'Geblesseerde Messi zorgt voor nieuw relletje bij PSG'

door
'Geblesseerde Messi zorgt voor nieuw relletje bij PSG'

In de Franse Ligue 1 blijft Paris Saint-Germain het klassement op indrukwekkende wijze domineren. De leider telt na 14 speeldagen alweer een voorsprong van 10 punten op eerste achtervolger RC Lens. Zaterdagavond werd ook Bordeaux over de knie gelegd, onder impuls van Neymar en Kylian Mbappé werd het 2-3 voor PSG.


De Parijzenaars moesten het nochtans zonder superster Lionel Messi zien te doen. Net zoals enkele dagen eerder in de Champions League tegen RB Leipzig moest de Argentijn forfait geven met een blessure. De FC Barcelona-legende heeft immers al een tijdje last aan de knie. Maar dat houdt hem blijkbaar niet tegen om zich te melden bij de nationale ploeg. Zo zal Messi in deze week toch naar zijn thuisland afreizen om zijn interland-verplichtingen te vervolgen.

Argentinië staat dan ook voor twee cruciale WK-kwalificatieduels, namelijk tegen grote concurrenten Uruguay en Brazilië. Of Messi dan effectief in actie zal komen valt voorlopig af te wachten. Maar het feit dat hij sowieso afreist naar zijn geboorteland, zorgt voor irritatie in Parijs. "We vinden het niet oké dat een speler vertrekt vanwege interlandverplichtingen, terwijl die in onze ogen niet fit is of herstellende is. Het is niet logisch", sakkert sportieve baas Leonardo bij Le Parisien.

SPECIALE CLAUSULE
Volgens de Braziliaan is het dan ook aan de FIFA en UEFA om in grijpen en strikte regels hierover te maken. Al lijkt Leonardo zelf ook medeplichtig aan deze situatie. Argentijnse bronnen meldden afgelopen zomer immers dat in het contract van Messi een speciale clausule werd opgenomen. Daarin zou staan dat de opdrachten met de nationale ploeg voorrang zouden krijgen op het clubvoetbal. Een clausule waar in het Parc des Princes dus al spijt van lijkt te hebben.

LEES OOK: 'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Clubs mogen geblesseerde spelers verplichten om te blijven ...

Meest recent

WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

111
111
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

131
131
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

173
173
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

227
227
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

47
47
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

219
219
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

166
166
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

170
170
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

238
238
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

164
164
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

406
406
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

344
344
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

104
104
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

285
285
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

181
181
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

551
551
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

693
693
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

419
419
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

340
340
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

169
169
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

644
644
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

609
609
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

376
376
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

174
174
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

563
563

Meer sportnieuws