Genk wint van OHL en maakt fikse opsteker bekend

door
Genk wint van OHL en maakt fikse opsteker bekend

Genk spaarde afgelopen zomer kosten noch moeite om de kloof met Club Brugge te dichten. Niet alleen lieten de Limburgers haast niemand vertrekken, langs inkomende zijde werd de kern ook nog eens gevoelig in de breedte versterkt. Voorlopig heeft echter geen enkel van die nieuwkomers een vaste basisplaats beet.


Wie weet komt daar binnenkort verandering in, want na de interlandbreak krijgt John van den Brom er alleszins een optie bij. Zoals eerder al aangekondigd maakte men in de Cegeka Arena van de rustperiode namelijk gebruik om een vriendschappelijke wedstrijd in te lassen, waarin Simen Juklerød voor het eerst sinds zijn blessure uitgebreid op de proef gesteld zou worden. Via de clubkanalen maakt de vicekampioen nu bekend dat die test vlot verlopen is.

"Onze Noorse linkspoot speelde 60 minuten mee in een oefenpot achter gesloten deuren bij OHL. Voor Juklerød waren het de eerste speelminuten sinds de wedstrijd om de Supercup, midden juli tegen Club Brugge", klinkt het daar namelijk. De 27-jarige linksachter, wiens gevoelige overstap van Antwerp in januari reeds beklonken werd, beleefde nog maar weinig plezier aan zijn transfer. Na de Supercup zat hij nog tweemaal op de bank, nadien sloeg het noodlot toe.

KAPITEIN THÉO
Bovendien leek Juklerød eerder al eens op de terugweg, maar toen kende hij een terugval. Uiteindelijk lag de zomeraanwinst zo meteen maandenlang in de lappenmand. Nu lijkt hij dus evenwel stilaan klaar om concurrent Gerardo Arteaga eindelijk het vuur aan de schenen te leggen. Voor de volledigheid: Genk, uiteraard zonder de vele internationals, won de oefenpartij met 0-2 dankzij doelpunten van Joseph Paintsil en gelegenheidsaanvoerder Théo Bongonda.

LEES OOK: 'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Denkt u dat Juklerød het Arteaga moeilijk kan maken?

Meest recent

‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

23
23
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

30
30
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

45
45
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

26
26
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

75
75
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

84
84
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

83
83
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

126
126
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

93
93
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

106
106
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

42
42
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

404
404
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

180
180
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

123
123
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

266
266
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

380
380
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

308
308
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

104
104
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

514
514
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

100
100
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

320
320
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

264
264
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

102
102
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

247
247
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

526
526

Meer sportnieuws