'Gegeerde De Ketelaere moet transferpiste schrappen'

292 stemmen
'Gegeerde De Ketelaere moet transferpiste schrappen'

De interland-break is voor heel wat ploegen welgekomen na het drukke wedstrijdschema van de voorbije maanden, dat is ook bij landskampioen Club Brugge het geval. Al zit er voor verschillende sterkhouders geen rustperiode in. Zo leverde Blauw-Zwart wederom een heel lijstje aan internationals af.


Charles De Ketelaere bijvoorbeeld, mag zich net als Hans Vanaken en Simon Mignolet opnieuw melden bij de Rode Duivels. En door de afwezigheden van een aantal vaste waarden, is de kans groot dat het Brugse goudhaantje de nodige speelminuten zal krijgen tijdens de komende interlands tegen Estland en Wales. Voor 20-jarige is dat ook weer een uitgelezen opportuniteit om zich in de kijker te spelen van de buitenlandse ploegen. Het heeft er namelijk alle schijn van dat CDK komende zomer de stap naar een grotere competitie zal zetten.

Al lijkt jongeling al één piste te moeten schrappen. Zo meldt Fichajes dat De Ketelaere niet langer bovenaan de verlanglijst staat bij Sevilla FC. De huidige nummer drie uit de Spaanse Primera Division wordt al een tijdje gelinkt aan de smaakmaker van Club Brugge. Maar door de hoge vraagprijs en toenemende interesse zou sportief directeur Monchi zijn vizier inmiddels weerlegd hebben op de veelbelovende Chileen Ben Brereton (Blackburn Rovers).

ITALIAANS ALTERNATIEF
Desondanks hoeft De Ketelaere zich geen zorgen te maken, zo blijven er meer dan voldoende alternatieven over voor hem. Het Italiaanse Pianeta Milan stelt bijvoorbeeld dat AC Milan nog steeds erg gecharmeerd is. De Rossoneri zouden zelfs overwegen om in januari al een bod neer te leggen om zo de concurrentie te snel af te zijn. Maar een winters vertrek lijkt voor zowel Club als De Ketelaere zelf geen optie. Bovendien is het maar de vraag of Milan kan voldoen aan de financiële voorwaarden.

LEES OOK: De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

CDK moet nog minstens één extra seizoen bij Club blijven ...

Meest recent

Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

6
6
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

34
34
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

16
16
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

140
140
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

65
65
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

475
475
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

37
37
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

207
207
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

193
193
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

433
433
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

407
407
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

429
429
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

72
72
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

100
100
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

165
165
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

88
88
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

208
208
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

159
159
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

134
134
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

264
264
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

531
531
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

328
328
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33

Meer sportnieuws