'Club kan miljoenen ruiken: grootmacht concreet voor CDK'

door
'Club kan miljoenen ruiken: grootmacht concreet voor CDK'

Club Brugge slaagde er deze week niet in om voor een Champions League-stunt te zorgen, maar op het veld van Manchester City konden wel weer enkele spelers indruk maken. Met name Charles De Ketelaere speelde zich andermaal in de kijker. Het begint er dan ook steeds meer op te lijken dat het goudhaantje aan zijn laatste maanden op Jan Breydel bezig is.


Vrijdag raakte al bekend dat de belangstelling in De Ketelaere steeds groter wordt. Jesse De Preter, die als advocaat regelmatig optreedt als tussenpersoon voor Europese clubs, kan dat alleen maar beamen. "Enkele van die clubs hebben mij gevraagd om De Ketelaere van heel nabij op te volgen. Meestal is dat de laatste stap vooraleer de onderhandelingen worden opgestart", vertelt hij tegenover Het Laatste Nieuws. De Preter voegt daar wel aan toe dat een vertrek pas ten vroegste na het seizoen aan de orde lijkt.

Vanuit de Premier League zou alvast minstens één bod verwacht mogen worden. Het Spaanse Fichajes stelt echter dat ook Paris Saint-Germain wel eens behoorlijk concreet zou kunnen worden. Omdat Mauro Icardi komende zomer allicht vertrekt, zouden de Fransen een extra centrale aanvaller willen aantrekken. Liefst een jongere speler met groeipotentieel en iemand die ook op andere posities uit de voeten kan. De Ketelaere voldoet perfect aan dat profiel.

Tijdens hun Champions League-duel van begin december zal hij dan ook met speciale aandacht gevolgd worden. De Parijzenaars moeten alvast in staat zijn om de nodige miljoenen neer te leggen. De strijd om CDK kan dus weldra losbarsten, Club neemt er maar best een rekenmachine bij.

LEES OOK: De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

De Ketelaere kan best eerst een tussenstap zetten ...

Meest recent

Garcia incasseert uppercut: Lukaku haakt af bij Rode Duivels

Dinsdag bliezen de Rode Duivels in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de Verenigde ...

11
11
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

45
45
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

73
73
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

118
118
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

90
90
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

67
67
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

139
139
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

32
32
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

51
51
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

268
268
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

205
205
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

199
199
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

137
137
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

108
108
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

169
169
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

60
60
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

99
99
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

305
305
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

134
134
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

453
453
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

155
155
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

401
401
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

127
127
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

247
247

Meer sportnieuws