'Club Brugge-target moet 12 miljoen euro kosten'

door
'Club Brugge-target moet 12 miljoen euro kosten'

De aanloop was behoorlijk lang, maar uiteindelijk beleefde lanskampioen Club Brugge een drukke transferzomer aan inkomende zijde. Zo haalde Blauw-Zwart in augustus nog een hele lijst aan nieuwkomers in huis. Maar de Bruggelingen slaagden er niet in om al hun dossiers tot een goede einde te brengen.


Club greep bijvoorbeeld naast Feyenoord-back Tyrell Malacia, terwijl onlangs beweerd werd dat ook tevergeefs een leenvoorstel was neergelegd voor Chelsea-verdediger Trevoh Chalobah. Daarnaast draaide ook de soap rond Sebastian Villa op niets uit. Club leek nochtans bereid om ver te gaan voor de Colombiaanse aanvaller van Boca Juniors. Die wou zelf ook graag de overstap maken en dreef de situatie tot het uiterste om een transfer af te dwingen. Maar een akkoord viel niet uit de bus en dus weerlegde Blauw-Zwart het vizier op andere pistes.

Villa kwam zelf dan weer tot inkeer en sloot inmiddels terug aan bij Boca Juniors, waar hij bij zijn wederoptreden meteen goed was voor een doelpunt. De kans dat Club in de toekomst nog een nieuwe poging doet voor de 25-jarige is echter bijzonder klein. De Bruggelingen hebben inmiddels voldoende alternatieven op zijn positie. Bovendien lijkt Villa nog steeds veel te duur. Zo meldt AS dat de Argentijnse topclub liefst 12 miljoen euro vraagt.

DINAMO MOSKOU
Een behoorlijk hoge vraagprijs, die heel wat geïnteresseerde clubs allicht afschrikt. Toch bestaat de kans dat Villa weldra de alsnog de Atlantische Oceaan oversteekt. Dinamo Moskou zou namelijk concrete belangstelling tonen. De Russen beschikken alvast over het nodige kapitaal, al is niet duidelijk of ze bereid zijn om zover te gaan.

LEES OOK: Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Club moet in januari nog een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

150
150
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

16
16
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

70
70
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

114
114
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

106
106
'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

33
33
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

200
200
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

354
354
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

66
66
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

125
125
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

144
144
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

438
438
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

343
343
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

234
234
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

250
250
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

215
215
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

145
145
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

162
162
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

68
68
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

201
201
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

469
469
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

448
448
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

319
319
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

154
154
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

480
480

Meer sportnieuws