'Club Brugge-target moet 12 miljoen euro kosten'

600 stemmen
'Club Brugge-target moet 12 miljoen euro kosten'

De aanloop was behoorlijk lang, maar uiteindelijk beleefde lanskampioen Club Brugge een drukke transferzomer aan inkomende zijde. Zo haalde Blauw-Zwart in augustus nog een hele lijst aan nieuwkomers in huis. Maar de Bruggelingen slaagden er niet in om al hun dossiers tot een goede einde te brengen.


Club greep bijvoorbeeld naast Feyenoord-back Tyrell Malacia, terwijl onlangs beweerd werd dat ook tevergeefs een leenvoorstel was neergelegd voor Chelsea-verdediger Trevoh Chalobah. Daarnaast draaide ook de soap rond Sebastian Villa op niets uit. Club leek nochtans bereid om ver te gaan voor de Colombiaanse aanvaller van Boca Juniors. Die wou zelf ook graag de overstap maken en dreef de situatie tot het uiterste om een transfer af te dwingen. Maar een akkoord viel niet uit de bus en dus weerlegde Blauw-Zwart het vizier op andere pistes.

Villa kwam zelf dan weer tot inkeer en sloot inmiddels terug aan bij Boca Juniors, waar hij bij zijn wederoptreden meteen goed was voor een doelpunt. De kans dat Club in de toekomst nog een nieuwe poging doet voor de 25-jarige is echter bijzonder klein. De Bruggelingen hebben inmiddels voldoende alternatieven op zijn positie. Bovendien lijkt Villa nog steeds veel te duur. Zo meldt AS dat de Argentijnse topclub liefst 12 miljoen euro vraagt.

DINAMO MOSKOU
Een behoorlijk hoge vraagprijs, die heel wat geïnteresseerde clubs allicht afschrikt. Toch bestaat de kans dat Villa weldra de alsnog de Atlantische Oceaan oversteekt. Dinamo Moskou zou namelijk concrete belangstelling tonen. De Russen beschikken alvast over het nodige kapitaal, al is niet duidelijk of ze bereid zijn om zover te gaan.

LEES OOK: "50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Club moet in januari nog een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

34
34
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

64
64
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

43
43
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

352
352
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

106
106
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

123
123
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

145
145
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

51
51
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

171
171
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

911
911
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

72
72
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

333
333
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

754
754
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

116
116
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

642
642
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

358
358
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

290
290
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

247
247
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

49
49
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

203
203
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

356
356
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

703
703
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

464
464
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

433
433
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

209
209

Meer sportnieuws