Guardiola: "Als Barça hem wil, kunnen ze hem krijgen"

door
Guardiola:

Mogelijk staat er komende zomer een verrassende transfer op til. Want zo hoopt Raheem Sterling Manchester City in 2022 naar verluidt te verruilen voor FC Barcelona, maar een overstap is nog geen uitgemaakte zaak. De Catalanen stellen volgens SPORT een voorwaarde aan diens komst.

FC Barcelona heeft deze zomer met een aantal grote ingrepen voor een toekomstig transferbudget gezorgd. Er zou ruimte zijn voor twee transfers. Een middenvelder heeft de prioriteit, maar ook een aanvallende impuls staat hoog op het wensenlijstje. Voorwaarde is wel dat Ousmane Dembélé de club verlaat.

Dembélé is bezig aan zijn laatste contractjaar en heeft vooralsnog alle pogingen om te verlengen afgewezen. Mocht dat definitief afketsen, dan moet Sterling de overstap maken naar Barcelona. Naar verluidt wil City meewerken aan een huurtransfer met optie tot koop.

UPDATE 09/11

Raheem Sterling lijkt na de komst van Jack Grealish plots overbodig te zijn geworden bij Manchester City. De Engelse flankspeler zou dan ook denken aan een vertrek, waar een overstap naar FC Barcelona tot de mogelijkheden zou behoren. Pep Guardiola reageerde tegenover Mundo Deportivo op deze geruchten.

“Ik weet niet of Barcelona interesse heeft in Sterling. Maar als zij geïnteresseerd zijn in één van onze spelers, ben ik ervan overtuigd dat ze hen kunnen krijgen. Barça blijft een attractieve club, zelfs meer dan dat”, klonk het immers. In buitenlandse media wordt nu zelfs al een spectaculaire ruildeal geopperd, waar niemand minder dan Frenkie De Jong de omgekeerde beweging zou kunnen maken. Voorlopig vallen die wel met een flinke korrel zout te moeten nemen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

🚀

Ziet u deze transfer tot stand komen?

Meest recent

Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

20
20
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

89
89
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

43
43
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

281
281
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

101
101
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

709
709
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

155
155
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

631
631
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

64
64
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

167
167
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

222
222
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

176
176
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

564
564
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

205
205
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

265
265
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

553
553
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

208
208
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

173
173
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

85
85

Meer sportnieuws