Hazard krijgt 'perfecte nieuwe club' aangereikt

298
Hazard krijgt 'perfecte nieuwe club' aangereikt

De Rode Duivels blazen woensdag verzamelen om zich voor te bereiden op de komende WK-kwalificatieduels tegen Estland en Wales. Voor Eden Hazard komt de samenkomst met de nationale ploeg alvast welgekomen. De 30-jarige aanvaller is bij zijn club Real Madrid immers op een zijspoor beland.


Hoewel hij inmiddels van alle fysieke ongemakken verlost lijkt, komt Hazard dit seizoen zelden aan de bak bij de Koninklijke. Sinds de voorbije interland-break startte onze landgenoot geen enkele keer in de basis. En met zijn invalbeurten geraakte hij amper aan 35 speelminuten. Gezien de keuzes van coach Carlo Ancelotti en de goede prestaties van concurrenten als Vinicius Junior, lijkt er niet snel verandering te komen in die situatie. Er wordt dan ook volop gespeculeerd over een vertrek tijdens één van de komende transferperiodes.

Jack Wilshere, voormalig Engels international, reikt hem alvast een 'perfecte club' aan. In gesprek met Talk Sport stelt het Arsenal-product namelijk dat Hazard voor een transfer naar Newcastle United moet kiezen. De Magpies werden onlangs overgenomen door steenrijke Saudi's en die nieuwe investeerders willen de club naar de Engelse top leiden. Een grote naam als Hazard aantrekken zou alvast een statement zijn. Maar Wilshere ziet nog een andere reden waarom onze landgenoot goed zou passen in St. James' Park.

COACH HOWE
Newcastle stelde onlangs namelijk Eddie Howe voor als nieuwe trainer. En volgens Wilshere, die destijds bij Bournemouth samenwerkte met de Engelse coach, is hij de ideale man om Hazard weer op topniveau te krijgen. "Hazard is van het allerhoogste niveau, maar ik denk dat hij ook echt graag voor een trainer als Eddie Howe zou spelen. Hij is zo'n trainer voor wie je graag wilt spelen", stelt Wilshere, die momenteel zonder club zit, bij Talk Sport. "Hij heeft me geweldig behandeld. Eddie zorgde ervoor dat ik geweldig werd opgevangen en heeft een goede invloed op me gehad."

LEES OOK: Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Newcastle zou een goede optie zijn voor Hazard ...

Meest recent

Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

6
6
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

12
12
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

17
17
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

53
53
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

43
43
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

126
126
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

45
45
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

129
129
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

19
19
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

73
73
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

698
698
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

47
47
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

128
128
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

620
620
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

44
44
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

139
139
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

126
126
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

277
277
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

98
98
Ref van Driessche verrast voetbalwereld met spraakmakend geheim

De ene dag staat hij op het veld om de grootste voetbalsterren in het gareel te houden, ooit stond ...

149
149
KV Kortrijk roept straffe taal na stuntje tegen Standard

KV Kortrijk speelde gelijk tegen Standard Luik. De Kerels lijken dit seizoen tegen degradatie te ...

128
128
Thorup zet KRC Genk-spelers ferm op hun plek

KRC Genk ging met het kleinste verschil onderuit tegen KV Mechelen, een ferme mokerslag voor de ...

207
207
David Hubert sneert streng ondanks winst Union

Union SG wist te winnen van SK Beveren en is nog steeds ongeslagen in de Jupiler Pro League. Toch is ...

37
37
Vanhoutte vergeleken met Belgisch icoon: "Begrijp het wel"

Charles Vanhoutte heeft zich bijzonder snel opgewerkt tot een vaste waarde bij Feyenoord. De ...

57
57

Meer sportnieuws