The Sun: 'Martinez wil zélf vertrekken bij Rode Duivels'

door
The Sun: 'Martinez wil zélf vertrekken bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zullen zich deze week normaal gezien verzekeren van hun deelname aan het WK 2022 in Qatar. Eén zege in de resterende kwalificatieduels tegen Estland en Wales is daarvoor voldoende. Ondertussen wordt bondscoach Roberto Martinez wederom gelinkt aan een vertrek bij de KBVB.


Hoewel de laatste tornooien geen groot succes waren, staan de Duivels nu toch al een hele poos bovenaan de FIFA-ranking. Martinez levert globaal gezien dus goed werk en dat is ook de buitenlandse clubs niet ontgaan. Vlak voor de laatste interland-break werd hij bijvoorbeeld nog nadrukkelijk gelinkt aan FC Barcelona. Daarnaast werd zijn naam al in verband gebracht met onder meer Newcastle United en Tottenham. Het is niet duidelijk hoe concreet die geruchten telkens waren, maar Martinez bleef de nationale ploeg wel trouw.

Sinds begin deze week valt zijn naam echter opnieuw bij een Premier League-club. Aston Villa nam afgelopen weekend immers afscheid van Dean Smith en CEO Christian Purslow zou in Martinez een geschikte opvolger zien. De club uit Birmingham, momenteel slechts 16de in de Premier League, lijkt evenwel niet over voldoende (sportieve) troeven te beschikken om Martinez te overtuigen. Maar volgens The Sun is dat toch niet helemaal het geval.

GERRAD TOPKANDIDAAT
De tabloid, weliswaar niet de meest betrouwbare bron, stelt namelijk dat de Spanjaard niet op voorhand 'neen' zegt tegen Villa. Zo zou Martinez zijn entourage hebben toevertrouwd dat hij graag weer aan de slag zou gaan bij een club en niet weigerachtig staat tegenover een terugkeer in de Premier League. Maar België kwalificeren voor het WK is nu zijn prioriteit. Pas daarna zou hij over zijn toekomst willen nadenken. De vraag is of het bestuur van Aston Villa daarop wil wachten. Bovendien zou Martinez niet bovenaan de lijst staan. Steven Gerrard (Rangers) is volgens The Sun dé absolute droomkandidaat van de Villans.

LEES OOK: Duivels plan met Tielemans onthuld: “Essentieel”

Denkt u dat Martinez blijft tot en met het WK 2022?

Meest recent

'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

11
11
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

80
80
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

177
177
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

33
33
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

120
120
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

102
102
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

62
62
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

29
29
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

256
256
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

43
43
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

43
43
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

216
216
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

109
109
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

274
274
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

214
214
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

264
264
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

624
624
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

282
282
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

148
148
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

506
506
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

134
134
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

99
99
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

220
220
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

513
513
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

95
95

Meer sportnieuws