'Geblesseerde Messi zorgt voor nieuw relletje bij PSG'

165
'Geblesseerde Messi zorgt voor nieuw relletje bij PSG'

In de Franse Ligue 1 blijft Paris Saint-Germain het klassement op indrukwekkende wijze domineren. De leider telt na 14 speeldagen alweer een voorsprong van 10 punten op eerste achtervolger RC Lens. Zaterdagavond werd ook Bordeaux over de knie gelegd, onder impuls van Neymar en Kylian Mbappé werd het 2-3 voor PSG.


De Parijzenaars moesten het nochtans zonder superster Lionel Messi zien te doen. Net zoals enkele dagen eerder in de Champions League tegen RB Leipzig moest de Argentijn forfait geven met een blessure. De FC Barcelona-legende heeft immers al een tijdje last aan de knie. Maar dat houdt hem blijkbaar niet tegen om zich te melden bij de nationale ploeg. Zo zal Messi in deze week toch naar zijn thuisland afreizen om zijn interland-verplichtingen te vervolgen.

Argentinië staat dan ook voor twee cruciale WK-kwalificatieduels, namelijk tegen grote concurrenten Uruguay en Brazilië. Of Messi dan effectief in actie zal komen valt voorlopig af te wachten. Maar het feit dat hij sowieso afreist naar zijn geboorteland, zorgt voor irritatie in Parijs. "We vinden het niet oké dat een speler vertrekt vanwege interlandverplichtingen, terwijl die in onze ogen niet fit is of herstellende is. Het is niet logisch", sakkert sportieve baas Leonardo bij Le Parisien.

SPECIALE CLAUSULE
Volgens de Braziliaan is het dan ook aan de FIFA en UEFA om in grijpen en strikte regels hierover te maken. Al lijkt Leonardo zelf ook medeplichtig aan deze situatie. Argentijnse bronnen meldden afgelopen zomer immers dat in het contract van Messi een speciale clausule werd opgenomen. Daarin zou staan dat de opdrachten met de nationale ploeg voorrang zouden krijgen op het clubvoetbal. Een clausule waar in het Parc des Princes dus al spijt van lijkt te hebben.

LEES OOK: 'Lionel Messi maakt sensationele transfer in januari 2027'

Clubs mogen geblesseerde spelers verplichten om te blijven ...

Meest recent

Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

56
56
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

14
14
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

15
15
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

88
88
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

13
13
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

45
45
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

113
113
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

445
445
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

64
64
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

101
101
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

159
159
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

118
118
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

60
60
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

96
96
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

115
115
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

195
195
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

418
418
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

232
232
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

39
39
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

167
167
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

187
187
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

423
423
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

106
106

Meer sportnieuws