'Gegeerde De Ketelaere moet transferpiste schrappen'

door
'Gegeerde De Ketelaere moet transferpiste schrappen'

De interland-break is voor heel wat ploegen welgekomen na het drukke wedstrijdschema van de voorbije maanden, dat is ook bij landskampioen Club Brugge het geval. Al zit er voor verschillende sterkhouders geen rustperiode in. Zo leverde Blauw-Zwart wederom een heel lijstje aan internationals af.


Charles De Ketelaere bijvoorbeeld, mag zich net als Hans Vanaken en Simon Mignolet opnieuw melden bij de Rode Duivels. En door de afwezigheden van een aantal vaste waarden, is de kans groot dat het Brugse goudhaantje de nodige speelminuten zal krijgen tijdens de komende interlands tegen Estland en Wales. Voor 20-jarige is dat ook weer een uitgelezen opportuniteit om zich in de kijker te spelen van de buitenlandse ploegen. Het heeft er namelijk alle schijn van dat CDK komende zomer de stap naar een grotere competitie zal zetten.

Al lijkt jongeling al één piste te moeten schrappen. Zo meldt Fichajes dat De Ketelaere niet langer bovenaan de verlanglijst staat bij Sevilla FC. De huidige nummer drie uit de Spaanse Primera Division wordt al een tijdje gelinkt aan de smaakmaker van Club Brugge. Maar door de hoge vraagprijs en toenemende interesse zou sportief directeur Monchi zijn vizier inmiddels weerlegd hebben op de veelbelovende Chileen Ben Brereton (Blackburn Rovers).

ITALIAANS ALTERNATIEF
Desondanks hoeft De Ketelaere zich geen zorgen te maken, zo blijven er meer dan voldoende alternatieven over voor hem. Het Italiaanse Pianeta Milan stelt bijvoorbeeld dat AC Milan nog steeds erg gecharmeerd is. De Rossoneri zouden zelfs overwegen om in januari al een bod neer te leggen om zo de concurrentie te snel af te zijn. Maar een winters vertrek lijkt voor zowel Club als De Ketelaere zelf geen optie. Bovendien is het maar de vraag of Milan kan voldoen aan de financiële voorwaarden.

LEES OOK: Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

CDK moet nog minstens één extra seizoen bij Club blijven ...

Meest recent

'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

5
5
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

21
21
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

11
11
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

151
151
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

131
131
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

169
169
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

39
39
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

189
189
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

128
128
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

41
41
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

63
63
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

768
768
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

476
476
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

174
174
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

91
91
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

170
170
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

350
350
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

89
89
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

300
300
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

146
146
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

281
281
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

279
279
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

229
229
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

118
118

Meer sportnieuws