'Selectie Barcelona hélemaal klaar met Coutinho'

168
'Selectie Barcelona hélemaal klaar met Coutinho'

FC Barcelona heeft zijn nieuwe trainer beet: maandag werd Xavi Hernandez officieel voorgesteld op Camp Nou. De voormalige middenvelder zal zijn handen in de komende weken wel meteen vol hebben. De sportieve prestaties zijn immers niet om over naar huis te schrijven, bovendien zouden er spanningen heersen binnen de kleedkamer.


Zo meldt het Catalaanse medium Esport3 dat Philippe Coutinho voor heel wat ergernissen zorgt bij zijn ploegmaats. De Braziliaanse spelmaker werd destijds voor een pak miljoenen van Liverpool FC overgenomen, maar kon het bij Barça nooit waarmaken. Ook een uitleenbeurt aan Bayern München kreeg hem niet op het juiste spoor. Dit seizoen krijgt hij wel weer speelminuten, maar zelden kan Coutinho een impact maken op de resultaten.

Bovendien zou de Braziliaanse international niet bepaald de juiste mentaliteit voor de dag leggen. Afgelopen weekend zou hij bijvoorbeeld geweigerd hebben om in te vallen tegen Celta de Vigo. Ook op training zou de 29-jarige er regelmatige de kantjes vanaf lopen. En dat terwijl nog steeds bij de grootverdieners hoort. Die houding zou voor onvrede hebben gezorgd bij enkele 'zwaargewichten' uit de selectie.

COUTINHO VERBAASD
Momenteel zit de spelmaker weer in zijn geboorteland, waar hij zich met de nationale ploeg klaarstoomt voor de komende WK-kwalificatieduels. Tijdens een persmoment liet Coutinho er verstaan dat hij verbaasd is door deze berichtgeving. "Ik was zeer verrast toen ik dit hoorde want in mijn hele carrière heb ik nooit een gebrek aan professionaliteit gehad. Kijk maar naar overal waar ik speelde, ik heb er telkens iedereen gerespecteerd. Ik respecteer ook de mening van de journalisten, maar ze creëren veel van die dingen", veegde hij de berichten van tafel. Xavi liet maandag alvast verstaan dat hij (voorlopig) nog rekent op Coutinho.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Barça kan het contract van Coutinho beter verscheuren ...

Meest recent

Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

2
2
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

5
5
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

21
21
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

63
63
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

30
30
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

18
18
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

67
67
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

39
39
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

80
80
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

41
41
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

39
39
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

14
14
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

113
113
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

102
102
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

190
190
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

195
195
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

464
464
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

387
387
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

361
361
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

52
52
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

357
357
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

99
99
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

46
46

Meer sportnieuws