'Geblesseerde Messi zorgt voor nieuw relletje bij PSG'

door
'Geblesseerde Messi zorgt voor nieuw relletje bij PSG'

In de Franse Ligue 1 blijft Paris Saint-Germain het klassement op indrukwekkende wijze domineren. De leider telt na 14 speeldagen alweer een voorsprong van 10 punten op eerste achtervolger RC Lens. Zaterdagavond werd ook Bordeaux over de knie gelegd, onder impuls van Neymar en Kylian Mbappé werd het 2-3 voor PSG.


De Parijzenaars moesten het nochtans zonder superster Lionel Messi zien te doen. Net zoals enkele dagen eerder in de Champions League tegen RB Leipzig moest de Argentijn forfait geven met een blessure. De FC Barcelona-legende heeft immers al een tijdje last aan de knie. Maar dat houdt hem blijkbaar niet tegen om zich te melden bij de nationale ploeg. Zo zal Messi in deze week toch naar zijn thuisland afreizen om zijn interland-verplichtingen te vervolgen.

Argentinië staat dan ook voor twee cruciale WK-kwalificatieduels, namelijk tegen grote concurrenten Uruguay en Brazilië. Of Messi dan effectief in actie zal komen valt voorlopig af te wachten. Maar het feit dat hij sowieso afreist naar zijn geboorteland, zorgt voor irritatie in Parijs. "We vinden het niet oké dat een speler vertrekt vanwege interlandverplichtingen, terwijl die in onze ogen niet fit is of herstellende is. Het is niet logisch", sakkert sportieve baas Leonardo bij Le Parisien.

SPECIALE CLAUSULE
Volgens de Braziliaan is het dan ook aan de FIFA en UEFA om in grijpen en strikte regels hierover te maken. Al lijkt Leonardo zelf ook medeplichtig aan deze situatie. Argentijnse bronnen meldden afgelopen zomer immers dat in het contract van Messi een speciale clausule werd opgenomen. Daarin zou staan dat de opdrachten met de nationale ploeg voorrang zouden krijgen op het clubvoetbal. Een clausule waar in het Parc des Princes dus al spijt van lijkt te hebben.

LEES OOK: 'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Clubs mogen geblesseerde spelers verplichten om te blijven ...

Meest recent

'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

100
100
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

7
7
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

70
70
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

105
105
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

347
347
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

176
176
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

147
147
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

176
176
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1329
1329
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

216
216
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

359
359
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

931
931
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

195
195
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

296
296
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

677
677
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

43
43
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

32
32
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

573
573
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

237
237
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

105
105
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

106
106
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

279
279
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

138
138
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

1018
1018
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

277
277

Meer sportnieuws