Hazard krijgt 'perfecte nieuwe club' aangereikt

door
Hazard krijgt 'perfecte nieuwe club' aangereikt

De Rode Duivels blazen woensdag verzamelen om zich voor te bereiden op de komende WK-kwalificatieduels tegen Estland en Wales. Voor Eden Hazard komt de samenkomst met de nationale ploeg alvast welgekomen. De 30-jarige aanvaller is bij zijn club Real Madrid immers op een zijspoor beland.


Hoewel hij inmiddels van alle fysieke ongemakken verlost lijkt, komt Hazard dit seizoen zelden aan de bak bij de Koninklijke. Sinds de voorbije interland-break startte onze landgenoot geen enkele keer in de basis. En met zijn invalbeurten geraakte hij amper aan 35 speelminuten. Gezien de keuzes van coach Carlo Ancelotti en de goede prestaties van concurrenten als Vinicius Junior, lijkt er niet snel verandering te komen in die situatie. Er wordt dan ook volop gespeculeerd over een vertrek tijdens één van de komende transferperiodes.

Jack Wilshere, voormalig Engels international, reikt hem alvast een 'perfecte club' aan. In gesprek met Talk Sport stelt het Arsenal-product namelijk dat Hazard voor een transfer naar Newcastle United moet kiezen. De Magpies werden onlangs overgenomen door steenrijke Saudi's en die nieuwe investeerders willen de club naar de Engelse top leiden. Een grote naam als Hazard aantrekken zou alvast een statement zijn. Maar Wilshere ziet nog een andere reden waarom onze landgenoot goed zou passen in St. James' Park.

COACH HOWE
Newcastle stelde onlangs namelijk Eddie Howe voor als nieuwe trainer. En volgens Wilshere, die destijds bij Bournemouth samenwerkte met de Engelse coach, is hij de ideale man om Hazard weer op topniveau te krijgen. "Hazard is van het allerhoogste niveau, maar ik denk dat hij ook echt graag voor een trainer als Eddie Howe zou spelen. Hij is zo'n trainer voor wie je graag wilt spelen", stelt Wilshere, die momenteel zonder club zit, bij Talk Sport. "Hij heeft me geweldig behandeld. Eddie zorgde ervoor dat ik geweldig werd opgevangen en heeft een goede invloed op me gehad."

LEES OOK: Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Newcastle zou een goede optie zijn voor Hazard ...

Meest recent

Ajax stunt en haalt iconische naam als nieuwe TD

Ajax is al een aantal jaren op de dool en heeft PSV de macht zien overnemen in Nederland. De ...

43
43
‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

KVC Westerlo hoopt in januari voor enkele miljoenen euro’s aan spelers te verkopen. Dat is ...

21
21
'AA Gent duwt door en legt bod neer bij kampioen'

AA Gent gaat zich in januari versterken, dat staat vast. Volgens de altijd zeer goed ...

57
57
'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

29
29
Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

90
90
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

117
117
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

341
341
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

573
573
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

149
149
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

289
289
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

56
56
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

598
598
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

132
132
'Union blijft cashen: topcompetitie wenkt voor openbaring'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

171
171
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

987
987
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

327
327
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

339
339
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

231
231
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

527
527
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

632
632
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

263
263
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

139
139
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

207
207
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

624
624
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

431
431

Meer sportnieuws