'Selectie Barcelona hélemaal klaar met Coutinho'

168 stemmen
'Selectie Barcelona hélemaal klaar met Coutinho'

FC Barcelona heeft zijn nieuwe trainer beet: maandag werd Xavi Hernandez officieel voorgesteld op Camp Nou. De voormalige middenvelder zal zijn handen in de komende weken wel meteen vol hebben. De sportieve prestaties zijn immers niet om over naar huis te schrijven, bovendien zouden er spanningen heersen binnen de kleedkamer.


Zo meldt het Catalaanse medium Esport3 dat Philippe Coutinho voor heel wat ergernissen zorgt bij zijn ploegmaats. De Braziliaanse spelmaker werd destijds voor een pak miljoenen van Liverpool FC overgenomen, maar kon het bij Barça nooit waarmaken. Ook een uitleenbeurt aan Bayern München kreeg hem niet op het juiste spoor. Dit seizoen krijgt hij wel weer speelminuten, maar zelden kan Coutinho een impact maken op de resultaten.

Bovendien zou de Braziliaanse international niet bepaald de juiste mentaliteit voor de dag leggen. Afgelopen weekend zou hij bijvoorbeeld geweigerd hebben om in te vallen tegen Celta de Vigo. Ook op training zou de 29-jarige er regelmatige de kantjes vanaf lopen. En dat terwijl nog steeds bij de grootverdieners hoort. Die houding zou voor onvrede hebben gezorgd bij enkele 'zwaargewichten' uit de selectie.

COUTINHO VERBAASD
Momenteel zit de spelmaker weer in zijn geboorteland, waar hij zich met de nationale ploeg klaarstoomt voor de komende WK-kwalificatieduels. Tijdens een persmoment liet Coutinho er verstaan dat hij verbaasd is door deze berichtgeving. "Ik was zeer verrast toen ik dit hoorde want in mijn hele carrière heb ik nooit een gebrek aan professionaliteit gehad. Kijk maar naar overal waar ik speelde, ik heb er telkens iedereen gerespecteerd. Ik respecteer ook de mening van de journalisten, maar ze creëren veel van die dingen", veegde hij de berichten van tafel. Xavi liet maandag alvast verstaan dat hij (voorlopig) nog rekent op Coutinho.

LEES OOK: 'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Barça kan het contract van Coutinho beter verscheuren ...

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

15
15
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

67
67
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

198
198
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

126
126
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

64
64
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

216
216
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

80
80
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

260
260
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

94
94
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

66
66
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

17
17
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

44
44
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

99
99
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

493
493
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

101
101
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

84
84
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

229
229
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

93
93
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

82
82
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

142
142
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

45
45
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

417
417
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

73
73

Meer sportnieuws