen, waarin Simen Juklerød voor het eerst sinds zijn blessure uitgebreid op de proef gesteld zou worden. Via de clubkanalen maakt de vicekampioen nu bekend dat die test vlot verlopen is.

"Onze Noorse linkspoot speelde 60 minuten mee in een oefenpot achter gesloten deuren bij OHL. Voor Juklerød waren het de eerste speelminuten sinds de wedstrijd om de Supercup, midden juli tegen Club Brugge", klinkt het daar namelijk. De 27-jarige linksachter, wiens gevoelige overstap van Antwerp in januari reeds beklonken werd, beleefde nog maar weinig plezier aan zijn transfer. Na de Supercup zat hij nog tweemaal op de bank, nadien sloeg het noodlot toe.

KAPITEIN THÉO
Bovendien leek Juklerød eerder al eens op de terugweg, maar toen kende hij een terugval. Uiteindelijk lag de zomeraanwinst zo meteen maandenlang in de lappenmand. Nu lijkt hij dus evenwel stilaan klaar om concurrent Gerardo Arteaga eindelijk het vuur aan de schenen te leggen. Voor de volledigheid: Genk, uiteraard zonder de vele internationals, won de oefenpartij met 0-2 dankzij doelpunten van Joseph Paintsil en gelegenheidsaanvoerder Théo Bongonda.

LEES OOK: Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

Denkt u dat Juklerød het Arteaga moeilijk kan maken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

0
0
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

43
43
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

477
477
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

67
67
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

11
11
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

49
49
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

56
56
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

74
74
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

390
390
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

218
218
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

116
116
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

98
98
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

369
369
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

507
507
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

309
309
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

128
128
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

97
97
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

80
80
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

143
143
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

29
29
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1348
1348
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

80
80
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

188
188
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

320
320
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

50
50

Meer sportnieuws