'Selectie Barcelona hélemaal klaar met Coutinho'

door
'Selectie Barcelona hélemaal klaar met Coutinho'

FC Barcelona heeft zijn nieuwe trainer beet: maandag werd Xavi Hernandez officieel voorgesteld op Camp Nou. De voormalige middenvelder zal zijn handen in de komende weken wel meteen vol hebben. De sportieve prestaties zijn immers niet om over naar huis te schrijven, bovendien zouden er spanningen heersen binnen de kleedkamer.


Zo meldt het Catalaanse medium Esport3 dat Philippe Coutinho voor heel wat ergernissen zorgt bij zijn ploegmaats. De Braziliaanse spelmaker werd destijds voor een pak miljoenen van Liverpool FC overgenomen, maar kon het bij Barça nooit waarmaken. Ook een uitleenbeurt aan Bayern München kreeg hem niet op het juiste spoor. Dit seizoen krijgt hij wel weer speelminuten, maar zelden kan Coutinho een impact maken op de resultaten.

Bovendien zou de Braziliaanse international niet bepaald de juiste mentaliteit voor de dag leggen. Afgelopen weekend zou hij bijvoorbeeld geweigerd hebben om in te vallen tegen Celta de Vigo. Ook op training zou de 29-jarige er regelmatige de kantjes vanaf lopen. En dat terwijl nog steeds bij de grootverdieners hoort. Die houding zou voor onvrede hebben gezorgd bij enkele 'zwaargewichten' uit de selectie.

COUTINHO VERBAASD
Momenteel zit de spelmaker weer in zijn geboorteland, waar hij zich met de nationale ploeg klaarstoomt voor de komende WK-kwalificatieduels. Tijdens een persmoment liet Coutinho er verstaan dat hij verbaasd is door deze berichtgeving. "Ik was zeer verrast toen ik dit hoorde want in mijn hele carrière heb ik nooit een gebrek aan professionaliteit gehad. Kijk maar naar overal waar ik speelde, ik heb er telkens iedereen gerespecteerd. Ik respecteer ook de mening van de journalisten, maar ze creëren veel van die dingen", veegde hij de berichten van tafel. Xavi liet maandag alvast verstaan dat hij (voorlopig) nog rekent op Coutinho.

LEES OOK: 'Real Madrid haalt uit: eerste topaanwinst al bepaald'

Barça kan het contract van Coutinho beter verscheuren ...

Meest recent

Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

35
35
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

64
64
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

41
41
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

119
119
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

45
45
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

77
77
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

91
91
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

198
198
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

68
68
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

46
46
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

53
53
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

63
63
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

48
48
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

27
27
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

498
498
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

135
135
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

120
120
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

387
387
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

61
61
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

528
528
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

598
598
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

123
123
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

328
328
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

302
302
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

323
323

Meer sportnieuws