'Club kan miljoenen ruiken: grootmacht concreet voor CDK'

901 stemmen
'Club kan miljoenen ruiken: grootmacht concreet voor CDK'

Club Brugge slaagde er deze week niet in om voor een Champions League-stunt te zorgen, maar op het veld van Manchester City konden wel weer enkele spelers indruk maken. Met name Charles De Ketelaere speelde zich andermaal in de kijker. Het begint er dan ook steeds meer op te lijken dat het goudhaantje aan zijn laatste maanden op Jan Breydel bezig is.


Vrijdag raakte al bekend dat de belangstelling in De Ketelaere steeds groter wordt. Jesse De Preter, die als advocaat regelmatig optreedt als tussenpersoon voor Europese clubs, kan dat alleen maar beamen. "Enkele van die clubs hebben mij gevraagd om De Ketelaere van heel nabij op te volgen. Meestal is dat de laatste stap vooraleer de onderhandelingen worden opgestart", vertelt hij tegenover Het Laatste Nieuws. De Preter voegt daar wel aan toe dat een vertrek pas ten vroegste na het seizoen aan de orde lijkt.

Vanuit de Premier League zou alvast minstens één bod verwacht mogen worden. Het Spaanse Fichajes stelt echter dat ook Paris Saint-Germain wel eens behoorlijk concreet zou kunnen worden. Omdat Mauro Icardi komende zomer allicht vertrekt, zouden de Fransen een extra centrale aanvaller willen aantrekken. Liefst een jongere speler met groeipotentieel en iemand die ook op andere posities uit de voeten kan. De Ketelaere voldoet perfect aan dat profiel.

Tijdens hun Champions League-duel van begin december zal hij dan ook met speciale aandacht gevolgd worden. De Parijzenaars moeten alvast in staat zijn om de nodige miljoenen neer te leggen. De strijd om CDK kan dus weldra losbarsten, Club neemt er maar best een rekenmachine bij.

LEES OOK: Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Ketelaere kan best eerst een tussenstap zetten ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

41
41
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

52
52
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

71
71
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

58
58
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

131
131
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

180
180
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

405
405
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

362
362
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

324
324
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

86
86
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

664
664
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

76
76
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

287
287
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

58
58
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

115
115
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

426
426
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

141
141
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

117
117
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

74
74
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

214
214
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

658
658
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

910
910
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

726
726
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

117
117
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

524
524

Meer sportnieuws