'Gegeerde De Ketelaere moet transferpiste schrappen'

292 stemmen
'Gegeerde De Ketelaere moet transferpiste schrappen'

De interland-break is voor heel wat ploegen welgekomen na het drukke wedstrijdschema van de voorbije maanden, dat is ook bij landskampioen Club Brugge het geval. Al zit er voor verschillende sterkhouders geen rustperiode in. Zo leverde Blauw-Zwart wederom een heel lijstje aan internationals af.


Charles De Ketelaere bijvoorbeeld, mag zich net als Hans Vanaken en Simon Mignolet opnieuw melden bij de Rode Duivels. En door de afwezigheden van een aantal vaste waarden, is de kans groot dat het Brugse goudhaantje de nodige speelminuten zal krijgen tijdens de komende interlands tegen Estland en Wales. Voor 20-jarige is dat ook weer een uitgelezen opportuniteit om zich in de kijker te spelen van de buitenlandse ploegen. Het heeft er namelijk alle schijn van dat CDK komende zomer de stap naar een grotere competitie zal zetten.

Al lijkt jongeling al één piste te moeten schrappen. Zo meldt Fichajes dat De Ketelaere niet langer bovenaan de verlanglijst staat bij Sevilla FC. De huidige nummer drie uit de Spaanse Primera Division wordt al een tijdje gelinkt aan de smaakmaker van Club Brugge. Maar door de hoge vraagprijs en toenemende interesse zou sportief directeur Monchi zijn vizier inmiddels weerlegd hebben op de veelbelovende Chileen Ben Brereton (Blackburn Rovers).

ITALIAANS ALTERNATIEF
Desondanks hoeft De Ketelaere zich geen zorgen te maken, zo blijven er meer dan voldoende alternatieven over voor hem. Het Italiaanse Pianeta Milan stelt bijvoorbeeld dat AC Milan nog steeds erg gecharmeerd is. De Rossoneri zouden zelfs overwegen om in januari al een bod neer te leggen om zo de concurrentie te snel af te zijn. Maar een winters vertrek lijkt voor zowel Club als De Ketelaere zelf geen optie. Bovendien is het maar de vraag of Milan kan voldoen aan de financiële voorwaarden.

LEES OOK: 'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

CDK moet nog minstens één extra seizoen bij Club blijven ...

Meest recent

'Witte rook bij Essevee: nieuwe hoofdcoach op komst'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

15
15
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

193
193
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

119
119
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

94
94
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

103
103
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

63
63
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

165
165
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

145
145
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

431
431
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

525
525
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

278
278
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

513
513
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

444
444
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

604
604
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

263
263
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

86
86
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

253
253
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

304
304
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

160
160
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

399
399
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

167
167
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

250
250
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

677
677
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

126
126

Meer sportnieuws