Hazard krijgt 'perfecte nieuwe club' aangereikt

298 stemmen
Hazard krijgt 'perfecte nieuwe club' aangereikt

De Rode Duivels blazen woensdag verzamelen om zich voor te bereiden op de komende WK-kwalificatieduels tegen Estland en Wales. Voor Eden Hazard komt de samenkomst met de nationale ploeg alvast welgekomen. De 30-jarige aanvaller is bij zijn club Real Madrid immers op een zijspoor beland.


Hoewel hij inmiddels van alle fysieke ongemakken verlost lijkt, komt Hazard dit seizoen zelden aan de bak bij de Koninklijke. Sinds de voorbije interland-break startte onze landgenoot geen enkele keer in de basis. En met zijn invalbeurten geraakte hij amper aan 35 speelminuten. Gezien de keuzes van coach Carlo Ancelotti en de goede prestaties van concurrenten als Vinicius Junior, lijkt er niet snel verandering te komen in die situatie. Er wordt dan ook volop gespeculeerd over een vertrek tijdens één van de komende transferperiodes.

Jack Wilshere, voormalig Engels international, reikt hem alvast een 'perfecte club' aan. In gesprek met Talk Sport stelt het Arsenal-product namelijk dat Hazard voor een transfer naar Newcastle United moet kiezen. De Magpies werden onlangs overgenomen door steenrijke Saudi's en die nieuwe investeerders willen de club naar de Engelse top leiden. Een grote naam als Hazard aantrekken zou alvast een statement zijn. Maar Wilshere ziet nog een andere reden waarom onze landgenoot goed zou passen in St. James' Park.

COACH HOWE
Newcastle stelde onlangs namelijk Eddie Howe voor als nieuwe trainer. En volgens Wilshere, die destijds bij Bournemouth samenwerkte met de Engelse coach, is hij de ideale man om Hazard weer op topniveau te krijgen. "Hazard is van het allerhoogste niveau, maar ik denk dat hij ook echt graag voor een trainer als Eddie Howe zou spelen. Hij is zo'n trainer voor wie je graag wilt spelen", stelt Wilshere, die momenteel zonder club zit, bij Talk Sport. "Hij heeft me geweldig behandeld. Eddie zorgde ervoor dat ik geweldig werd opgevangen en heeft een goede invloed op me gehad."

LEES OOK: Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

🚀

Newcastle zou een goede optie zijn voor Hazard ...

Meest recent

Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

60
60
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

59
59
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

66
66
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

155
155
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

100
100
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

242
242
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

140
140
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

120
120
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

368
368
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

106
106
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

291
291
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

121
121
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

264
264
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

226
226
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

300
300
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

123
123
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

241
241
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1206
1206
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

534
534
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

267
267
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

273
273
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

459
459
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

354
354
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

84
84

Meer sportnieuws