'Geblesseerde Messi zorgt voor nieuw relletje bij PSG'

door
'Geblesseerde Messi zorgt voor nieuw relletje bij PSG'

In de Franse Ligue 1 blijft Paris Saint-Germain het klassement op indrukwekkende wijze domineren. De leider telt na 14 speeldagen alweer een voorsprong van 10 punten op eerste achtervolger RC Lens. Zaterdagavond werd ook Bordeaux over de knie gelegd, onder impuls van Neymar en Kylian Mbappé werd het 2-3 voor PSG.


De Parijzenaars moesten het nochtans zonder superster Lionel Messi zien te doen. Net zoals enkele dagen eerder in de Champions League tegen RB Leipzig moest de Argentijn forfait geven met een blessure. De FC Barcelona-legende heeft immers al een tijdje last aan de knie. Maar dat houdt hem blijkbaar niet tegen om zich te melden bij de nationale ploeg. Zo zal Messi in deze week toch naar zijn thuisland afreizen om zijn interland-verplichtingen te vervolgen.

Argentinië staat dan ook voor twee cruciale WK-kwalificatieduels, namelijk tegen grote concurrenten Uruguay en Brazilië. Of Messi dan effectief in actie zal komen valt voorlopig af te wachten. Maar het feit dat hij sowieso afreist naar zijn geboorteland, zorgt voor irritatie in Parijs. "We vinden het niet oké dat een speler vertrekt vanwege interlandverplichtingen, terwijl die in onze ogen niet fit is of herstellende is. Het is niet logisch", sakkert sportieve baas Leonardo bij Le Parisien.

SPECIALE CLAUSULE
Volgens de Braziliaan is het dan ook aan de FIFA en UEFA om in grijpen en strikte regels hierover te maken. Al lijkt Leonardo zelf ook medeplichtig aan deze situatie. Argentijnse bronnen meldden afgelopen zomer immers dat in het contract van Messi een speciale clausule werd opgenomen. Daarin zou staan dat de opdrachten met de nationale ploeg voorrang zouden krijgen op het clubvoetbal. Een clausule waar in het Parc des Princes dus al spijt van lijkt te hebben.

LEES OOK: “Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Clubs mogen geblesseerde spelers verplichten om te blijven ...

Meest recent

'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

0
0
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

81
81
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

21
21
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

15
15
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

53
53
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

66
66
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

144
144
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

357
357
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

170
170
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

318
318
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

198
198
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

130
130
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

344
344
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

559
559
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

219
219
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

254
254
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

110
110
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

166
166
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

409
409
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

724
724
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

338
338
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

129
129
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

257
257
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

155
155
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

168
168

Meer sportnieuws