The Sun: 'Martinez wil zélf vertrekken bij Rode Duivels'

door
The Sun: 'Martinez wil zélf vertrekken bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zullen zich deze week normaal gezien verzekeren van hun deelname aan het WK 2022 in Qatar. Eén zege in de resterende kwalificatieduels tegen Estland en Wales is daarvoor voldoende. Ondertussen wordt bondscoach Roberto Martinez wederom gelinkt aan een vertrek bij de KBVB.


Hoewel de laatste tornooien geen groot succes waren, staan de Duivels nu toch al een hele poos bovenaan de FIFA-ranking. Martinez levert globaal gezien dus goed werk en dat is ook de buitenlandse clubs niet ontgaan. Vlak voor de laatste interland-break werd hij bijvoorbeeld nog nadrukkelijk gelinkt aan FC Barcelona. Daarnaast werd zijn naam al in verband gebracht met onder meer Newcastle United en Tottenham. Het is niet duidelijk hoe concreet die geruchten telkens waren, maar Martinez bleef de nationale ploeg wel trouw.

Sinds begin deze week valt zijn naam echter opnieuw bij een Premier League-club. Aston Villa nam afgelopen weekend immers afscheid van Dean Smith en CEO Christian Purslow zou in Martinez een geschikte opvolger zien. De club uit Birmingham, momenteel slechts 16de in de Premier League, lijkt evenwel niet over voldoende (sportieve) troeven te beschikken om Martinez te overtuigen. Maar volgens The Sun is dat toch niet helemaal het geval.

GERRAD TOPKANDIDAAT
De tabloid, weliswaar niet de meest betrouwbare bron, stelt namelijk dat de Spanjaard niet op voorhand 'neen' zegt tegen Villa. Zo zou Martinez zijn entourage hebben toevertrouwd dat hij graag weer aan de slag zou gaan bij een club en niet weigerachtig staat tegenover een terugkeer in de Premier League. Maar België kwalificeren voor het WK is nu zijn prioriteit. Pas daarna zou hij over zijn toekomst willen nadenken. De vraag is of het bestuur van Aston Villa daarop wil wachten. Bovendien zou Martinez niet bovenaan de lijst staan. Steven Gerrard (Rangers) is volgens The Sun dé absolute droomkandidaat van de Villans.

LEES OOK: In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

Denkt u dat Martinez blijft tot en met het WK 2022?

Meest recent

De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

4
4
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

26
26
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

281
281
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

58
58
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

34
34
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

138
138
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

168
168
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

233
233
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

116
116
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

163
163
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

382
382
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

85
85
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

544
544
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

327
327
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

142
142
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

152
152
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

76
76
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

110
110
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

118
118
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

248
248
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

67
67
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

94
94
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

657
657

Meer sportnieuws