The Sun: 'Martinez wil zélf vertrekken bij Rode Duivels'

209 stemmen
The Sun: 'Martinez wil zélf vertrekken bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zullen zich deze week normaal gezien verzekeren van hun deelname aan het WK 2022 in Qatar. Eén zege in de resterende kwalificatieduels tegen Estland en Wales is daarvoor voldoende. Ondertussen wordt bondscoach Roberto Martinez wederom gelinkt aan een vertrek bij de KBVB.


Hoewel de laatste tornooien geen groot succes waren, staan de Duivels nu toch al een hele poos bovenaan de FIFA-ranking. Martinez levert globaal gezien dus goed werk en dat is ook de buitenlandse clubs niet ontgaan. Vlak voor de laatste interland-break werd hij bijvoorbeeld nog nadrukkelijk gelinkt aan FC Barcelona. Daarnaast werd zijn naam al in verband gebracht met onder meer Newcastle United en Tottenham. Het is niet duidelijk hoe concreet die geruchten telkens waren, maar Martinez bleef de nationale ploeg wel trouw.

Sinds begin deze week valt zijn naam echter opnieuw bij een Premier League-club. Aston Villa nam afgelopen weekend immers afscheid van Dean Smith en CEO Christian Purslow zou in Martinez een geschikte opvolger zien. De club uit Birmingham, momenteel slechts 16de in de Premier League, lijkt evenwel niet over voldoende (sportieve) troeven te beschikken om Martinez te overtuigen. Maar volgens The Sun is dat toch niet helemaal het geval.

GERRAD TOPKANDIDAAT
De tabloid, weliswaar niet de meest betrouwbare bron, stelt namelijk dat de Spanjaard niet op voorhand 'neen' zegt tegen Villa. Zo zou Martinez zijn entourage hebben toevertrouwd dat hij graag weer aan de slag zou gaan bij een club en niet weigerachtig staat tegenover een terugkeer in de Premier League. Maar België kwalificeren voor het WK is nu zijn prioriteit. Pas daarna zou hij over zijn toekomst willen nadenken. De vraag is of het bestuur van Aston Villa daarop wil wachten. Bovendien zou Martinez niet bovenaan de lijst staan. Steven Gerrard (Rangers) is volgens The Sun dé absolute droomkandidaat van de Villans.

LEES OOK: "Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

Denkt u dat Martinez blijft tot en met het WK 2022?

Meest recent

Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

6
6
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

326
326
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

57
57
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

89
89
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

189
189
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

52
52
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

320
320
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

77
77
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

147
147
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

88
88
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

62
62
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

212
212
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

24
24
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

78
78
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

62
62
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

189
189
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

164
164
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

38
38
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

60
60
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

68
68
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

411
411
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

207
207
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

61
61
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

281
281
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

173
173

Meer sportnieuws