'Club kan miljoenen ruiken: grootmacht concreet voor CDK'

901 stemmen
'Club kan miljoenen ruiken: grootmacht concreet voor CDK'

Club Brugge slaagde er deze week niet in om voor een Champions League-stunt te zorgen, maar op het veld van Manchester City konden wel weer enkele spelers indruk maken. Met name Charles De Ketelaere speelde zich andermaal in de kijker. Het begint er dan ook steeds meer op te lijken dat het goudhaantje aan zijn laatste maanden op Jan Breydel bezig is.


Vrijdag raakte al bekend dat de belangstelling in De Ketelaere steeds groter wordt. Jesse De Preter, die als advocaat regelmatig optreedt als tussenpersoon voor Europese clubs, kan dat alleen maar beamen. "Enkele van die clubs hebben mij gevraagd om De Ketelaere van heel nabij op te volgen. Meestal is dat de laatste stap vooraleer de onderhandelingen worden opgestart", vertelt hij tegenover Het Laatste Nieuws. De Preter voegt daar wel aan toe dat een vertrek pas ten vroegste na het seizoen aan de orde lijkt.

Vanuit de Premier League zou alvast minstens één bod verwacht mogen worden. Het Spaanse Fichajes stelt echter dat ook Paris Saint-Germain wel eens behoorlijk concreet zou kunnen worden. Omdat Mauro Icardi komende zomer allicht vertrekt, zouden de Fransen een extra centrale aanvaller willen aantrekken. Liefst een jongere speler met groeipotentieel en iemand die ook op andere posities uit de voeten kan. De Ketelaere voldoet perfect aan dat profiel.

Tijdens hun Champions League-duel van begin december zal hij dan ook met speciale aandacht gevolgd worden. De Parijzenaars moeten alvast in staat zijn om de nodige miljoenen neer te leggen. De strijd om CDK kan dus weldra losbarsten, Club neemt er maar best een rekenmachine bij.

LEES OOK: Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

De Ketelaere kan best eerst een tussenstap zetten ...

Meest recent

'Done deal: Burgess legt medische testen af in Gent'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

3
3
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

149
149
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

243
243
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

97
97
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

105
105
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

237
237
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

30
30
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

146
146
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

408
408
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

574
574
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

52
52
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

110
110
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

300
300
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

51
51
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

46
46
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

393
393
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

193
193
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

127
127
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

606
606
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

486
486
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

196
196
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

95
95
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

102
102
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

228
228

Meer sportnieuws