Speeltijd voorbij: Xavi lanceert 10 strenge regels bij Barça

door
Speeltijd voorbij: Xavi lanceert 10 strenge regels bij Barça

Bij FC Barcelona ging maandag een nieuw hoofdstuk van start. Zo werd clublegende Xavi Hernandez aangesteld als hoofdcoach bij de Catalaanse grootmacht. Hij krijgt de lastige taak om de gevallen topclub weer te doen aanknopen met de Europese top en dus is er geen tijd te verliezen.


Door het uitzwermen van de internationals heeft Xavi momenteel slechts een beperkt aantal spelers ter beschikking op training. Dat maakt het voor hem natuurlijk gemakkelijker om de beschikbare krachten goed te beoordelen. Bovendien heeft hij hierdoor ook wat meer tijd om andere zaken op punt te zetten. Volgens de Spaanse krant AS lanceerde hij bijvoorbeeld een tiental strikte regels, die voor een uiterst professionele werkomgeving moeten zorgen.

Ten eerste worden spelers anderhalf uur voor de start van de training al op de club verwacht. Voor leden van de staf is dat zelfs twee uur op voorhand. Daarnaast worden de spelers verplicht om te eten in het trainingscomplex. Xavi eist ook dat iedereen alles geeft op training, de kantjes mogen er niet vanaf gelopen worden. Verder werd het boete-systeem weer ingevoerd. Die boetes worden overigens verdubbeld als iemand herhaaldelijk in de fout gaat.

OOK NAAST HET VELD
Een zestal strenge, maar wel logische regels. AS stelt echter dat Xavi nog een stap verder gaat. Zo zullen de spelers ook naast het veld gemonitord worden. Riskante activiteiten buiten de club worden verboden. En minstens twee dagen voor de wedstrijd moeten de spelers vóór middernacht thuis zijn. Tot slot vindt Xavi een goed imago essentieel. Spelers moeten zich professioneel gedragen, zowel op als naast het veld.

LEES OOK: 'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

🚀

Mag een trainer inspraak hebben in het privéleven van spelers?

Meest recent

Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

20
20
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

19
19
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

24
24
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

30
30
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

19
19
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

115
115
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

61
61
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

214
214
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

305
305
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

85
85
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

152
152
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

329
329
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

158
158
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

334
334
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

142
142
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

340
340
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

324
324
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

293
293
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

574
574
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

598
598
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

105
105
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

212
212
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

576
576
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

565
565
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

331
331

Meer sportnieuws