'Club Brugge-target moet 12 miljoen euro kosten'

600 stemmen
'Club Brugge-target moet 12 miljoen euro kosten'

De aanloop was behoorlijk lang, maar uiteindelijk beleefde lanskampioen Club Brugge een drukke transferzomer aan inkomende zijde. Zo haalde Blauw-Zwart in augustus nog een hele lijst aan nieuwkomers in huis. Maar de Bruggelingen slaagden er niet in om al hun dossiers tot een goede einde te brengen.


Club greep bijvoorbeeld naast Feyenoord-back Tyrell Malacia, terwijl onlangs beweerd werd dat ook tevergeefs een leenvoorstel was neergelegd voor Chelsea-verdediger Trevoh Chalobah. Daarnaast draaide ook de soap rond Sebastian Villa op niets uit. Club leek nochtans bereid om ver te gaan voor de Colombiaanse aanvaller van Boca Juniors. Die wou zelf ook graag de overstap maken en dreef de situatie tot het uiterste om een transfer af te dwingen. Maar een akkoord viel niet uit de bus en dus weerlegde Blauw-Zwart het vizier op andere pistes.

Villa kwam zelf dan weer tot inkeer en sloot inmiddels terug aan bij Boca Juniors, waar hij bij zijn wederoptreden meteen goed was voor een doelpunt. De kans dat Club in de toekomst nog een nieuwe poging doet voor de 25-jarige is echter bijzonder klein. De Bruggelingen hebben inmiddels voldoende alternatieven op zijn positie. Bovendien lijkt Villa nog steeds veel te duur. Zo meldt AS dat de Argentijnse topclub liefst 12 miljoen euro vraagt.

DINAMO MOSKOU
Een behoorlijk hoge vraagprijs, die heel wat geïnteresseerde clubs allicht afschrikt. Toch bestaat de kans dat Villa weldra de alsnog de Atlantische Oceaan oversteekt. Dinamo Moskou zou namelijk concrete belangstelling tonen. De Russen beschikken alvast over het nodige kapitaal, al is niet duidelijk of ze bereid zijn om zover te gaan.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club moet in januari nog een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

107
107
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

8
8
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

33
33
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

104
104
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

494
494
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

293
293
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

328
328
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

34
34
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

215
215
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

41
41
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

31
31
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

568
568
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

497
497
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

126
126
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

353
353
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

85
85
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

414
414
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

380
380
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

150
150
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

154
154
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

701
701
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

291
291
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

329
329

Meer sportnieuws