'Club kan miljoenen ruiken: grootmacht concreet voor CDK'

door
'Club kan miljoenen ruiken: grootmacht concreet voor CDK'

Club Brugge slaagde er deze week niet in om voor een Champions League-stunt te zorgen, maar op het veld van Manchester City konden wel weer enkele spelers indruk maken. Met name Charles De Ketelaere speelde zich andermaal in de kijker. Het begint er dan ook steeds meer op te lijken dat het goudhaantje aan zijn laatste maanden op Jan Breydel bezig is.


Vrijdag raakte al bekend dat de belangstelling in De Ketelaere steeds groter wordt. Jesse De Preter, die als advocaat regelmatig optreedt als tussenpersoon voor Europese clubs, kan dat alleen maar beamen. "Enkele van die clubs hebben mij gevraagd om De Ketelaere van heel nabij op te volgen. Meestal is dat de laatste stap vooraleer de onderhandelingen worden opgestart", vertelt hij tegenover Het Laatste Nieuws. De Preter voegt daar wel aan toe dat een vertrek pas ten vroegste na het seizoen aan de orde lijkt.

Vanuit de Premier League zou alvast minstens één bod verwacht mogen worden. Het Spaanse Fichajes stelt echter dat ook Paris Saint-Germain wel eens behoorlijk concreet zou kunnen worden. Omdat Mauro Icardi komende zomer allicht vertrekt, zouden de Fransen een extra centrale aanvaller willen aantrekken. Liefst een jongere speler met groeipotentieel en iemand die ook op andere posities uit de voeten kan. De Ketelaere voldoet perfect aan dat profiel.

Tijdens hun Champions League-duel van begin december zal hij dan ook met speciale aandacht gevolgd worden. De Parijzenaars moeten alvast in staat zijn om de nodige miljoenen neer te leggen. De strijd om CDK kan dus weldra losbarsten, Club neemt er maar best een rekenmachine bij.

LEES OOK: Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

De Ketelaere kan best eerst een tussenstap zetten ...

Meest recent

Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

48
48
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

82
82
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

50
50
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

116
116
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

98
98
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

171
171
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

32
32
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

78
78
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

264
264
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

157
157
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

256
256
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

469
469
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

156
156
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

191
191
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

47
47
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

272
272
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

382
382
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

381
381
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

114
114
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

217
217
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

145
145
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

368
368
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

160
160
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

50
50

Meer sportnieuws