The Sun: 'Martinez wil zélf vertrekken bij Rode Duivels'

door
The Sun: 'Martinez wil zélf vertrekken bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zullen zich deze week normaal gezien verzekeren van hun deelname aan het WK 2022 in Qatar. Eén zege in de resterende kwalificatieduels tegen Estland en Wales is daarvoor voldoende. Ondertussen wordt bondscoach Roberto Martinez wederom gelinkt aan een vertrek bij de KBVB.


Hoewel de laatste tornooien geen groot succes waren, staan de Duivels nu toch al een hele poos bovenaan de FIFA-ranking. Martinez levert globaal gezien dus goed werk en dat is ook de buitenlandse clubs niet ontgaan. Vlak voor de laatste interland-break werd hij bijvoorbeeld nog nadrukkelijk gelinkt aan FC Barcelona. Daarnaast werd zijn naam al in verband gebracht met onder meer Newcastle United en Tottenham. Het is niet duidelijk hoe concreet die geruchten telkens waren, maar Martinez bleef de nationale ploeg wel trouw.

Sinds begin deze week valt zijn naam echter opnieuw bij een Premier League-club. Aston Villa nam afgelopen weekend immers afscheid van Dean Smith en CEO Christian Purslow zou in Martinez een geschikte opvolger zien. De club uit Birmingham, momenteel slechts 16de in de Premier League, lijkt evenwel niet over voldoende (sportieve) troeven te beschikken om Martinez te overtuigen. Maar volgens The Sun is dat toch niet helemaal het geval.

GERRAD TOPKANDIDAAT
De tabloid, weliswaar niet de meest betrouwbare bron, stelt namelijk dat de Spanjaard niet op voorhand 'neen' zegt tegen Villa. Zo zou Martinez zijn entourage hebben toevertrouwd dat hij graag weer aan de slag zou gaan bij een club en niet weigerachtig staat tegenover een terugkeer in de Premier League. Maar België kwalificeren voor het WK is nu zijn prioriteit. Pas daarna zou hij over zijn toekomst willen nadenken. De vraag is of het bestuur van Aston Villa daarop wil wachten. Bovendien zou Martinez niet bovenaan de lijst staan. Steven Gerrard (Rangers) is volgens The Sun dé absolute droomkandidaat van de Villans.

LEES OOK: ‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Denkt u dat Martinez blijft tot en met het WK 2022?

Meest recent

‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

61
61
Antwerp - Anderlecht: dit zijn de twee basisploegen

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

24
24
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

72
72
Anderlecht zet mes in kern: 8 koppen rollen?

RSC Anderlecht gaat komende zomer weer aan de bak moeten. Maar is er ook een héél ...

77
77
Union SG gaat voor droomseizoen: "Dé ambitie!"

Union SG blijft een bijzonder straffe ploeg. Ze plaatsten zich ten koste van Sporting Charleroi voor ...

18
18
Cruijff verdedigt omstreden Ajax-beslissing

Ajax zorgde voor een enorme verrassing door Oscar Garcia aan te stellen als nieuwe trainer van Jong ...

12
12
'Anderlecht raast door: deal met Antwerp nakende'

Bij RSC Anderlecht is het bestuur heel erg bezig met het invullen van cruciale posities. De ...

267
267
'Witte rook: Anderlecht heeft grote naam als coach bijna beet'

RSC Anderlecht gaat eerstdaags wellicht een nieuwe trainer voorstellen. De Brusselaars zijn volop ...

281
281
'Bommetje Anderlecht: ex-coach Club óf oud-topspits nieuwe T1'

RSC Anderlecht hoopt eind deze week zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. De shortlist is ...

304
304
Hubert reageert: finale liefst tegen Anderlecht of Antwerp?

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

104
104
Hoofdrol Vandevoordt in bekerzege Bayern, City wint na dol kwartier

Vincent Kompany blijft voorlopig op koers om als eerste Belgische trainer de treble te winnen. Zijn ...

71
71
Coucke compléét afgemaakt: "Meer influencer dan voorzitter"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

331
331
Union naar Heizel! Charleroi krijgt 4 goals én rood om de oren

Landskampioen Union SG heeft zich als eerste geplaatst voor de finale van de Croky Cup. Ondanks een ...

73
73
Antwerp in bekerfinale? Eén groot struikelblok tegen RSCA

Donderdagavond wordt het tweede ticket voor de bekerfinale uitgedeeld. Antwerp FC beschikt daarbij ...

240
240
Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Nog exact 120 dagen te gaan en het startschot wordt gegeven van het wereldkampioenschap 2026. ...

265
265
Nieuwe coach gezocht: twee pistes voor Anderlecht

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

457
457
'Real Madrid pakt fors uit: superaanwinst in zomer '26'

De sportieve leiding van Real Madrid heeft zijn handen momenteel meer dan vol. Zo is nog lang niet ...

135
135
OHL kansloos: Arsenal verpulvert hoop op nieuw CL-sprookje

De damesploeg van OH Leuven zette dit seizoen een waanzinnige campagne neer in de Women's Champions ...

24
24
'Cadeau voor Kompany: topaanwinst richting München'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

164
164
‘Club Brugge op scherp: speler eist meteen zijn vertrek’

Club Brugge staat op scherp door een intern transferdossier dat plots is geëscaleerd. Een ...

523
523
Eén grote verrassing bij Union, Charleroi weer op sterkst

Vanaf 20u30 strijden Union en Charleroi om het eerste ticket voor de finale van de Croky Cup dit ...

40
40
'Garcia slaakt zucht van opluchting na blessurenieuws'

Het aftellen naar de start van het WK kan stilaan beginnen. Binnen vier maanden en vier dagen gaat ...

52
52
Oosting onthult opvallende voorbereiding bij Antwerp

Deze week ontdekken we wie op 14 mei mag aantreden in de finale van de Croky Cup, want de ...

112
112
Rechtbankdrama's: D-Day voor Snelders en Van Holsbeeck

Enkele figuren uit de voetbalwereld kwamen de laatste jaren fel in opspraak. Daarbij onder meer ...

129
129
Hooligans Anderlecht bedreigen Coucke: "Bol het af!"

Anderlecht is de laatste week in een ongeziene crisis beland, want het ontsloeg zijn hoofdtrainer ...

1341
1341

Meer sportnieuws