'Selectie Barcelona hélemaal klaar met Coutinho'

168 stemmen
'Selectie Barcelona hélemaal klaar met Coutinho'

FC Barcelona heeft zijn nieuwe trainer beet: maandag werd Xavi Hernandez officieel voorgesteld op Camp Nou. De voormalige middenvelder zal zijn handen in de komende weken wel meteen vol hebben. De sportieve prestaties zijn immers niet om over naar huis te schrijven, bovendien zouden er spanningen heersen binnen de kleedkamer.


Zo meldt het Catalaanse medium Esport3 dat Philippe Coutinho voor heel wat ergernissen zorgt bij zijn ploegmaats. De Braziliaanse spelmaker werd destijds voor een pak miljoenen van Liverpool FC overgenomen, maar kon het bij Barça nooit waarmaken. Ook een uitleenbeurt aan Bayern München kreeg hem niet op het juiste spoor. Dit seizoen krijgt hij wel weer speelminuten, maar zelden kan Coutinho een impact maken op de resultaten.

Bovendien zou de Braziliaanse international niet bepaald de juiste mentaliteit voor de dag leggen. Afgelopen weekend zou hij bijvoorbeeld geweigerd hebben om in te vallen tegen Celta de Vigo. Ook op training zou de 29-jarige er regelmatige de kantjes vanaf lopen. En dat terwijl nog steeds bij de grootverdieners hoort. Die houding zou voor onvrede hebben gezorgd bij enkele 'zwaargewichten' uit de selectie.

COUTINHO VERBAASD
Momenteel zit de spelmaker weer in zijn geboorteland, waar hij zich met de nationale ploeg klaarstoomt voor de komende WK-kwalificatieduels. Tijdens een persmoment liet Coutinho er verstaan dat hij verbaasd is door deze berichtgeving. "Ik was zeer verrast toen ik dit hoorde want in mijn hele carrière heb ik nooit een gebrek aan professionaliteit gehad. Kijk maar naar overal waar ik speelde, ik heb er telkens iedereen gerespecteerd. Ik respecteer ook de mening van de journalisten, maar ze creëren veel van die dingen", veegde hij de berichten van tafel. Xavi liet maandag alvast verstaan dat hij (voorlopig) nog rekent op Coutinho.

LEES OOK: 'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

🚀

Barça kan het contract van Coutinho beter verscheuren ...

Meest recent

'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

159
159
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

102
102
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

174
174
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

227
227
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

221
221
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

350
350
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

85
85
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

659
659
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

714
714
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

377
377
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

469
469
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

74
74
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

224
224
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

80
80
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

124
124
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

570
570
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

741
741
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

238
238
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

180
180
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

194
194
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

449
449
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

120
120
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

128
128
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

202
202
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

646
646

Meer sportnieuws