'Selectie Barcelona hélemaal klaar met Coutinho'

door
'Selectie Barcelona hélemaal klaar met Coutinho'

FC Barcelona heeft zijn nieuwe trainer beet: maandag werd Xavi Hernandez officieel voorgesteld op Camp Nou. De voormalige middenvelder zal zijn handen in de komende weken wel meteen vol hebben. De sportieve prestaties zijn immers niet om over naar huis te schrijven, bovendien zouden er spanningen heersen binnen de kleedkamer.


Zo meldt het Catalaanse medium Esport3 dat Philippe Coutinho voor heel wat ergernissen zorgt bij zijn ploegmaats. De Braziliaanse spelmaker werd destijds voor een pak miljoenen van Liverpool FC overgenomen, maar kon het bij Barça nooit waarmaken. Ook een uitleenbeurt aan Bayern München kreeg hem niet op het juiste spoor. Dit seizoen krijgt hij wel weer speelminuten, maar zelden kan Coutinho een impact maken op de resultaten.

Bovendien zou de Braziliaanse international niet bepaald de juiste mentaliteit voor de dag leggen. Afgelopen weekend zou hij bijvoorbeeld geweigerd hebben om in te vallen tegen Celta de Vigo. Ook op training zou de 29-jarige er regelmatige de kantjes vanaf lopen. En dat terwijl nog steeds bij de grootverdieners hoort. Die houding zou voor onvrede hebben gezorgd bij enkele 'zwaargewichten' uit de selectie.

COUTINHO VERBAASD
Momenteel zit de spelmaker weer in zijn geboorteland, waar hij zich met de nationale ploeg klaarstoomt voor de komende WK-kwalificatieduels. Tijdens een persmoment liet Coutinho er verstaan dat hij verbaasd is door deze berichtgeving. "Ik was zeer verrast toen ik dit hoorde want in mijn hele carrière heb ik nooit een gebrek aan professionaliteit gehad. Kijk maar naar overal waar ik speelde, ik heb er telkens iedereen gerespecteerd. Ik respecteer ook de mening van de journalisten, maar ze creëren veel van die dingen", veegde hij de berichten van tafel. Xavi liet maandag alvast verstaan dat hij (voorlopig) nog rekent op Coutinho.

LEES OOK: 'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

🚀

Barça kan het contract van Coutinho beter verscheuren ...

Meest recent

'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

24
24
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

26
26
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

12
12
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

99
99
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

119
119
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

84
84
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

322
322
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

191
191
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

357
357
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

323
323
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

338
338
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

67
67
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

55
55
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

89
89
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

214
214
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

83
83
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

331
331
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

203
203
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

92
92
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

158
158
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

214
214
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

79
79
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

456
456
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

131
131

Meer sportnieuws