Genk wint van OHL en maakt fikse opsteker bekend

door
Genk wint van OHL en maakt fikse opsteker bekend

Genk spaarde afgelopen zomer kosten noch moeite om de kloof met Club Brugge te dichten. Niet alleen lieten de Limburgers haast niemand vertrekken, langs inkomende zijde werd de kern ook nog eens gevoelig in de breedte versterkt. Voorlopig heeft echter geen enkel van die nieuwkomers een vaste basisplaats beet.


Wie weet komt daar binnenkort verandering in, want na de interlandbreak krijgt John van den Brom er alleszins een optie bij. Zoals eerder al aangekondigd maakte men in de Cegeka Arena van de rustperiode namelijk gebruik om een vriendschappelijke wedstrijd in te lassen, waarin Simen Juklerød voor het eerst sinds zijn blessure uitgebreid op de proef gesteld zou worden. Via de clubkanalen maakt de vicekampioen nu bekend dat die test vlot verlopen is.

"Onze Noorse linkspoot speelde 60 minuten mee in een oefenpot achter gesloten deuren bij OHL. Voor Juklerød waren het de eerste speelminuten sinds de wedstrijd om de Supercup, midden juli tegen Club Brugge", klinkt het daar namelijk. De 27-jarige linksachter, wiens gevoelige overstap van Antwerp in januari reeds beklonken werd, beleefde nog maar weinig plezier aan zijn transfer. Na de Supercup zat hij nog tweemaal op de bank, nadien sloeg het noodlot toe.

KAPITEIN THÉO
Bovendien leek Juklerød eerder al eens op de terugweg, maar toen kende hij een terugval. Uiteindelijk lag de zomeraanwinst zo meteen maandenlang in de lappenmand. Nu lijkt hij dus evenwel stilaan klaar om concurrent Gerardo Arteaga eindelijk het vuur aan de schenen te leggen. Voor de volledigheid: Genk, uiteraard zonder de vele internationals, won de oefenpartij met 0-2 dankzij doelpunten van Joseph Paintsil en gelegenheidsaanvoerder Théo Bongonda.

LEES OOK: Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Denkt u dat Juklerød het Arteaga moeilijk kan maken?

Meest recent

Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

1
1
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

34
34
Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Senne Lammens is bezig aan een sterk eerste seizoen als doelman van Manchester United. En de Rode ...

106
106
‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Anderlecht schudt de boel opnieuw door elkaar. Na het ontslag van Besnik Hasi en van Olivier Renard ...

249
249
Hoogspanning in Madrid: Prestianni-soap bereikt kookpunt

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

172
172
Atlético vs. Club: 'Opvallende naam in Brugse basiself'

Club Brugge staat dinsdagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

141
141
Anderlecht speelt met vuur: vertrek Hazard in de maak?

RSC Anderlecht boekte zondag een broodnodige overwinning op het veld van Zulte Waregem. Paars-Wit ...

145
145
United pakt vierde plek: 'briljante' Lammens grote held

Manchester United heeft maandagavond een uitstekende zaak gedaan. De Mancunians konden beslag leggen ...

108
108
'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

226
226
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

196
196
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

296
296
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

553
553
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

171
171
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

90
90
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

850
850
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

386
386
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

346
346
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

893
893
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

154
154
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

350
350
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

125
125
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

230
230
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

383
383
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

37
37
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

238
238

Meer sportnieuws