'Gegeerde De Ketelaere moet transferpiste schrappen'

292 stemmen
'Gegeerde De Ketelaere moet transferpiste schrappen'

De interland-break is voor heel wat ploegen welgekomen na het drukke wedstrijdschema van de voorbije maanden, dat is ook bij landskampioen Club Brugge het geval. Al zit er voor verschillende sterkhouders geen rustperiode in. Zo leverde Blauw-Zwart wederom een heel lijstje aan internationals af.


Charles De Ketelaere bijvoorbeeld, mag zich net als Hans Vanaken en Simon Mignolet opnieuw melden bij de Rode Duivels. En door de afwezigheden van een aantal vaste waarden, is de kans groot dat het Brugse goudhaantje de nodige speelminuten zal krijgen tijdens de komende interlands tegen Estland en Wales. Voor 20-jarige is dat ook weer een uitgelezen opportuniteit om zich in de kijker te spelen van de buitenlandse ploegen. Het heeft er namelijk alle schijn van dat CDK komende zomer de stap naar een grotere competitie zal zetten.

Al lijkt jongeling al één piste te moeten schrappen. Zo meldt Fichajes dat De Ketelaere niet langer bovenaan de verlanglijst staat bij Sevilla FC. De huidige nummer drie uit de Spaanse Primera Division wordt al een tijdje gelinkt aan de smaakmaker van Club Brugge. Maar door de hoge vraagprijs en toenemende interesse zou sportief directeur Monchi zijn vizier inmiddels weerlegd hebben op de veelbelovende Chileen Ben Brereton (Blackburn Rovers).

ITALIAANS ALTERNATIEF
Desondanks hoeft De Ketelaere zich geen zorgen te maken, zo blijven er meer dan voldoende alternatieven over voor hem. Het Italiaanse Pianeta Milan stelt bijvoorbeeld dat AC Milan nog steeds erg gecharmeerd is. De Rossoneri zouden zelfs overwegen om in januari al een bod neer te leggen om zo de concurrentie te snel af te zijn. Maar een winters vertrek lijkt voor zowel Club als De Ketelaere zelf geen optie. Bovendien is het maar de vraag of Milan kan voldoen aan de financiële voorwaarden.

LEES OOK: Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

CDK moet nog minstens één extra seizoen bij Club blijven ...

Meest recent

'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

7
7
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

19
19
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

133
133
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

86
86
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

173
173
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

74
74
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

146
146
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

229
229
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

151
151
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

119
119
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

67
67
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

182
182
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

545
545
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

477
477
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

347
347
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

316
316
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

81
81
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

229
229
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

85
85
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

82
82
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

142
142
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

82
82
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

144
144
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

103
103
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

344
344

Meer sportnieuws