Genk wint van OHL en maakt fikse opsteker bekend

door
Genk wint van OHL en maakt fikse opsteker bekend

Genk spaarde afgelopen zomer kosten noch moeite om de kloof met Club Brugge te dichten. Niet alleen lieten de Limburgers haast niemand vertrekken, langs inkomende zijde werd de kern ook nog eens gevoelig in de breedte versterkt. Voorlopig heeft echter geen enkel van die nieuwkomers een vaste basisplaats beet.


Wie weet komt daar binnenkort verandering in, want na de interlandbreak krijgt John van den Brom er alleszins een optie bij. Zoals eerder al aangekondigd maakte men in de Cegeka Arena van de rustperiode namelijk gebruik om een vriendschappelijke wedstrijd in te lassen, waarin Simen Juklerød voor het eerst sinds zijn blessure uitgebreid op de proef gesteld zou worden. Via de clubkanalen maakt de vicekampioen nu bekend dat die test vlot verlopen is.

"Onze Noorse linkspoot speelde 60 minuten mee in een oefenpot achter gesloten deuren bij OHL. Voor Juklerød waren het de eerste speelminuten sinds de wedstrijd om de Supercup, midden juli tegen Club Brugge", klinkt het daar namelijk. De 27-jarige linksachter, wiens gevoelige overstap van Antwerp in januari reeds beklonken werd, beleefde nog maar weinig plezier aan zijn transfer. Na de Supercup zat hij nog tweemaal op de bank, nadien sloeg het noodlot toe.

KAPITEIN THÉO
Bovendien leek Juklerød eerder al eens op de terugweg, maar toen kende hij een terugval. Uiteindelijk lag de zomeraanwinst zo meteen maandenlang in de lappenmand. Nu lijkt hij dus evenwel stilaan klaar om concurrent Gerardo Arteaga eindelijk het vuur aan de schenen te leggen. Voor de volledigheid: Genk, uiteraard zonder de vele internationals, won de oefenpartij met 0-2 dankzij doelpunten van Joseph Paintsil en gelegenheidsaanvoerder Théo Bongonda.

LEES OOK: Anderlecht of Club? Broer Benteke spreekt duidelijke taal

Denkt u dat Juklerød het Arteaga moeilijk kan maken?

Meest recent

Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

47
47
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

119
119
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

73
73
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

46
46
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

176
176
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

93
93
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

134
134
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

378
378
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

52
52
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

147
147
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

440
440
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

144
144
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

205
205
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

272
272
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

459
459
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

246
246
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

564
564
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

429
429
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

234
234
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

57
57
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

321
321
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

214
214
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

961
961
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

948
948
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

757
757

Meer sportnieuws