'Geblesseerde Messi zorgt voor nieuw relletje bij PSG'

165 stemmen
'Geblesseerde Messi zorgt voor nieuw relletje bij PSG'

In de Franse Ligue 1 blijft Paris Saint-Germain het klassement op indrukwekkende wijze domineren. De leider telt na 14 speeldagen alweer een voorsprong van 10 punten op eerste achtervolger RC Lens. Zaterdagavond werd ook Bordeaux over de knie gelegd, onder impuls van Neymar en Kylian Mbappé werd het 2-3 voor PSG.


De Parijzenaars moesten het nochtans zonder superster Lionel Messi zien te doen. Net zoals enkele dagen eerder in de Champions League tegen RB Leipzig moest de Argentijn forfait geven met een blessure. De FC Barcelona-legende heeft immers al een tijdje last aan de knie. Maar dat houdt hem blijkbaar niet tegen om zich te melden bij de nationale ploeg. Zo zal Messi in deze week toch naar zijn thuisland afreizen om zijn interland-verplichtingen te vervolgen.

Argentinië staat dan ook voor twee cruciale WK-kwalificatieduels, namelijk tegen grote concurrenten Uruguay en Brazilië. Of Messi dan effectief in actie zal komen valt voorlopig af te wachten. Maar het feit dat hij sowieso afreist naar zijn geboorteland, zorgt voor irritatie in Parijs. "We vinden het niet oké dat een speler vertrekt vanwege interlandverplichtingen, terwijl die in onze ogen niet fit is of herstellende is. Het is niet logisch", sakkert sportieve baas Leonardo bij Le Parisien.

SPECIALE CLAUSULE
Volgens de Braziliaan is het dan ook aan de FIFA en UEFA om in grijpen en strikte regels hierover te maken. Al lijkt Leonardo zelf ook medeplichtig aan deze situatie. Argentijnse bronnen meldden afgelopen zomer immers dat in het contract van Messi een speciale clausule werd opgenomen. Daarin zou staan dat de opdrachten met de nationale ploeg voorrang zouden krijgen op het clubvoetbal. Een clausule waar in het Parc des Princes dus al spijt van lijkt te hebben.

LEES OOK: 'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Clubs mogen geblesseerde spelers verplichten om te blijven ...

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

90
90
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

24
24
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

26
26
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

80
80
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

75
75
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

62
62
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

111
111
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

143
143
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

116
116
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

163
163
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

370
370
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

241
241
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

773
773
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

492
492
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

519
519
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

380
380
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

692
692
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

341
341
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

523
523
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2191
2191
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

187
187

Meer sportnieuws