'Club Brugge-target moet 12 miljoen euro kosten'

door
'Club Brugge-target moet 12 miljoen euro kosten'

De aanloop was behoorlijk lang, maar uiteindelijk beleefde lanskampioen Club Brugge een drukke transferzomer aan inkomende zijde. Zo haalde Blauw-Zwart in augustus nog een hele lijst aan nieuwkomers in huis. Maar de Bruggelingen slaagden er niet in om al hun dossiers tot een goede einde te brengen.


Club greep bijvoorbeeld naast Feyenoord-back Tyrell Malacia, terwijl onlangs beweerd werd dat ook tevergeefs een leenvoorstel was neergelegd voor Chelsea-verdediger Trevoh Chalobah. Daarnaast draaide ook de soap rond Sebastian Villa op niets uit. Club leek nochtans bereid om ver te gaan voor de Colombiaanse aanvaller van Boca Juniors. Die wou zelf ook graag de overstap maken en dreef de situatie tot het uiterste om een transfer af te dwingen. Maar een akkoord viel niet uit de bus en dus weerlegde Blauw-Zwart het vizier op andere pistes.

Villa kwam zelf dan weer tot inkeer en sloot inmiddels terug aan bij Boca Juniors, waar hij bij zijn wederoptreden meteen goed was voor een doelpunt. De kans dat Club in de toekomst nog een nieuwe poging doet voor de 25-jarige is echter bijzonder klein. De Bruggelingen hebben inmiddels voldoende alternatieven op zijn positie. Bovendien lijkt Villa nog steeds veel te duur. Zo meldt AS dat de Argentijnse topclub liefst 12 miljoen euro vraagt.

DINAMO MOSKOU
Een behoorlijk hoge vraagprijs, die heel wat geïnteresseerde clubs allicht afschrikt. Toch bestaat de kans dat Villa weldra de alsnog de Atlantische Oceaan oversteekt. Dinamo Moskou zou namelijk concrete belangstelling tonen. De Russen beschikken alvast over het nodige kapitaal, al is niet duidelijk of ze bereid zijn om zover te gaan.

LEES OOK: Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Club moet in januari nog een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

22
22
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

41
41
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

261
261
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

79
79
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

79
79
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

249
249
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

79
79
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

162
162
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

526
526
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

418
418
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

71
71
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

123
123
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

223
223
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

70
70
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

243
243
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

35
35
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

53
53
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

221
221
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

174
174
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

118
118
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

180
180
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

265
265
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

155
155
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

187
187

Meer sportnieuws