De Ketelaere veegt excuus meteen van tafel

322 stemmen
De Ketelaere veegt excuus meteen van tafel

Het is Club Brugge wederom niet gelukt om de interland-break in te zetten met een overwinning. Blauw-Zwart begon zondagmiddag tegen Standard nochtans goed na doelpunten van Bas Dost en Charles De Ketelaere. Maar uiteindelijk moest de landskampioen vrede nemen met een 2-2-gelijkspel.


De Rouches mochten daarbij van geluk spreken dan Simon Mignolet een offday had. Maar al bij al bracht Club zelf ook te weinig. Als reden voor die mindere prestatie werd achteraf gewezen naar vermoeidheid na een lastig programma. Maar De Ketelaere veegde dat excuus van tafel. "We waren goed gerecupereerd na de Europese wedstrijd. Er zijn veel wedstrijden, maar dat zijn ook wedstrijden om je te tonen. Ik zie daar niet echt een reden in. Als voetballer zijnde is dat het mooiste dat er is: veel spelen", klonk het op de officiële clubwebsite.

Toch zal de interland-break voor een aantal spelers welgekomen zijn om de batterijen weer op te laden. Maar dat is bij De Ketelaere niet het geval. Het Brugse goudhaantje moet zich deze week melden bij de Rode Duivels en hoopt om ook daar weer in actie te kunnen komen. "Nu is er een interland-break. Ik hoop dat ik minuten krijg bij de nationale ploeg. Het is een eer om voor je land te spelen", aldus CDK.

LEES OOK: ‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Denkt u dat vermoeidheid stilaan een rol speelt bij Blauw-Zwart?

Meest recent

Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

22
22
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

42
42
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

106
106
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

40
40
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

105
105
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

52
52
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

301
301
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

129
129
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

134
134
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

60
60
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

204
204
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

265
265
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

86
86
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

320
320
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

871
871
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

478
478
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

364
364
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

573
573
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

169
169
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

178
178
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

226
226
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

490
490
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

570
570
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

220
220
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

409
409

Meer sportnieuws